Przyciągnij Klientów
w 2020 roku //

Zaprojektuj swoją ofertę, aby klienci
chcieli pracować właśnie z Tobą //

 

Trening premium – 30.12.2019 roku

Wyzwanie + Ebooki dla Ciebie – 27-29.12.2019 roku

 

.

27.12 – wyzwanie – dzień 1 

28.12 – wyzwanie – dzień 2 

29.12 – wyzwanie – dzień 3 

30.12 – trening premium

31.12 – promocja 

Aby otrzymać bezpłatnie ponad 100 stron genialnych treści (w formie ebooka i workbooka), musisz zrealizować 3 zadania z wyzwania – maksymalnie do dnia 31.12.2019 roku. Wejdziesz w nową dekadę z genialnym przewodnikiem, abyś mogła zaprojektować swoją własną drogę do sięgnięcia po swoich wymarzonych klientów.

Kreatorka to mój pierwszy rozwojowy projekt, który zrealizowałam w sieci. Rozpoczęłam go w 2014 roku. Od ponad 5 lat materiały z tego przedsięwzięcia oraz relacje, które powstały w trakcie ich realizacji towarzyszą przeszło 1300 kobietom z całego świata.

Pierwsza edycja projektu, Kreatorka 2015, zainicjowała cały kobiecy ruch, któremu przewodziłam. W tym roku z dumą i radością, kolejny raz przekazuję zaktualizowane i przepięknie ilustrowane materiały rozwojowe Tobie i wszystkim kobietom zaangażowanym, odważnym i chcącym zarabiać na uczeniu tego, co kochają.

^

TRENING PREMIUM

2-godzinny webinar z sesją Q&A, na ekskluzywnej platformie, podczas którego przekażę Ci kompletną strategię stworzenia Twojego kursu online, warsztatu lub cyklu treningów, które zarobią na siebie jeszcze w dniu premiery.

Nagranie z treningu będzie dostępne tylko dla zapisanych osób przez 24h.

^

WYZWANIE

3-dniowe wyzwanie na Instagramie, w trakcie którego będziesz mogła przemyśleć swoją ofertę dla idealnych klientów, a także znaleźć pierwszych z nich w społeczności #DigitalGirls.

Wykonanie 3 zadań z wyzwania GWARANTUJE Ci otrzymanie ebooka i workbooka. 

stron

godziny

Trening premium, wyzwanie i ebooki są zaprojektowane tak, abyś mogła wejść w nową dekadę z pewnością siebie i gotową strategią stworzenia kursu online, który zarobi dla Ciebie już podczas premiery.

Idealny moment jest jak yeti.
Nikt go nigdy nie widział.

Jestem strategiem marketingu.

Uczę zarabiać na wiedzy w internecie. Pasjonuję się projektowaniem usług stawiających w centrum człowieka. Pokazuję, jak łączyć świetny design, biznesową opłacalność i radość korzystania z naszych rozwiązań, aby zarabiać z przyjemnością.

Pracuję tylko z liderkami gotowymi, by zmienić świat. One nie czekają na zmiany. One są zmianą.

//

W moich projektach i programach online wzięło udział przeszło 1300 kobiet z całego świata. Z wieloma do dziś współpracuję we wspólnych przedsięwzięciach.

Napisałam i wydałam 2 książki – Mapy myśli w biznesie oraz Komunikacja biznesowa oczami kierownika projektu (znajdziesz je w księgarni Onepress i w formie ebooków w Ebookpoint).

Stworzyłam 13 unikalnych autorskich programów i formatów rozwojowych na przełomie ostatnich 5 lat, m.in.: program subskrypcyjny (#Exciter – dla producentek cyfrowych produktów), program rozwojowy (#DigitalGirlsAcademy – 3 edycje), autorskie kursy online (Kreatorka – 5 edycji, Jump, Realizuję Pomysły, Start&UP), warsztaty stacjonarne (Mapy myśli w biznesie, I ♥ Project Mondays).

Prowadzę także biznesowe grupy mastermind.

A w ostatnich miesiącach współtworzyłam aplikacje na smartfony (#365Możliwości, Akademia Magii), e-magazyn (Kreatorka Uskrzydla), warsztaty (Postaw na swoje) i prowadzony wspólnie z Gosią Kamińską program dla edukatorek online (#JestemEdukatorką).