4-GODZINNY TRENING W 11 LEKCJACH

Oferta, której nie da się oprzeć

ZARÓWNO GDY PRACUJESZ NAD E-BOOKIEM, JAK I NAD PROGRAMEM PREMIUM.

Uwaga! Autorki kursów online i e-booków oraz twórczynie usług 1:1 (doradczych i specjalistycznych) i procesów coachingowych!

A gdybyśmy Ci dały prosty przepis na projekt oferty online, której nie da się oprzeć. Oferty, która wyrywa z butów i nie pozostawia Twojego klienta obojętnym. Oferty, której Twoi klienci mówią TAK, bez stawania na rzęsach z Twojej strony? Oferty, dzięki której Twój biznes regularnie i przewidywalnie zarabia.

To czy przyjęłabyś nasze zaproszenie?

KUPUJĘ DOSTĘP DO TRENINGU!

Praca nad #ofertą bez dobrego planu potrafi być zniechęcająca.

Wiemy, że to nie jest tak, że wystarczy “cokolwiek” stworzyć i “cokolwiek” się sprzeda. Nasi odbiorcy są coraz bardziej wymagający i wybredni. Potrafią przejrzeć kiepski marketing, odpycha ich słaba, niespersonalizowana komunikacja. Jak do nich dotrzeć? Jak się przebić? W Twojej głowie mnóstwo pytań… 

$

Jak stworzyć ofertę jeżeli nie czuję się ekspertką?

$

Co umieścić w ofercie jeżeli codziennie mam na nią inny pomysł?

$

Skąd mam wiedzieć od jakiego produktu zacząć (spoiler: ebook to w 99% kiepski pomysł)?

$

Jak ten produkt właściwie wycenić, żeby zarabiał?

$

Skąd mieć pewność, że ten produkt się sprzeda?

$

Kiedy dodawać nowe produkty do oferty i ile warto ich mieć?

$

Jak ułożyć wszystkie swoje produkty wiedzowe i usługi w jeden spójny i zarabiający system?

Stworzenie oferty, którą ludzie chcą kupować może być proste!

Nawet zanim napracujesz się nad produktem, który ta oferta prezentuje i zanim spędzisz godziny nad szlifowaniem go.

Kiedyś tygodniami myślałyśmy nad tym, co powinno znajdować się w naszej ofercie.

Czy warto, żebyśmy zaczęły od pracy 1-1? Czy też lepiej pójść w masową sprzedaż nisko płatnego produktu, takiego jak e-book? A może od razu przejść do kursu online lub grupowego programu mentoringowego premium? Oczywiście przeszła nam też przez głowę opcja, że od razu w naszej ofercie zaproponujemy wszystkie te rzeczy (kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień ;P).

Monika zaczęła więc od zaproponowania około 10 typów konsultacji coachingowych, bo nie mogła się zdecydować z kim i nad czym chce pracować.

Efekt? Nikt nigdy się na żadną nie zapisał.

Kaśka z kolei postanowiła najpierw zacząć budować społeczność i prowadzić bloga, bo przecież wszyscy mówili, że musisz mieć komu sprzedawać, prawda? Gdy już odbiorców było wystarczająco dużo, to zaczęła tworzyć e-booka. Jakie było jej zaskoczenie, gdy po tygodniach intensywnej pracy i wydaniu mnóstwa kasy na redakcję i oprawę graficzną, e-booka kupiły tylko 2 osoby z tej intensywnie budowanej społeczności.

Teraz już wiemy, że tak naprawdę wystarczy Ci jeden akapit tekstu, aby zyskać pewność, czy oferta jest atrakcyjna dla odbiorców i czy ją kupią. A to wszystko zanim jeszcze napracujesz się nad produktem. Serio! 

Podczas TRENINGU pokażemy Ci na konkretnych przykładach, jak to działa.

Oferta to nie to samo,

co produkt czy usługa

OFERTA to całe doświadczenie, które projektujesz wokół tego, co sprzedajesz. To w dużej mierze Twoja komunikacja, która może przyciągać klientów, albo sprawiać, że ją totalnie zignorują. A tego ostatniego nie chcemy, prawda?

Odkąd poznałyśmy system tworzenia ofert, którym nie da się oprzeć, każdy nowy produkt, który wypuszczamy na rynek jest sukcesem i zarabia dziesiątki tysięcy złotych.

Powiemy Ci dokładnie jak, to robimy!

Potrzebujesz zacząć od oferty!

Są dwa powody, dla których ludzie nie kupują: (1) nie przekonuje ich Twój produkt lub (2) nie przemawia do nich Twoja komunikacja. Czyli problem leży w Twojej OFERCIE… Nie w małej liście mailowej, czy w mediach społecznościowych. Zarówno my, jak i nasze Kursantki, sprzedawałyśmy bez tych rzeczy.

Bez świetnej oferty,

nie ma biznesu

Jeżeli masz świetną ofertę, to ludzie będą ją kupować nawet jeżeli nie będziesz miała strony www, czy rozhulanych social mediów (nawet nie wiesz, jaką poczta pantoflowa ma moc :)).

Ale to nie działa niestety w drugą stronę.

Nawet najpiękniejsza strona www i tysiące fanów nie pomogą, jeżeli Twoja oferta jest nieprzekonująca dla Twoich odbiorców.

Jednym z najgorszych koszmarów dla właścicielki biznesu jest wypuszczenie w świat produktu, którego premiera przeszła bez echa (takiego, który sprzedał się w kilku sztukach tylko dzięki życzliwym znajomym), albo zapraszanie na konsultacje, na które nikt się nie zapisuje.

Chcemy dla Ciebie zupełnie innego scenariusza.

Dlatego zapraszamy Cię na trening, podczas którego nauczymy Cię tworzenia ofert, którym nie da się oprzeć!

Potrzebujesz też dobrego planu

Oferta to nie tylko

 sam tekst

Wielu osobom wydaje się, że oferta = tekst reklamy.

Albo oferta = tekst strony sprzedażowej.

I że ofertę się pisze

To wszystko właściwe odpowiedzi. Ale nie są kompletne. 

Oferta to część Twojego modelu biznesowego, wynik setek Twoich biznesowych decyzji, analiz rynku i rozmów z klientami. Dopiero po tych wszystkich krokach możesz przystąpić do ubrania oferty w konkretne słowa. Narzędzia do tego działania znajdziesz w naszym Workbooku.

Workbook to 38 stron edytowalnego PDF, które pomogą Ci uporządkować cały proces projektowania oferty, a także pisania jej treści. Ale do pisania przystąpisz dopiero, kiedy już będziesz mieć stabilne fundamenty. Wtedy będziesz mogła w Workbooku pisać, eksperymentować, ciąć i dodawać właściwe słowa.

Sprawdź, co mówią Uczestnicy treningu

W naszym 4-godzinnym treningu

Omawiamy zasady tworzenia dochodowej oferty, a w Workbooku stwarzamy Ci okazję do tego, żebyś na podstawie naszych wskazówek zaprojektowała swoją wymarzoną ofertę, która będzie Cię wspierać na tym etapie budowania biznesu, na którym teraz jesteś.

dowiesz się:

$

Jaki stworzyć i sprzedać świetną ofertę w parę dni. Nawet jeżeli robisz to po raz pierwszy. 

$

Jaki produkt powinien być w centrum Twojej oferty. Bez tego produktu nie możesz się obejść.

$

Jak w najprostszy i najszybszy sposób przekonać się, że odbiorcy będą z radością kupować Twój produkt/usługę?

$

Jak wycenić swój produkt, aby Twój biznes realnie zarabiał, a nie był drogim hobby?

$

W którym momencie warto skupić się na prowadzeniu bloga/social mediów, a kiedy przystąpić do sprzedaży (spoiler – jest zupełnie odwrotnie, niż myślisz)

$

Jak zbudować drabinę produktów i usług, dzięki której możesz skalować swoje dochody.

otrzymasz:

$

4 godziny wypchane po brzegi wskazówkami do zastosowania od zaraz

$

Wzór do stworzenia Twojego zaproszenia do współpracy/zakupu, który pozwoli Ci bardzo szybko ocenić, czy na Twoją ofertę są chętni. 

$

Nagranie treningu w formie 11 lekcji, które udostępniamy Ci na 6 miesięcy, abyś mogła przesłuchać je wielokrotnie (są znaczniki czasu i jasny podział na poruszane tematy, abyś nie traciła ani minuty na szukanie tego, co dla Ciebie ważne)

$

38 stron Workbooka (PDF), w którym będziesz mogła robić swoje notatki i wykorzystywać go zawsze, gdy wpadniesz na pomysł nowej oferty

I wiele, wiele więcej…

Gotowa do pracy nad swoją ofertą?

Zastanawiasz się, czy w 4 godziny rzeczywiście można sensownie omówić tworzenie dochodowej oferty? Jak najbardziej! Jedną z blokad, które moga Cię prowstrzymywać, to brak planu działania. I właśnie to od nas otrzymasz :). Dlatego jeśli nie wiesz, jaki zrobić pierwszy krok, nie rozumiesz dlaczego dane działania nie przynoszą efektów, to po naszym treningu rozjaśni Ci się w głowie i sprawnie zrobisz kolejny krok. 

TRENING DOSTĘPNY NATYCHMIAST

Jak stworzyć ofertę, której nie da się oprzeć?

Co otrzymasz kupując dostęp?

6-miesięczny dostęp do 4-godzinnego nagrania treningu w 11 lekcjach , zamieszczonych na nowoczesnej platformie kursowej.

Praktyczny 38 stronicowy workbook, który pozwoli Ci sprawnie zaprojektować Twoją zachwycającą ofertę w oparciu o wiedzę zdobytą na treningu (edytowalny).

Dostęp do grupy na FB dla klientek #DigitalGirls.

997 zł

Najniższa cenna tego treningu w ciągu ostatnich 30 dni to 997 PLN

BONUS – NIESPODZIANKA

Kupując wejściówkę i dostęp do TRENINGU, otrzymujesz także dostęp do prywatnej grupy na FB dla członkiń społeczności Digital Girls

To grupa dostępna tylko dla naszych Klientek, w której spotykamy się i rozmawiamy o naszych planach, sukcesach, wyzwaniach i #fuckupach.

 

Klienci kochają ten trening!

Masz pytania?

01 - Czy w treningu będzie to samo, co w E-BOOKu lub innym z Waszych kursów?

Nie, to nowa wiedza i nowe spojrzenie.

Oczywiście o ofercie mówimy regularnie, bo nie da się o niej nie mówić, kiedy tworzymy biznes. Jednak wiedza, którą dzielimy się na treningu jest uzupełniająca do tego wszystkiego, co stworzyłyśmy do tej pory i pozwala spojrzeć na swój biznes z metaperspektywy i rozplanować, jakie produkty powinny się znajdować w naszej ofercie.

Omawiamy różne modele biznesowe związane ze sprzedażą wiedzy oraz to, jak nasze różne produkty i usługi mogą współistnieć ze sobą i jak w związku z tym powinny być wycenione i komunikowane.

Pokazujemy także prosty sposób na przetestowanie, czy jest zainteresowanie naszą ofertą.

Cały czas się rozwijamy i zdobywamy nową wiedzę, chcemy się z nią z Wami dzielić na bieżąco, stąd ten trening właśnie.

02 - Czy to jest trening pisania oferty?

Nie, to trening projektowania oferty.

Aby stworzyć ofertę, która jest interesująca dla klienta – trzeba wykonać wiele działań, które poprzedzają samo pisanie.

Co to za działania? Najważniejsze są decyzje jak Twój produkt lub usługa wpisują się w całą strategię produktową w Twoim biznesie, a także jaki masz model biznesu wiedzowego (prezentujemy 4 różne modele, w tym model helikoptera i wspinaczki, które już skradły serca Uczestniczek). To także badania rynku (czyli szybkie eksperymenty, które prezentujemy w materiale) i wyciąganie wniosków z poznawania z bliska Twoich klientów i wiele innych aktywności.

Dopiero wiedząc dla kogo projektujesz ofertę i w czym realnie pomagasz klientom – przystępujesz do pisania treści postów reklamowych, maili sprzedażowych, czy stron typu “sales page”.

Opowiadamy o tym wszystkim w ramach treningu. Pisanie możesz też ćwiczyć w ramach zadań w 38-stronicowym Workbooku. Jednak nasz trening to nie jest warsztat copywritingu, ani webwritingu.

03 - Dlaczego dostęp do nagrań jest tylko na 6 miesięcy?

Ponieważ zależy nam na Twoich rezultatach :))

Nie chcemy, żeby nagranie tego treningu skończyło, jak sweter z wyprzedaży, kupiony okazyjnie “na lepsze czasy”. Zależy nam, żebyś podjęła działanie już teraz, bo jeżeli to zrobisz, to Twój biznes za kwartał będzie w zupełnie innym (dużo piękniejszym) miejscu.

Wiedzę z tego treningu możesz wprowadzić w życie natychmiast i już po kilku dniach zobaczyć różnicę (jeżeli wdrożysz nasze wskazówki).

04 - Nie mam jeszcze działalności gospodarczej, czy to trening dla mnie?

Jak najbardziej 🙂

Jeżeli myślisz o stworzeniu swojego biznesu online, to będziesz potrzebowała oferty i to nie “jakiejś” oferty, a takiej, którą ludzie chcą kupować i którą polecają znajomym.

Możesz miesiącami kombinować nad tym sama, albo poznać nasz system budowania ofert, który (odkąd go wdrożyłyśmy w życie) pozwolił nam zarobić setki tysięcy złotych. A każda nasza nowa oferta, okazuje się być ogromnym sukcesem.

Wiemy z doświadczenia, że stworzenie tej pierwszej oferty bywa dla wielu osób najtrudniejsze. Potrafimy zwlekać z pokazaniem jej światu miesiącami z obawy przed krytyką, odrzuceniem i kiepskimi rezultatami sprzedażowymi. Ale nie tędy droga! Pokażemy Ci lepszą. Bo naprawdę nie ma sensu tracić jeszcze więcej pieniędzy i czasu nie mając dobrej oferty i… klientów.

Założenie działalności gospodarczej to działanie, które warto podjąć dopiero wtedy, gdy będziesz miała pewność, że na Twój biznesowy pomysł będą klienci.

05 - Mam już ofertę i sprzedaję różne produkty, czy ten trening jest dla mnie?

Zdecydowanie tak, jeżeli jesteś otwarta na zapoznanie się z naszym systemem tworzenia i porządkowania ofert.

Zgodnie z zasadą Pareto, 20% naszych produktów/usług odpowiada za 80% naszych przychodów. W treningu pokazujemy Ci, jakie oferty warto mieć w biznesie wiedzowym i jak budować połączenia między nimi, abyś zarabiała regularnie i powtarzalnie, nie będąc fabryką treści.

Z naszych doświadczeń wynika, że kobiety, które mają swoje oferty i tak najczęściej za nisko je wyceniają i nie wykorzystują w pełni ich potencjału. Pokażmy Ci, jak to zmienić.

06 - Sprzedaję produkty fizyczne, a nie wiedzę, czy ten trening jest dla mnie?

Niestety nie 🙁

Specjalizujemy się w sprzedawaniu wiedzy, czyli kursów online, konsultacji 1-1, programów mentoringowych, e-booków, usług doradczych – i tylko tego typu oferty będziemy omawiać na treningu. Sprzedaż produktów fizycznych wymaga zupełnie innych strategii.

07 - Czy dostanę fakturę VAT?

Tak, faktura zostanie do Ciebie wysłana mailem automatycznie po zakupie.

Cena podana na stronie jest ceną brutto.

08 - Po zakupie nie dostałam danych do logowania do platformy kursowej.

Sprawdź foldery “Spam” i “Oferty” – najczęściej tam znajdziesz zagubione maile :).

Jeżeli ich tam nie będzie, to możesz wejść na stronę:

https://exciter.digitalgirls.pl/wp-login.php?

podać adres e-mail, z którego kupiłaś trening i poprosić o zmianę hasła.

System prześle Ci nowe hasło do logowania.

Jeżeli ta metoda nie zadziała, to napisz do nas: hello@digitalgirls.pl 🙂

09 - Czy do treningu jest dedykowana grupa na FB?

Nie, nagranie treningu w 11 lekcjach oraz 38-stronicowy Workbook znajdują się na naszej platformie kursowej. Otrzymujesz do nich dostęp od razu po zakupie. 

Nie tworzymy specjalnej grupy na FB dla tego projektu, ale po zakupie możesz dołączyć do naszej zamkniętej grupy na FB #TYLKO DLA KLIENTEK.

Sprawdź, co o nas mówią Digital Girls

To, co działamy?

 Współpraca z nami w naszych programach to zwykle inwestycja co najmniej kilku tysięcy złotych. Ten trening to wyjątkowa okazja, żeby uczyć się od ekspertek, które zarobiły ponad 3 miliony złotych na sprzedaży wiedzy online.

997 zł

Najniższa cenna tego treningu w ciągu ostatnich 30 dni to 997 PLN