Zapraszam Cię na 27. odcinek mojego podcastu #DigitalGirl

Marzysz o tym, aby wreszcie opublikować zakładkę OFERTA na swojej stronie, ogłosić, że ruszasz ze sprzedażą kursu, konsultacji, czy specjalistycznej usługi. Sprawdź, jak najlepiej przygotować się do wypuszczenia na rynek swojej oferty. Proponuję Ci 3 proste kroki:

  • Nazwij to — każdy pomysł, któremu nadasz tytuł, albo nazwę — zaczyna żyć. Serio. Ty stajesz się w naturalny sposób Autorką Czegoś Wyjątkowego. A Twoi klienci mają już na co czekać.
  • Pokaż to — czyli zorganizuj przedsprzedaż i zyskaj pewność siebie i pewność rozwiązania, które chcesz zaoferować światu. Jeśli pojawią się zainteresowani ludzie i zapłacą, a nie tylko zadeklarują chęć kupienia — jesteś w dobrym miejscu.
  • Podkreśl to — wzmocnij swój mindset i stwórz swoją strategię komunikacji. Jesteś wystarczająco gotowa na ten krok. Przyciągniesz płacących klientów.

Bohaterką dzisiejszego odcinka jest książka „Gotowi na start” Pata Flynna. Oto 3 myśli na wynos z lektury:

  • Najpierw pomagaj innym, a potem ich pytaj — o radę, o wsparcie, o wypełnienie ankiety, czy wywiad pogłębiony. Pozwalaj im mówić. Ludzie kochają mówić o sobie.
  • Zrób małe ćwiczenie — najpierw napisz, czego dotyczy Twoja oferta na 1 stronie. Następnie podkreśl najważniejsze korzyści, słowa kluczowe, opisy i… zmieść wszystko, co najważniejsze w 1 akapicie. A kiedy już będziesz myśleć, że bardziej się tego nie da skrócić — stwórz 1 zdanie. Totalną esencję.
  • Przedsprzedaż to najlepszy sposób na zweryfikowanie swojej oferty. Nie tylko zyskujesz kolejne doświadczenie sprzedażowe (bezcenne), nowych klientów i środki finansowe, ale przede wszystkim — dzięki działaniu, a nie gdybaniu — budzisz wewnętrzną motywację.

Podcast >>> Download (MP3) / iTunes (subskrybuj)

Linki >>> 

iTunes #DigitalGirl – miejsce, w którym możesz napisać rekomendację o moim podcaście

Grupa #DigitalGirls na FB – najbardziej magiczna społeczność w internecie 

Gotowi na start – Pat Flynn

Mat Czechowicz – muzyka w podcaście 

 

Pin It on Pinterest

Share This