Cześć!

Tu Kaśka i Monika

Stworzyłyśmy Digital Girls, żeby pomóc Ci zarabiać na Twojej wiedzy i wysokiej jakości kursach online. Robimy to konkretnie, bez ściemy i z wyobraźnią, bo Twoje efekty liczą się dla nas najbardziej.  

Kaśka

MOJE MOTTO: Najlepszy sposób przewidywania przyszłości to kreowanie jej.

Od kiedy odkryłam, że pomaganie i zarabianie można ze sobą łączyć moje życie stało się spełnione.

Uwielbiam Star Wars i Harrego Pottera, robienie map myśli, a także lody czekoladowe w dowolnej ilości. Nie lubię porannego wstawania, czekania na idealny moment i przekombinowywania.

Monika

MOJE MOTTO: Idealny biznes to taki, od którego nie będziesz potrzebowała brać wakacji.

Wierzę, że dobry biznes daje wolność, szczęście, zawodowe spełnienie i finansową niezależność. 

Uwielbiam mojego kota Żbika, Władcę Pierścieni, innowacje w edukacji i sprzedaży oraz brand graphic i web design. Nie lubię rutyny, bylejakości i życia na nie swoich zasadach.

Wspieramy kobiety, takie jak Ty

Jesteśmy autorkami prestiżowych kursów online i programów mentoringowych. Połączyła nas pasja do zarabiania online oraz wizja przyszłości, którą chcemy wspólnie ożywić.

Na co dzień pomagamy kobietom, takim jak Ty, w budowaniu biznesu online, dzięki któremu możesz osiągnąć wolność, niezależność i stworzyć taki styl życia, który wspiera realizację Twoich najgłębszych marzeń i najważniejszych wartości.

Głęboko wierzymy w to, że prawdziwa wolność to życie na swoich warunkach  

Naszym marzeniem jest to, aby tysiące kobiet sięgało po najwyższe stawki w online i zarabiało na sprzedaży swojej wiedzy w sieci.

KAŚKA i MONIKA

Kochamy się uczyć

Monika ma doktorat z psychologii, dwa magisteria i ukończone studia podyplomowe z psychoterapii. Kaśka jest certyfikowaną project menagerką, ukończyła mnóstwo szkoleń z zakresu marketingu i czyta ponad 100 książek rocznie.

Uwielbiamy uczyć innych

Poprowadziłyśmy w sumie przeszło tysiąc godzin warsztatów i szkoleń w sieci w ciągu ostatnich 3 lat. Mamy na koncie autorskie książki, blogi, podcasty, pracę na największych krajowych uniwersytetach i w korporacjach, a nawet w redakcjach magazynów kobiecych.

Internet to dla nas wolność

doceniamy “online” za nieograniczone możliwości rozwoju i budowania życia, jakiego pragniemy dla nas i naszych bliskich.

Monika

Strategic (strateżka)
Achiever (sięgająca po więcej)
Self-assurance (wierząca w siebie)
Empathy (empatyczna)
Futuristic (wizjonerka)

Kaśka

Maximizer (maksymalistka)
Futuristic (wizjonerka)
Relator (budująca relacje)
Activator (aktywatorka)
Strategic (strateżka)

Nasze

wartości

Prostota i lekkość

Siła oddziaływania tkwi w prostocie. Zawsze dajemy Ci najprostsze rozwiązania, które prowadzą do najlepszych rezultatów.

Relacje

Biznes to ludzie. Dlatego budujemy społeczność w oparciu o wartości, które dla nas samych są ważne, abyśmy mogły wspólnie rosnąć, a nasze Klientki mogły wymieniać się doświadczeniami i wzajemnie wspierać.

Odwaga

Zmiana rozpoczyna się od decyzji. A decyzja jest w Tobie. Wiemy, jak trudne może być zrobienie pierwszego kroku, kiedy zaczynamy sprzedawać naszą wiedzę, wystawiamy się na publiczną ocenę, odsłaniamy serce. Nie będziesz w tej podróży samotna.

Digital Girls

w liczbach

STWORZONYCH KURSÓW ONLINE

PRZEPROWADZONYCH KAMAPANII SPRZEDŻOWYCH

KURSANTEK W NASZYCH PROGRAMCH ONLINE

GODZIN PRZEPROWADZONYCH SZKOLEŃ

Poznaj

nasz zespół

Wierzymy w Power Team, dlatego w naszym zespole znajdziesz mentorów pełnych mocy, których talenty będę Cię wspierały na naszej wspólnej ścieżce. Poznaj ich bliżej:

Agata Dąbek - Customer Happiness Manager

Mistrzyni interakcji,  uwielbia ludzi i chętnie wspiera ich w rozwoju ich biznesowego mindsetu i umiejętności. 

W Digital Girls jako pierwsza będzie odpowiadać na Twoje wiadomości mailowe. Doradzi i wesprze również jako mentorką w naszych programach.

Karolina Noworyta - Technologiczna guru

Rozkodowuje temat techniczne. Uwalnia od stresu, który wielu z nas przysparza technologia w biznesie online.

Wspiera nasze klientki w kwestiach technicznych. Jeden jej komentarz na grupie i wszystko staje się jasne – osiągasz technologiczny stan zen.

Tomasz Domalewski - Facebook mentor

Sprawnie porusza się w temacie social mediów, trzyma rękę na pulsie w kontekście najnowszych aktualizacji tych platform. 

Wspiera nasze klientki w zarabianiu na swojej wiedzy, wykorzystując reklamy na Facebooku i Instagramie. Uczy jak je tworzyć skutecznie i z lekkością. 

CHCESZ POZNAĆ NAS LEPIEJ I DOWIEDZIEĆ SIĘ, JAKIE KROKI PODJĄĆ ŻEBY ZBUDOWAĆ DOCHODOWY BIZNES ONLINE?

Zajrzyj do e-booka

 

NASZ E-BOOK

Idziemy po milion

Tak jak Ty, zaczynałyśmy w online od zera. Nie miałyśmy w rodzinie przedsiębiorców – wszystkiego uczyłyśmy się na własnych błędach. Startując, nie miałyśmy społeczności, odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Działałyśmy po omacku, co kosztowało nas sporo czasu i pieniędzy. Wielokrotnie chciałyśmy się kogoś poradzić, poprosić o wskazówkę i radę, ale nikogo takiego nie było.

Właśnie dlatego stworzyłyśmy Digital Girls i napisałyśmy tego e-booka – abyś Ty nie musiała czuć się w tym online samotna i zagubiona.