PONAD 7 GODZIN VIDEO / AUDIO + 2 PLANNERY CEN I SPRZEDAŻY

Wyceniaj się wysoko i zarabiaj z każdym miesiącem coraz więcej!

PRZED TOBĄ PROGRAM, W KTÓRYM DOWIESZ SIĘ:

Jak realnie wyceniać ofertę, kiedy sprzedajesz ebooki i produkty cyfrowe, a jak kiedy pracujesz z klientami indywidualnie lub grupowo i Twoja obecność w procesie współpracy jest niezbędna?

Jak oswajać strach przed podnoszeniem cen, zwłaszcza wtedy, gdy sama się rozwijasz, zmieniasz, ewoluujesz i jesteś inną osobą, niż byłaś chociażby kilka miesięcy temu (kiedy obowiązywał i miał sens Twój “stary cennik”)?

Jak podnosząc swoje stawki i sięgając po przychody z dużo wyższej półki nie wpaść w błędną pętlę “większe zarobki = większy zapierdol”?

DOŁĄCZ JUŻ TERAZ!

“Skąd mam wiedzieć na ile wycenić swoją pracę?”

“Ile ma kosztować mój kurs?”, “Czy ktoś to kupi za taką cenę?”, “Inni eksperci w mojej branży mają niższe stawki, dlaczego klient miałby wybrać mnie?“, to tylko kilka z pytań, które na codzień kierują do nas nasze klientki w kontekście wyceniania swojej pracy.

Postanowiłyśmy odpowiedzieć na nie w naszym stylu – wchodząc głęboko, łącząc strategię z pracą nad naszymi emocjami i przekonaniami. Wiedząc z doświadczenia, że żaden skok kwantowy się nie wydarzy, jeżeli Ty go nie zrobisz.

$

Na ile mam wycenić mój kurs?

$

Czy ktoś to w ogóle kupi za taką cenę?

$

Inni eksperci w mojej branży mają niższe stawki, dlaczego klient miałby wybrać właśnie mnie?

$

Jak informować odbiorców o tym, że zmieniam ceny?

$

Jak łączyć mindset pomagaczki i przedsiębiorczyni?

$

Jak przeskoczyć obawy, że jeżeli zmienię swoje ceny, to osoby, które mnie potrzebują nie będzie stać na pracę ze mną?

$

Kiedy i jak zastosować promocje cenowe?

$

Jak stworzyć sobie takie otoczenie klientów, którzy nie szukają najtańszej opcji i chcą zapłacić adekwatnie do wartości?

To nie prawda, że zarabianie zaczyna się w głowie.

"


Zarabianie zaczyna się w głowie,

 

która zna swoje liczby!

Co wyróżnia Kobiety, które robią sprzedaż kursów online na 50.000 zł od tych, które zarabiają 3000 zł?

To pytanie bardzo często pojawia się w naszej społeczności klientek #DigitalGirls i czujemy mocno, że chcemy na nie odpowiedzieć (i jest PIERWSZĄ lekcją w naszym kursie)!

Często pytacie nas:

1) Jak określamy nasze ceny?

2) Ze względu na jakie parametry je podnosimy?

3) Czy są jakieś zewnętrzne widełki, których należy się trzymać?

Wiemy, że wycenianie się i podnoszenie cen potrafi przyprawić o zawrót głowy, a na pewno o ucisk zwątpienia w brzuchu i wyrzuty sumienia. 

Chcemy pomóc Ci oswoić ten temat. Zwiększyć przepływ i lekkość, bo właśnie to lubią pieniądze.

Jeśli jesteś częścią #DigitalGirls już od jakiegoś czasu, to nie tylko jesteś częścią naszej społeczności, ale też:

➜ jesteś obserwatorką naszego rozwoju i nieustannego przesuwania naszego sufitu finansowego (czyli tego ile maksymalnie jesteśmy komfortowo w stanie wyobrazić sobie, że zarabiamy) oraz

➜ przechodzenia na wyższe piętra jeżeli chodzi o nasze absolutne minimum, które wpływa na nasze konta co miesiąc. #Ostrzegamy – koncepcja finansowego minimum i maksimum to pierwsze lekcje w naszym kursie i otwarcie powiemy, że to będzie coś, co Cię odmieni bezpowrotnie. Nas odmieniło.

Rośniemy razem z Wami. Przekraczamy levele finansowe, które rok wcześniej wydawały się nieosiągalne i to nie tylko dlatego, że mamy więcej ofert w portfolio i wyższe ceny. 

Nasze myślenie i nasze przekonania się zmieniają i tylko dlatego możemy mieć więcej świetnych ofert i wyższe ceny. My też wykonujemy tę pracę każdego dnia.

Gdy ustalamy nasze ceny jesteśmy pełne mocy i przekonania. Nie ma tu pola na kompromisy, negocjacje czy wyrzuty sumienia. Nie rozglądamy się na boki i nie podglądamy konkurencji i jej cen.

Znamy swoją wartość i takiego podejście chcemy Cię nauczyć. 

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy strateżkami i wizjonerkami. I kochamy działać, wdrażać, sprawdzać i testować. Wiemy też, że same super-plany i wypełnione po brzegi arkusze – nie zrobią za nas pracy w nas samych.  

Gdybyśmy miały powiedzieć o jednym obszarze, w którym regularna praca odmieniła nas bezpowrotnie (i odmienia wciąż), to śmiało powiemy – to głęboka praca nad naszym nastawieniem, przekonaniami, minimami finansowymi, które akceptujemy, układaniem siebie w relacjach z otoczeniem na nowo każdego dnia. 

Chcemy Ci pokazać, jak wejść na tę ścieżkę lub jeśli już na niej jesteś od dawna – chcemy Ci pokazać, jak możesz unosić się nad nią jeszcze lżej. Czyli zarabiać regularnie, komfortowo i bez zapierdolu, oddawania duszy komukolwiek i czemukolwiek.

Dochody, które są dziś Twoim sufitem – już wkrótce mogą stać się Twoją podłogą. Ale nie zadzieje się samo. I nie overnight. Potrzebujesz nie tylko przyjrzeć się swoim sabotującym przekonaniom, ale też zdefiniować namacalny plan kolejnych kampanii sprzedażowych. 

 

Co znajdziesz w środku?

 

#AKTYWACJA ma intencję aktywować w Tobie nowy sposób myślenia. 

O Tobie. O wycenie Twojej pracy i ofert. O tym, jaką masz teraz realną gotowość na otrzymywanie wyższego wynagrodzenia lub generowanie zupełnie nowej gotówki z różnych źródeł. 

To lekcje i narzędzia, z których nadal same korzystamy każdego dnia w naszym biznesie, m.in.:

17 NAGRAŃ, W KTÓRYCH MÓWIMY:

"

Co wyróżnia kobiety, które robią sprzedaże na 50.000 zł, od tych, które zarabiają 3000 zł?

Twoje finanansowe minimum i maksimum

Zwiększanie cen w praktyce

Co bojkotuje Twoje cele finansowe?

→ 7 lekcji z omówieniem konkretnych przekonań i wyzwań, które powstrzymują Cię przed wyższymi dochodami.

Co potrzebuje się wydarzyć, żebyś miała na swoim koncie 50.000 zł?

Standardy w Twojej branży

CASH PLANNER – analiza poprzedniego roku

CASH PLANNER – prognoza aktualnego roku

Co musi się wydarzyć z Twoją aktualną ofertą, aby przyniosła Ci inny poziom dochodów?

Kolejność sprzedawania ofert

Jak maksymalnie zwiększyć zysk ze sprzedaży konkretnej oferty?

Co możesz zrobić, gdy brakuje Ci kasy do osiągnięcia celu miesiąca?

TO JESZCZE NIE WSZYSTKO – DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAMY

Mamy też dla Ciebie:

Cash Planner / kalkulator

Cash Planner – interaktywny plik Google Sheet (arkusz kalkulacyjny), który kopiujesz na swój dysk i wypełniasz wielokrotnie. Składa się z 4 oddzielnych arkuszy do analizowania i prognozowania, a także liczenia. All inclusive.

Cash Planner pozwoli Ci:

 

$

nie tylko zaplanować, ale przede wszystkim zobaczyć od samego początku projektowania Twojej oferty – jakich liczb potrzebujesz, aby osiągnąć to, czego pragniesz w najbliższym kwartale. 

$

ustalić co i kiedy potrzebujesz sprzedawać, żeby realnie dotrzeć do Twojego celu finansowego, a to podstawa miesięcy z 5- czy 6-cyfrowym wynikiem. 

Kreator wyceny ofert

Kreator / Wyceniaj się wysoko ma intencję być Twoim partnerem w procesie projektowania i aktywowania Twojej wizji. Bo wszystko zaczyna się w Twojej głowie, która zna swoje liczby. Dlatego korzystaj z niego równolegle z Cash Plannerem – z tym duetem u boku będziesz nie do zatrzymania. 

Kreator – interaktywny plik Google Doc (edytowalny plik tekstowy), który kopiujesz na swój dysk i korzystasz z niego wielokrotnie. Zawiera:

 

$

11 rozdziałów spójnych z lekcjami w samym kursie, prowadzących Cię przez główne myśli z kursu oraz:

$

kilkanaście pytań, które będą Ci towarzyszyć w procesie projektowania i aktywacji Twojej wizji przychodów i wycen Twoich ofert.

17 case studies wyceny wiedzy

17 żywych i przejmujących case studies, w których nasze Klientki aktywują swoje nowe Finansowe Minimum (i nie tylko finansowe, ale o tym dowiesz się już w środku), rozumieją od czego tak naprawdę zależy podnoszenie cen, a także zaczynają widzieć wyraźnie, co stoi pomiędzy nimi, a ich marzeniami o większej kasie. Omawiamy między innymi:

$

Czy tłumaczyć subskrybentom newslettera, czemu cena z dnia na dzień podskoczyła dwukrotnie, mimo że w środku kurs się nie zmienił? 

$

Jak sobie poradzić z tym, że nie mam pełnego wpływu na to, czy ludzie kupią ode mnie, ale biorę całą odpowiedzialność za to i mnie to bardzo stresuje?

$

Jak ugryźć to, że mój pierwszy kurs sprzedałam na ponad 10 tys. zł i już nigdy więcej mi się to nie udało? To mnie demotywuje i boję się ustalać cel 10 tys. zł, chociaż bardzo chcę tyle minimum zarabiać na każdej kampanii sprzedażowej i w każdym miesiącu.

$

Jak radziłyście sobie z delegowaniem na początku? Żeby oddawać zadania, których już nie musicie robić? Na jakim etapie oddawałyście zadania?

+ COŚ EKSTRA

Społeczność klientek #DG

To grupa na FB dostępna tylko dla Klientek naszych wszystkich treningów i kursów, w której spotykamy się i rozmawiamy o naszych planach, sukcesach i wyzwaniach.

Nie jest to grupa dedykowana dla tego kursu, a raczej wspólna przestrzeń, gdzie nasze Klientki się wspierają i odpowiadają na swoje pytania. My też tam wpadamy oczywiście :).

PODSUMOWUJĄC:

Co od nas otrzymasz?

$

17 lekcji video o wycenianiu Twoich ofert, podnoszeniu cen, pracy z przekonaniami i wiele więcej (ponad 5h materiałów video i audio).

$

Cash Planner / Kalkulator – 4 arkusze w Google Sheets, czyli kalendarzo-kalkulator, który poprowadzi Cię w procesie prognozowania przychodów oraz kreowania cen, a także kolejności sprzedawania i zawartości Twoich ofert.

$

Wyceniaj się wysoko / Kreator14-stron z naszymi wglądami i wskazówkami dla Ciebie, które pomogą Ci pracować nad wycenianiem się regularnie.

$

17 żywych i przejmujących case studies, w których nasze Klientki aktywują swoje nowe Finansowe Minimum (i nie tylko finansowe, ale o tym dowiesz się już w środku), rozumieją od czego tak naprawdę zależy podnoszenie cen (ponad 2h materiałów video i audio).

Czy ta #Aktywacja jest dla mnie?

TAK! JEŻELI MIERZYSZ WYŻEJ

Chcesz zrobić miejsce w swoim życiu i w sobie na wyższe zarobki – wyższe od tych, które masz teraz, a więc jeśli to 2000 zł / msc, to zrobisz miejsce na 5000 zł / msc lub więcej. Jeśli masz już regularnie po 40.000 zł z każdej kampanii, to dowiesz się, jak zrobić miejsce na 80.000 zł i więcej.

Chcesz pracować NADAL nad swoim mindsetem oraz strategią zarabiania – wiesz, że to papużki-nierozłączki, które nie żyją zbyt dobrze w oderwaniu od siebie. I wiesz, że praca przed Tobą.

Chcesz doświadczyć większych kwot na koncie, a nie tylko je manifestować, planować i afirmować – praca wewnętrzna, duchowa jest ważna. Ale bez krystalicznej jasności dot. powodów, dla których nie masz w tej chwili tego, czego pragniesz – nie pójdziesz dalej.

TAK, JEŚLI NAPOTYKASZ PRZESZKODY

Twoja praca to Twoja misja. Lubisz i chcesz pomagać. Źle się czujesz z tym, że kogoś mogłoby nie być stać na pracę z Tobą przez co zajeżdzasz się za niskie stawki.

Powtarzasz sobie w głowie, że idziesz po 50.000 zł z kampanii Twojego kursu, a kończysz (znowu) ledwo na 3000 zł i to przed opłaceniem asystentki i podatków.

Działasz od dawna nad swoim mindsetem i masz wrażenie, że już wchłonęłaś cały internet w temacie “jak się wyceniać” i “jak zarabiać fajnie”, ale kiedy przychodzi do podniesienia ceny kursu, to panikujesz, że nikt tego wtedy nie kupi.

Masz niemały dorobek w pomaganiu innym ludziom, ale na samą myśl o pokazaniu wyceny współpracy z Tobą powyżej 1000 zł dostajesz wysypki na całym ciele i zasypiasz z myślą “jak ludzie to zobaczą, to powiedzą, że mi się w d… poprzewracało”.

"

Kiedy startowałyśmy miałyśmy tylko siebie. Tylko my dwie ufałyśmy sobie, że zrobimy to. Że najpierw (jak to w tytule naszego ebooka) “Idziemy po milion”, a potem po kolejne. Nasze rodziny przewracały wtedy oczami. Znajomi zmieniali temat na wygodniejszy. Subskrybentki mające za cel zarobić na podatki – pukały się w głowę i robiły unsubscribe. 

Chcemy, abyś Ty w swojej trasie nie była sama. MASZ NAS!

#AKTYWACJA to jedna z przestrzeni, w których mówienie o dużych kwotach nie jest wstydliwe, a naturalne. Bycie w takich przestrzeniach przemienia.

 

Momenty “aha” Klientek:

Moje AHA to, że moje minimum nie jest finansowe – chodzi o czas i energię.

Nie przyszło mi do głowy, że może moje minimum finansowe może być wyższe (tylko właśnie “ale fajnie by było”) bo przecież już teraz dla innych jest mega wysokie.

Jak to się można oglądać na innych, kiedy już się wydawało, że lekcja jest odrobiona… Dzięki dziewczyny!

ANIA

*klientka #AKTYWACJI

Na ten moment faktycznie mam tyle, ile potrzebuję i pewnie dlatego niespecjalnie rozwijałam skrzydła akurat pod tym względem (na co nie narzekam, bo jestem na początku ścieżki). Większe emocje wywołuje we mnie podniesienie ceny bo “nie ma ch…, żebym prowadziła więcej niż 5 sesji w tygodniu” a nie “potrzebuję 20k zamiast 10k”. Pierwsza myśl po #Aktywacji jest taka, że zawsze miałam dosyć wysokie minimum i stykałam się z różnymi reakcjami w tej kwestii. Mam ADHD i lekką rękę do pieniędzy i moją definicją wolności jest to, żeby nie musieć liczyć kasy na koncie – co mi się spokojnie udaje, ale niespecjalnie mam z kim o tym rozmawiać. Przeszłam etap słuchania w ogóle ludzi, którzy uważają, że jestem chciwa (usłyszałam to od przełożonej, kiedy zgłosiłam się w dzień wypłaty premii XD) albo że zarabiam kokosy za nic. Słuchając Was otworzyła mi się klapka, że kurcze, zaakceptowałam to moje minimum i nie przyszło mi do głowy, że może być wyższe.

Gotowa do aktywowania większych dochodów?

Ten program to efekt naszych przemyśleń i podsumowań czasów, kiedy zarabiałyśmy 2000 zł miesięcznie i ostatnich miesięcy, gdy przychody przekraczały regularnie 200.000 zł miesięcznie.

To nie tylko praca nad Twoim przekonaniami finansowymi związanymi z wycenianiem Twojej pracy, ale też swego rodzaju kalendarz finansowo – ofertowy. Razem z nami zaplanujesz swój przepływ finansowy i nie będziesz musiała się martwić skąd spłyną pieniądze w kolejnych miesiącachzaplanujesz to w narzędziach, które dla Ciebie przygotowałyśmy

7 GODZIN TRANSFORMACJI I AKTYWACJI

Wyceniaj się wysoko i zwiększaj swoje przychody z każdym miesiącem!

Co otrzymasz kupując #aktywację:

6 miesięczny dostęp do 7 godzin lekcji video i audio umieszczonych na platformie kursowej (dostęp uzyskujesz od razu po zakupie). 

Wyceniaj się wysoko / Kreator – 14-stron ze wskazówkami dla Ciebie, które pomogą Ci pracować nad wycenianiem się regularnie.

Cash Planner / Kalkulator – kalendarzo-kalkulator, który poprowadzi Cię w procesie prognozowania przychodów oraz kreowania cen, a także kolejności sprzedawania i zawartości Twoich ofert.

17 żywych i przejmujących case studies, w których nasze Klientki aktywują swoje nowe Finansowe Minimum.

1997 zł

*NAJNIŻSZA CENA PROGRAMU W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI TO 1397 ZŁ

Więcej od Klientek:

Wasze materiały jak zawsze sztos!

Miałam mega moment WOW na samym początku – przy materiale o minimalnej kwocie.

I odkryłam że w uczuciach (nie w przekonaniach nawet) – nie mam takiego wewnętrznego minimum, którego oczekuję.

Dostrzegłam, że czuję, że nie mam wpływu czy ludzie kupią (to znaczy mogę zrobić wiele żeby kupili ale jednak nie ja klikam „kup”) i to może sprawia że odsuwam się od sprzedaży – bo nieświadomie próbuję uniknąć tego stresu.

NATALIA
*Klientka #AKTYWACJI

Dla mnie bardzo wartościowe było odkrycie minimum, no bo jak mam zarabiać grube miliony, jak moje minimum to na tę chwilę opłacenie rachunków i utrzymanie JDG?

Dzięki za to!

Pracuję teraz nad przeformułowaniem swojego minimum. Jednocześnie to jest trudne dla mnie, bo koliduje z moim przekonaniem i częściowo z badaniami psychologicznymi, by cieszyć się z małych rzeczy, z wdzięczności za “mniej”, a nie tylko “więcej” itd. A to, o czym mówicie pokazuje, że można nie zatracić cieszenia się tym, co małe, zarabiając dużo – to dla mnie ważne.

DARIA
*Klientka #AKTYWACJI

#AKTYWACJA zmieniła u mnie bardzo dużo – uświadomiłam sobie, że ustalenie ceny jest priorytetem – i że łatwo popłynąć nie biorąc pod uwagę np. kosztu reklam i innych inwestycji.

Czasami wydaje nam się, że ktoś zarabia mnóstwo $ patrząc na cenę okładkową kursu, ale przecież nie znając zaplecza nigdy nie wiadomo jak to tak naprawdę wygląda.

ANNA
*Klientka #AKTYWACJI

U mnie temat minimum finansowego wygląda tak: mam wrażenie, że większy nacisk niż na konkretne kwoty jest u mnie na coś, co ja nazywam “standardem rozwoju”.

Czyli nie mam w sobie zgody na to, że miałabym stać w miejscu. Wciąż się rozwijam, uczę się, zarówno w tematach biznesowych, jak i związanych z tym, jak prowadzę klientów, rozwijam się jako człowiek, a pieniądze są tylko pewnym odzwierciedleniem tego. Tym samym nie mam zgody na to, że w miarę upływu czasu, zarabiam wciąż tyle samo albo nawet mniej niż kiedyś.

To jest to, o czym mówicie: pewien standard życia dla mnie samej, który w tym wypadku naturalnie przekłada się na pieniądze.

AGNIESZKA
*Klientka #AKTYWACJI

Co warto wiedzieć:

00 - Czy dostanę dostęp do materiałów natychmiast po zakupie?

Materiały z #AKTYWACJI będą dla Ciebie dostępne natychmiast.

Od momentu udostępnienia materiałów będziesz miała dostęp do nich na 6 miesięcy. To nie jest trening na żywo, a więc możesz pracować z lekcjami w dowolnym czasie i dzielić się odkryciami w grupie dla klientek w dowolnym momencie.

01 - Czy w #AKTYWACJI będzie to samo, co w E-BOOKu lub innym z Waszych kursów?

Nie, to naprawdę nowa wiedza i nowe spojrzenie.

Oczywiście to nie jest tak, że o wycenie nie wspominałyśmy nigdy wcześniej, bo nie da się o niej nie mówić, kiedy rozwijamy biznes. Jednak wiedza, którą dzielimy się w #AKTYWACJI jest uzupełniająca do tego wszystkiego, co stworzyłyśmy do tej pory.

Nigdzie wcześniej tak szeroko i głęboko nie wchodziłyśmy w temat wyceniania się i oceniania na czym, ile i kiedy możena zarobić. Nie proponowałyśmy też nigdy tylu narzędzi do pracy z tym tematem.

 

02 - Dlaczego dostęp do nagrań jest tylko na 6 miesięcy?

Ponieważ zależy nam na Twoich rezultatach :))

Nie chcemy, żeby nagranie tej #AKTYWACJI skończyło, jak sweter z wyprzedaży, kupiony okazyjnie “na lepsze czasy”. Zależy nam, żebyś podjęła działanie już teraz, bo jeżeli to zrobisz, to Twój biznes za kilka miesięcy będzie w zupełnie innym (dużo piękniejszym) miejscu.

Wiedzę z tego treningu możesz wprowadzić w życie natychmiast i już po kilku dniach zobaczyć różnicę (jeżeli wdrożysz nasze wskazówki).

03 - Nie mam jeszcze działalności gospodarczej, czy to trening dla mnie?

Jak najbardziej 🙂

Jeżeli myślisz o stworzeniu swojego biznesu online, to temat wyceniania Twojej pracy, konsultacji, kursów czy ebooków będzie jednym z pierwszych, z którymi będziesz musiała się zmierzyć wychodząc ze swoją ofertą do klientów.

Ograniczenia, wątpliwości i wyrzuty sumienia w tym obszarze są bardzo częste, dlatego warto przyjrzeć się im jak najszybciej. 

04 - Sprzedaję produkty fizyczne, a nie wiedzę, czy ten trening jest dla mnie?

Raczej nie…

Specjalizujemy się w sprzedawaniu wiedzy, czyli kursów online, konsultacji 1-1, programów mentoringowych, e-booków, usług doradczych – i tylko tego strategie wyceny będziemy omawiać w #AKTYWACJI.

Jeżeli jednak poza produktami fizycznymi prowadzisz jakiś aspekt edukacji, a to często się zdarza, gdy sprzedajemy produkty, to wtedy jak najbardziej, serdecznie Cię zapraszamy!

05 - Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, faktura zostanie do Ciebie wysłana mailem automatycznie po zakupie.

Cena podana na stronie jest ceną brutto.

06 - Po zakupie nie dostałam danych do logowania do platformy kursowej.

Sprawdź foldery “Spam” i “Oferty” – najczęściej tam znajdziesz zagubione maile :).

Jeżeli ich tam nie będzie, to wejdź na stronę:

https://exciter.digitalgirls.pl/wp-login.php?

Podaj na niej adres e-mail, z którego kupiłaś kurs i poproś o zmianę hasła.

System prześle Ci nowe hasło do logowania.

Jeżeli ta metoda nie zadziała, to napisz do nas: hello@digitalgirls.pl 🙂

07- Czy do #AKTYWACJI jest dedykowana grupa na FB?

Nie.

Nie prowadzimy dedykowanego tej #AKTYWACJI wsparcia mailowego.

Nie prowadzimy także konsultacji indywidualnych.

Nie tworzymy specjalnej grupy na FB dla tego projektu, ale po zakupie możesz dołączyć do naszej zamkniętej grupy na FB #TYLKO DLA KLIENTEK, w której nasze klientki wspierają siebie nawzajem, a i my tam bywamy.

Wyrzuty sumienia związane z ustaleniem Twoich cen mogą trzymać Cię w miejscu miesiącami…

Wiesz jak to jest, gdy mamy jakąś wątpliwość, czy nurtujące pytanie. Potrafi to za nami chodzić miesiącami. Często powstrzymujemy się przed ruszeniem dalej, bo obawiamy się, że popełnimy kosztowny błąd. Tak właśnie jest z wątpliwościami dotyczącymi wyceny. Pozwól nam sobie pomóc. Nie musisz być z tymi tematami sama.

Odpowiemy na nurtujące Cię pytania konkretnie i głęboko z poziomu ekspertek, które na codzień wyceniają i zarabiają 6-cyfrowe kwoty w miesiącu. A tego właśnie potrzebujesz – podpowiedzi kogoś z branży, a nie przypadkowego artykułu na ten temat z Google.

7 GODZIN TRANSFORMACJI I AKTYWACJI

Wyceniaj się wysoko i zwiększaj swoje przychody z każdym miesiącem!

Nasza aktywacja, to nie program mentoringowy rozciągnięty na miesiące. To nowa forma wspierania Cię, przy której efekty możesz zobaczyć w kilka godzin, a wdrożyć nasze zalecenia w kilka dni.

Tak, możesz opuścić teraz tę stronę i zostać tu gdzie jesteś pod względem swoich cen. To jest ok. Ale jeżeli czujesz głęboko w serduchu, że potrzebujesz udrożnić temat wyceniania się, zwiększyć lekkość i radość ze swoich dochodów, to zapraszamy Cię na pokład w PROMOCYJNEJ cenie!

1997 zł

*NAJNIŻSZA CENA PROGRAMU W CIĄGU OSTATNICH 30 DNI TO 1397 ZŁ

Masz pytania?

Jeśli w naszym zaproszeniu zabrakło informacji, która jest Ci potrzebna, abyś mogła podjąć dobrą dla siebie decyzję, to napisz do nas maila na adres: hello@digitalgirls.pl. Możesz też wysłać do nas wiadomość przez poniższy formularz (zanim klikniesz wyślij wpisz w białym okienku wynik dodawania – to nasze ochrona przed botami :). 

8 + 11 =