odczaruj biznes online
i zarabiaj na swojej wiedzy i talentach

ZACHWYCAJĄCA KAMPANIA SPRZEDAŻOWA 

ZAMIEŃ OBSERWATORÓW
W KLIENTÓW

3-dniowe wyzwanie

Kaśki Żbikowskiej

#3 / eliksir miłosny

DZIAŁANIA 

Kiedy zbliża się premiera wyczekiwanego przeze mnie filmu, to dosłownie odliczam dni i godziny, buszuję po stronach fanowskich, czytam o zakulisowych przeciekach i doniesieniach o romansach głównych bohaterów (tak, i nie jest mi z tego powodu wcale głupio haha), oglądam zdjęcia „behind the scenes” i w ogóle nakręcam się jak 4-latek przed pierwszą gwiazdką. Kiedy zrozumiałam, że chcę, aby także na moje produkty cyfrowe oczekiwania były tak emocjonujące… poczułam, że odkryłam Świętego Graala.

Jak sprawić, żeby Twoi odbiorcy oczekiwali z niecierpliwością premiery Twojego produktu? Przygotuj ich na to i jak w najlepszych trailerach kinowych – pokazuj najlepsze sceny, dostarczaj im emocji i rozrywki, angażuj i bądź blisko nich. To naprawdę aż tak proste. I co najważniejsze – jest w Twoim zasięgu.

To ostatni PODCAST w naszym wyzwaniu, ale nie koniec zabawy. Mapa kończy się tutaj, ale największe przygody dopiero przed nami. Wierzę, że chciałabyś poznać więcej tricków najlepszych hollywodzkich producentów, którzy projektują kampanie uwielbiane przez fanów oraz sprawdzone sposoby twórców produktów cyfrowych, którzy zarabiają dzięki dzieleniu się swoją wiedzą i realizują w ten sposób swoje marzenia. Znam sporo takich sposobów. Co więcej – uwielbiam eksperymentować i wiele spośród nich przetestowałam w swoim biznesie on-line. Chętnie Ci je pokażę i pomogę Ci je zastosować w Twoim projekcie!

Jeśli chcesz tej jesieni: 

  • zaprojektować swój biznes on-line w oparciu o cyfrowe produkty,
  • zacząć zarabiać na nich jeszcze przed końcem zimy,
  • tworzyć rozwiązania, które będą zachwycać Twoich odbiorców…

…dołącz do mojego najlepszego programu #DigitalGirlsAcademy, który wystartuje w październiku. W ciągu 6 miesięcy otrzymasz moje wsparcie mentorskie na każdym etapie projektowania rentownego biznesu – poznasz swojego odbiorcę, stworzysz unikalny cyfrowy produkt i dopracujesz swoją kampanię przed wypuszczeniem produktu na rynek, zbudujesz model zarabiania i zamieniania swojej wiedzy w przychody. No cóż… będzie gorąco i konkretnie. Ze mną nie ma pitu pitu. Są efekty. Wskakuj tutaj >>> Akademia, aby poznać moje zaproszenie specjalnie dla Ciebie. A potem sama zdecydujesz czy to coś dla Ciebie!

NOTATKA 

podziel się!

W naszej grupie #DigitalGirls na FB czeka na Ciebie pierwsze zadanie i rozmowy. Wskakuj!

To ostatnia część naszego wyzwania!
Jutro prześlę Ci list miłosny…
z prezentem dot. wejściówki do #DigitalGirlsAcademy.

Do zobaczenia!