Edit or remove this text inlinekkkkkk Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

SPEŁNIJ Z NAMI MARZENIE O DOCHODOWYM BIZNESIE!

Wejdź z #DigitalGirls w 2024 rok!

Nowy Rok – nowy początek. Symbolicznie rzecz jasna. Nawet jeżeli nie jesteś fanką postanowień noworocznych, to z pewnością masz jakieś marzenia, które czają się w serduchu. Być może własny biznes, który daje Ci wolność i dobre pieniądze jest jednym z nich?

Jeżeli tak, to nasz ebook: “Idziemy po milion” będzie świetnym towarzystwem na najbliższe tygodnie. Napisałyśmy go lekko i z humorem. Czyta się go jednym tchem, a jednak to, co ma zostać, zostaje w głowie i przemienia. Nie ma dnia, żebyśmy nie dostały od Was słów zachwytu nad jego treścią. Jesteśmy pewne, że ta lektura będzie dla Ciebie świetną przygodą (z wątkiem biznesowym w tle:). 

"

Słowa zachwytu

czytelniczek

NOWE I ROZSZERZONE WYDANIE E-BOOKA

Idziemy po Milion

Wszystko, czego nie mówią Ci o zarabianiu na Twojej wiedzy online

Historia wzlotów i upadków dwóch wariatek – pasjonatek, które przekuły w rzeczywistość marzenia o biznesie online, który świetnie zarabia, daje wolność, karmi duszę i buduje nie tylko pozycję eksperta, ale też relacje.

Ten e-book, to ponad 320 stron, które same chciałybyśmy przeczytać 5 lat temu.

Wpadłyśmy wtedy w online niczym w szwedzki stół – z dużym apetytem i ogromnymi oczekiwaniami. Zupełnie nierozumiejąc, dlaczego nasze pełne entuzjazmu działania kończą się głównie niestrawnością.

Każdego dnia obserwujesz ludzi publikujących w sieci swoje oferty. Uśmiechy, wolność, latte z pianką na trzy palce każdego poranka… Parada sukcesów na Twoim wallu zdaje się nie mieć końca. Tylko, że kiedy sama zaczęłaś działać, to okazało się, że Twoja biznesowa codzienność jest zdecydowanie mało instagramowa…

Szybko dotarło do Ciebie, że samo publikowanie w sieci nowych treści zajmuje ogrom czasu. A przecież nie po to rezygnowałaś z pracy na etacie, aby teraz wejść na etat na FB we własnej firmie. Gdyby to chociaż przynosiło klientów, ale nie przynosi, prawda?

Być może Twój początkowy entuzjazm powoli zastępuje frustracja.

Przepełnia Cię wrażenie, że Ty stoisz w miejscu, podczas gdy inne osoby i marki, które obserwujesz w sieci świętują sukcesy, które i Tobie się marzą.

Coś po prostu jest nie tak. Coś nie działa. Nie rozumiesz, dlaczego u Ciebie wszystko dzieje się tak wolno, dlaczego trafiają Ci się klienci, jak z koszmarów, albo, co gorsza, wcale nie widzisz efektów swoich działań i wysiłków.

A może w ogóle zaczynasz powoli myśleć, że ten cały onlajn jest nie dla Ciebie? Że się do tego nie nadajesz? Że trzeba mieć jakieś magiczne moce, worki pieniędzy lub wielotysięczne społeczności, żeby się udało?

Zdradzimy Ci coś – my też przez to przechodziłyśmy!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings

W BIZNESIE

Czasem wygrywasz,

częściej się uczysz

W e-booku znajdziesz kulisy wielu naszych wspaniałych sukcesów, niezapomnianych kampanii sprzedażowych i przynoszących setki tysięcy złotych decyzji. Nie mniej ważne miejsce zajmują w nim jednak te trudne lekcje, których najpewniej i Ty doświadczasz, a może nawet nazywasz je w swojej głowie porażkami.

Jednak e-book to nie tylko zapis naszych biznesowych wzlotów i upadków ale też seria bezcennych wskazówek, do których z pewnością będziesz wracać w chwilach zwątpienia i wyzwań. Wykorzystałyśmy nasze “historie z życia wzięte” do praktycznego zobrazowania niezbędnych kroków, które potrzebujesz wykonać w swoim biznesie, aby zarabiać na swojej wiedzy (i nie zwariować przy okazji).

Pisałyśmy tego ebooka jak do przyjaciółki, której chcemy pomóc rozwinąć jej biznes

Super było poczytać o kulisach Waszych programów, których sama byłam uczestniczką :D. Jestem wzruszona Waszą szczerością, dystansem do siebie. Utwierdziłam się w przekonaniu, że to dobrze, że nie posłuchałam różnych mentorów, którym w ostatnim czasie zaufałam. Cały czas czułam w sobie zgrzyt na różnych płaszczyznach. Po przeczytaniu Waszego ebooka czuję ulgę. Wiem, że podążam własną drogą i w tempie dobrym dla mnie i mojej rodziny. A nade wszystko, po przeczytaniu tego ebooka mam myśl, że Wy mnie kochacie, a ja Was – za tę naturalność, prostotę, szukanie najlepszych rozwiązań. Podsumowując, Wasz ebook to książka wnosząca swieżość i lekkość do marketingu online!

DOROTA LUBAS – https://dorotalubas.com/

Co m.in. znajdziesz w środku?

To będzie momentami #fuckupstory, a czasami „to nie może być takie proste!”. Będą łzy radości i rozczarowania, wdzięczność, a także wiele zdziwień i niedowierzanie.

A to wszystko rozpisane na dwa głosy – jak nasze ulubione piosenki na Spotify.

tematy, o których się nie mówi:

$

Dlaczego sposób zdobywania klientów, który wydaje się działać u wszystkich innych nie działa u Ciebie?

$

Dlaczego prowadzenie bezpłatnej grupy na Facebooku może zmniejszać szanse na zdobycie klientów?

$

Dlaczego kwestie techniczne w prowadzeniu biznesu online są Twoim najmniejszym problemem?

$

Dlaczego skuteczna sprzedaż zaczyna się w głowie i w 90% zależy od Twoich przekonań i nastawienia?

$

Dlaczego e-book, jako pierwszy produkt online, to najczęściej bardzo kiepski pomysł?

niestandardowe metody i wyniki:

$

Jak Kaśka zaprojektowała webinar sprzedażowy, który miał 60% konwersję przy cenach premium?

$

 Jak Monika zarobiła ponad 130 tys. złotych w rok na sprzedaży jednego kursu online bez prowadzenia social mediów i wydając mniej niż 3 000 zł na reklamy?

$

Jak Kaśka zarobiła w roku ponad 100 tyś. złotych na sprzedaży swoich kursów online przy mniej niż 2000 osób w społeczności i bez zainwestowania złotówki w reklamy?

$

Jak w miesiąc od założenia profilu na Instagramie sprzedać swój program premium 10 nowym obserwującym?

BONUSOWY ROZDZIAŁ NR 1

Konwerujące maile

BONUSOWY ROZDZIAŁ NR 2

Webinar, który sprzedaje

BONUSOWY ROZDZIAŁ NR 3

Prezent za zapis

I wiele, wiele więcej…

RZUĆ OKIEM NA SPIS TREŚCI

Zajrzyj do opinii czytelniczek:

Nie wiem, w jakich słowach wyrazić moje wrażenia po lekturze ebooka. Zacznę więc od jedynego błędu, który znalazłam, a jest on ogromny. A dotyczy… ceny. Bo to, co znajduje się w tej książce nie jest warte 57 czy 127 zł. To jest BEZCENNE. W kategorii „cena” powinnyście napisać: przelej nam taką kwotę, za jaką kupiłabyś ebooka, który odpowiada na WSZYSTKIE wątpliwości przedsiębiorczyni online; ebooka, który porządkuje, koi, inspiruje, konfrontuje, motywuje i powinien być lekturą obowiązkową dla każdej dziewczyny, która idzie po milion!

Marta Miznera

https://martamizera.pl

Przeczytaj całą opinię

Nie wiem, w jakich słowach wyrazić moje wrażenia po lekturze ebooka. Zacznę więc od jedynego błędu, który znalazłam, a jest on ogromny. A dotyczy… ceny. Bo to, co znajduje się w tej książce nie jest warte 57 czy 127 zł. To jest BEZCENNE. W kategorii „cena” powinnyście napisać: przelej nam taką kwotę, za jaką kupiłabyś ebooka, który odpowiada na WSZYSTKIE wątpliwości przedsiębiorczyni online; ebooka, który porządkuje, koi, inspiruje, konfrontuje, motywuje i powinien być lekturą obowiązkową dla każdej dziewczyny, która idzie po milion!

Chciałam napisać, że ogromnie żałuję, że nie trafiłam na Was i na Waszą książkę wcześniej, ale po chwili namysłu doszłam do wniosku, że nie – niczego nie żałuję! Bo wcześniej prawdopodobnie nie doceniłabym (za)wartości, którą się dzielicie. Trafiłam na Was w idealnym momencie – w momencie startu mojego (w końcu!) udanego biznesu online, który zaczęłam dzięki Monice i który wiem, że chce z Wami rozwijać.

Dzięki temu, że trafiłam na Was teraz, z wypiekami na twarzy czytałam o Waszych początkach i fakapach, porażkach, frustracjach, utopionych kosztach, niebezpiecznych zakrętach i ślepych uliczkach na Waszej drodze. Każde Wasze słowo rezonowało ze mną tak silnie, ze miałam ochotę od razu pisać Wam rozemocjonowane komentarze. A brzmiałyby one: dzięki, Dziewczyny! Za Waszą odwagę i otwartość, dzięki której widzę, że Wy, moje mentorki od których się uczę też kiedyś zaczynałyście i Wasze początki nie były wcale mniej wyboiste niż moje! Odnalazłam się całym sercem i duszą w historii Moniki, z którą łączy mnie zawód terapeutki oraz podobne obawy przed startem mojego biznesu. Czytając z kolei historię Kaśki o bezskutecznym dzieleniu się bezpłatnymi treściami i rozczarowaniu, że klienci nie napływają nagle szerokim strumieniem, miałam wrażenie, że czytam o sobie sprzed paru lat (tyle że ja się poddałam, zanim na dobre zaczęłam – i to kilka razy!).

Dzięki temu, że trafiłam na Was teraz wiem, jak cenną wiedzą i doświadczeniem się dzielicie i jak rzadko można spotkać w internecie takie osoby jak Wy – mentorki z prawdziwego zdarzenia. Mentorki, które nie wciskają kitu, są konkretne, uczciwe, prawdomówne, nie słodzą i nie dodają lukru tam gdzie go nie ma, a jednocześnie inspirują i na własnym przykładzie pokazują, jak marzenia i fantazje przekuć w śmiałe działanie.

Dzięki temu, że trafiłam na Was teraz nie boję się kolejnych wyzwań, które mnie czekają – wręcz przeciwnie, nie mogę się ich doczekać. Bo dzięki Monice przestałam prowadzić w głowie „tajny biznes” i zamiast fantazjować z duszą na ramieniu zaczęłam budować markę z duszą oraz stworzyłam I SPRZEDAŁAM swój pierwszy kurs online. Z Wami idę śmiało (no dobrze, czasem czołgam się resztką sił, ale cały czas robię kolejny ruch do przodu!) po mój milion. Bo dzięki Wam wiem, że – cytując Kaśkę – mój dzisiejszy sufit prędzej czy później będzie jutrzejszą podłogą.

Ten eBook jest dla mnie jak rozmowa z Wami – szczera, intymna i niesamowicie inspirująca. Czasem zabawna, czasem poruszająca i zawsze pomocna.

Polecam Waszą książkę całym sercem, bo spełniacie w niej najpiękniejszą moim zdaniem obietnicę: „To, na czym nam zależy najbardziej, to żebyś była samodzielnie myślącą włascicielką biznesu, który zaprojektowałaś na swoją miarę. Żebyś była kobietą, która zdefiniowała sama dla siebie, czym jest dla niej sukces i spełnienie. Chcemy, żebyś żyła na własnych zasadach, a nie realizując czyjś plan.”

Mój milion to zadowolone klientki, które budują ze mną fajną, pozytywną relację ze swoim ciałem. Mój milion to moja społeczność, którą zaczynam świadomie budować. Mój milion to sprawny i satysfakcjonujący biznes, który zarabia, dla którego jestem gotowa podjąć każde wyzwanie i przyjąć każdą porażkę, po czym iść dalej w – jak piszecie – przykurzonej koronie podniesionej z ziemi. Mój milion to moja wolność, niezależność, spokój, bezpieczeństwo i możliwość pomagania innym.

Wasz eBook to dla mnie ostateczne potwierdzenie, że #Idępomilion w najlepszym możliwym towarzystwie.
.

Jolanta Kopeć / www.jolantakopec.pl

Co Wy żeście nawyrabiały! (…) Po przeczytaniu Waszego ebooka mam w sobie bombę atomową sprawczości. Czuję się jakby coś kliknęło w mojej sferze działania. Poczułam się wolna sama przed sobą w stosunku do mojego projektu, moich planów i celów. Dziękuję Wam, że przypomniałyście mi, że to, co robię jest dla mnie i powinno być kompatybilne z moim stylem życia i przekonaniami oraz prowadzić prosto do założonych celów. (…) To tak, jakbyście zainstalowały mi sprawczą wtyczkę. Niesamowite to wszystko.

Jolanta Ciesielska

https://www.facebook.com/HairbyJolantaCiesielska/

Przeczytaj całą opinię
Co Wy żeście nawyrabiały! Kupiłam ebooka, by lepiej Was poznać, by móc naśladować Wasze działania, ale w innej niż Wasza dziedzinie), i wreszcie, by dostać wsparcie w moich okrutnie rozwleczonych w czasie onlajnowych poczynaniach.
A co dostałam? Solidny ochrzan, zmycie głowy, przyspieszone tętno, drgawki, dreszcze, wypieki na twarzy i to wszystko w Święta…
No brawo po prostu!
Jak ja żałuję, że to nie poniedziałek i nie mogę odrazu zabrać się do pracy!!! 🙂
Jak widać, każdy czasem dzięki w punkt celowanemu, subtelnemu “opierniczowi” może przejść błyskawiczną mindsetową przemianę. To tak, jakbyście zainstalowały mi sprawczą wtyczkę 😉
Mam w sobie bombę atomową sprawczości. Czuję się jakby coś kliknęło w mojej sferze działania. Poczułam się wolna sama przed sobą w stosunku do mojego projektu, moich planów i celów. Jako przedsiębiorczyni mam działać zgodnie z przyjętymi założeniami, stopniowo je realizować, zdobywać nowe tereny i je zagospodarowywać zadowolonymi klientkami. Dziękuję Wam, że przypomniałyście mi, że to, co robię jest dla mnie i powinno być kompatybilne z moim stylem życia i przekonaniami oraz prowadzić prosto do założonych celów. Postanowiłam więc postawić na prostotę, odrzucając jednocześnie epickość i legendarność, w którą podświadomie ubrałam mój projekt. Zrozumiałam, że takie podejście oddala mnie od sprzedaży. A o sprzedaż przecież chodzi.
Postanowiłam też przestać obserwować moją bezpośrednią konkurencję, bo odbiera mi odwagę i przebojowość 😉 oraz wypisać się z newsletterów, które mnie nie wspierają.
Moja przedsiębiorcza strefa komfortu bardzo urosła i wiem doskonale co będę robić jutro. To rewelacyjne uczucie wiedzieć!
A w sprawie miliona…
Grzeczna Jola dopiero rok po urodzeniu drugiego dziecka ( czyli 4 lata temu) zdecydowała się zawalczyć o swoją profesjonalną przyszłość. Zmiana profilu zawodowego, szkoła, nieustanne zdobywanie doświadczenia, założenie pracowni, nieustanne doszkalanie się, edukowanie innych i plan ekspansji online… Apetyt rośnie w miarę jedzenia. I ja ten tytułowy milion biorę w wielu aspektach:
milion przepracowanych lęków
milion pokonanych trudności
milion wymarzonych klientek
milion na koncie
Niesamowite to wszystko 🙂 
Bardzo Wam dziękuję za każde zadanie ebooka, za uporządkowanie moich myśli, za podzielenie się Waszymi trudnościami- dzięki temu widzę, że rozumiecie mnie doskonale i wiem, że mogę się od Was wiele nauczyć. 

Podczas lektury „Idziemy po milion” Kaśki i Moniki, towarzyszyły mi okrzyki „WOW!” oraz „to Wy też tak macie?”. A że ktoś kiedyś powiedział, że od tego drugiego często zaczyna się przyjaźń, dlatego właśnie poczułam się jakbym spędziła czas z przyjaciółkami opowiadającymi mi swoje historie…

To nie jest słodka i bajkowa opowieść udowadniająca, że „ja też mogę wszystko”. To jest genialne odczarowanie, soczysta prawda powiedziana prosto w oczy, sytuacje, w których odnalazłam siebie (dzień dobry fazo romantyczna!), a uśmiechów i wzruszeń nawet nie zliczę.

Aga Płoska

https://kobietaztlumu.pl

Przeczytaj całą opinię

Podczas lektury „Idziemy po milion” Kaśki i Moniki, towarzyszyły mi okrzyki „WOW!” oraz „to Wy też tak macie?”. A że ktoś kiedyś powiedział, że od tego drugiego często zaczyna się przyjaźń, dlatego właśnie poczułam się jakbym spędziła czas z przyjaciółkami opowiadającymi mi swoje historie…

To nie jest słodka i bajkowa opowieść udowadniająca, że „ja też mogę wszystko”. To jest genialne odczarowanie, soczysta prawda powiedziana prosto w oczy, sytuacje, w których odnalazłam siebie (dzień dobry fazo romantyczna!), a uśmiechów i wzruszeń nawet nie zliczę. Obok sukcesów, Kaśka i Monika postanowiły podzielić się tym, o czym nie mówi się za często: błędami, przekonaniami i zawiłą, długą drogą. Jak często tworząc nasze biznesy, a potem produkty online gubimy cierpliwość i od razu chcemy zarabiać miliony? Obserwujemy w sieci tych, którzy już tam są, często frustrujemy się, że my tak nie mamy, chociaż zaczęłyśmy praktycznie wczoraj. Dlatego „Idziemy po milion” to obowiązkowa lektura dla każdego przedsiębiorcy w każdej fazie rozwoju. Jeśli zaczynasz, to prawdopodobnie unikniesz wielu błędów. Jeśli biznes online nie ma przed Tobą tajemnic, to i tak gwarantuję, że wiele razy się zatrzymasz i znajdziesz tu mnóstwo inspiracji.

Dla mnie to nie jest kolejny przewodnik po biznesie, to niezwykle bezpośrednia, wręcz intymna i starannie zbudowana przyjacielska relacja. A Kaśka i Monika to kobiety, które cenię i z których doświadczenia chcę i mogę czerpać.

Dziękuję.

To jest ebook, który aż się prosi o wydanie papierowe, bo tam jest tyle wskazówek, że nie jesteś w stanie ich zaabsorbować od razu i będziesz do niego wracać wielokrotnie, by wyciągać nowe wnioski po kolejnych Twoich doświadczeniach i na kolejnych etapach rozwoju Twojego biznesu.

Bez pseudoeksperckiego niezrozumiałego żargonu, którym kipi wiele polskich książek biznesowych i ogólnie poradnikowo-edukacyjnych. Tu znajdziesz historie  dwóch dziewczyn (takich jak ja czy Ty), które postanowiły wziąć odpowiedzialność za swoje życie i pomóc setkom kobiet dobrze przy tym zarabiając.

Dorota Puchlew-Grzelak

https://iqgrower.com

Przeczytaj całą opinię
Są takie książki, które miło się czyta, ale zapomina o 3/4 ich treści po przeczytaniu. Większości nawet miło się nie czyta, tylko męczysz się i męczysz w złudnej nadziei, że zrobi się lepiej, co nigdy nie jest prawdą, ale Ty jesteś z tych, co doprowadzają rzeczy do końca, więc brniesz dalej.
I są takie (ale to zaledwie promil) które nie tylko pochłaniasz, bo są ciekawie i przystępnie napisane, ale też które wywołują w Twojej głowie lawinę myśli, odkryć, pomysłów, momentów “aha” i to mimo tego, że Ci się wydaje, że przecież już tyle wiesz o tym onlajnie po przerobieniu mnóstwa kursów, wyzwań, książek i podcastów.
I taki jest właśnie ebook Kaśki i Moniki. 
Powiem więcej: to jest ebook, który aż się prosi o wydanie papierowe, bo tam jest tyle wskazówek, że nie jesteś w stanie ich zaabsorbować od razu i będziesz do niego wracać wielokrotnie, by wyciągać nowe wnioski po kolejnych Twoich doświadczeniach i na kolejnych etapach rozwoju Twojego biznesu.
Bez pseudoeksperckiego niezrozumiałego żargonu, którym kipi wiele polskich książek biznesowych i ogólnie poradnikowo-edukacyjnych. Bez pisania jak do debila i obrazowania każdego wniosku barwną metaforą, jak książki amerykańskie, gdzie “mięcha” jest często góra 15%.
Tu znajdziesz historie i wnioski dwóch normalnych dziewczyn (takich jak ja czy Ty), które wiedziały, że mają światu mnóstwo do zaoferowania, postanowiły wziąć odpowiedzialność za swoje życie i swój biznes i pomóc setkom kobiet dobrze przy tym zarabiając. Dziewczyn, które nie tylko udowadniają, że da się osiągnąć sukces w biznesie bez koneksji, pleców, bez rozpychania się łokciami i marszu po trupach. Udowadniają przede wszystkim, że nie ma jednej słusznej drogi, ale że można (a nawet trzeba!) tę drogę samej sobie zaprojektować i wyegzekwować od życia. Że do tego potrzeba wsparcia i towarzyszenia mentora, ale nie jego gotowej recepty.
Ta książka to wędka, nie ryba. I to jest dokładnie to, czego potrzebujesz w swoim biznesie.

Który wariant wybierasz?

Możesz wybrać opcję – E-BOOK, a wtedy dostaniesz od nas ponad 320 stron praktycznych wskazówek i inspiracji. Możesz też zainwestować w pakiet E-BOOK + MIKRO7 i poza e-bookiem – natychmiast otrzymać dostęp do potężnej dawki wiedzy z zakresu fundamentów zarabiania na swojej wiedzy online w formie podcastów.

E-BOOK

Idziemy po milion

Przeczytasz w nim o naszych początkach w biznesie online, naszej drodze do wolności i zarabiania świetnych pieniędzy, na robieniu tego, co kochamy.

Ponad 320 stron praktycznych wskazówek biznesowych w 3 formatach na wszystkie czytniki i urządzenia – pdf, epub, mobi.

Historie zza kulis dwóch biznesów o wielotysięcznych dochodach.

Ślepe uliczki w labiryncie biznesu online, w które my wpadłyśmy, ale Ty nie musisz.

127 zł

PAKIET 

E-BOOK + MIKRO7

E-book oraz podcasty #MIKRO7 (czyli nagrania audio) – w pakiecie wskazówki do wdrożenia przez Ciebie od zaraz.

Dokonując zakupu otrzymujesz NATYCHMIASTOWY dostęp do 50, niedostępnych nigdzie publicznie odcinków podcastu, który pomógł przeszło 500 kobietom prowadzącym swoje mikro-biznesy.

Każdy odcinek to 7-minutowa pigułka wiedzy i inspiracji dla Twoich małych kroków, które mogą Cię poprowadzić do wielkich efektów. 

227 zł

Sprawdź tematy wszystkich 50 odcinków #MIKRO7

OPINIA O MIKRO7:

Słuchałam podcastu #mikro7 i dzięki niemu stworzyłam najlepszego e-booka w swojej internetowej karierze! #mikro7 jest krótką formą, jednak naładowaną praktyczną wiedzą, pomysłami i inspiracjami do podjęcia akcji – wykonania chociażby tego pierwszego kroku. To pigułka, która jest łatwa do przełknięcia w zabieganym świecie, a zarazem daje powera do działania i kosmiczne rezultaty! / Aleksandra Radomska

TEMATY POSZCZEGÓLNYCH ODCINKÓW:

1. Jak pozyskać pierwszego klienta?
2. Jak nazwać swój produkt?
3. Jak nie wydurnić się za pierwszym razem?
4. Jak sprawdzić czy zarobię na pomyśle?
5. Jak dobrze opisać korzyści dla klienta?
6. Jak zdobyć pierwszych czytelników bloga?
7. Jak wysłać pierwszy newsletter?
8. Jak uruchomić grupę na FB (i po co)?
9. Jak stworzyć fajnego ebooka?
10. Jak zbierać rekomendacje?
11. Jak nagrać dobrego LIVE?
12. Jak wyszukiwać grafiki do internetu?
13. Jak stworzyć dobry opis profilowy?
14. Jak nagrać pierwszy odcinek podcastu?
15. Jak poznać lepiej potrzeby klientów?
16. Jak regularnie publikować w social mediach?
17. Jak pozyskiwać komentarze na blogu?
18. Jak zaproponować dalszą współpracę?
19. Jak się przygotować na momenty przestoju?
20. Jak wybrać media społecznościowe, w których warto być?
21. Jak tworzyć treści wielokrotnego użytku?
22. Jak robić ankiety wśród klientów?
23. Jak zacząć tworzyć fajnego freebie?
24. Jak rozwijać swoją listę mailową?
25. Dlaczego warto być mikro-biznesem?
26. Jak pozyskać kolejnego klienta?
27. Jak organizować swoje projekty?
28. Jak zrobić test rynkowy oferty?
29. Jak zrobić landing page, który konwertuje?
30. Jak budować relacje z odbiorcami?
31. Jak podnosić ceny?
32. Jak zrobić przedsprzedaż?
33. Jak połączyć biznes i życie osobiste?
34. Jak wybrać format produktu cyfrowego?
35. Jak promować siebie z klasą?
36. Jak powitać nowych subskrybentów?
37. Jak poprowadzić super webinar?
38. Jak wyjść z ofertą do nowych osób?
39. Jak nie wpaść w pułapkę multitaskingu?
40. Jak mierzyć efekty działań komunikacyjnych?
41. Jak zbierać zainteresowanych na newsletter?
42. Jak znaleźć pomysł na produkt?
43. Jak doprecyzować wymarzonego klienta?
44. Jak uruchomić subskrypcję?
45. Jak się nie poddawać po porażce?
46. Jak stworzyć plan działań, aby go zrealizować?
47. Jak badać potrzeby odbiorców gdy nie mam społeczności?
48. Jak zakończyć współpracę z klientem?
49. Jak przyciągać tych klientów, których chcę
50. Jak stworzyć swój system regularnych przychodów?

BONUS – NIESPODZIANKA

 Każda Klientka, która dokona zakupu E-BOOKA lub PAKIETU, otrzyma także dostęp do prywatnej grupy na FB dla członkiń społeczności Digital Girls

To grupa dostępna tylko dla naszych klientek, w której będziemy mogły spotykać się i rozmawiać o naszych planach, sukcesach, wyzwaniach i #fuckupach.

 

Cześć!

Jesteśmy Kaśka i Monika z Digital Girls.

Napisałyśmy dla Ciebie e-booka o początkach w naszym biznesie. Wiesz, o tych czasach, w których rodzina pyta, czym Ty się właściwie zajmujesz, a Ty milczysz, bo nie wiesz, czy powiedzieć o wersji z tego tygodnia, czy z poprzedniego. O czasach, w których Twój biznes, to Twoje najdroższe hobby. O czasach, w których pracujesz za żałośnie niskie stawki, nie z tymi ludźmi, co byś chciała, a i tak masz wyrzuty sumienia, że nie rozdajesz swojej wiedzy za darmo.

Te czasy już za nami, ale wiele musiałyśmy sobie w głowach poprzestawiać, żeby stać się Władczyniami w swoim życiu. Kobietami, które znają swoją wartość i wartość wiedzy, którą chcą się dzielić.

Chcemy żebyś była finansowo zadbana, spełniona, pełna energii i pasji – stąd ten e-book. On pomoże Ci mówić sobie codziennie, na nowo, TAK w Twoim biznesie!

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module

Niech przemówią

czytelniczki

Opinia - ebook idziemy po milion