Zarabiaj w internecie sprzedając swoją wiedzę i doświadczenie w formie produktów online

Program premium // dla projektantek kursów online, warsztatów i treningów, które zmieniają życie innych ludzi na lepsze.

Możesz dołączyć do programu na dwa sposoby (warianty różnią się tylko sposobem rozłożenia wpłat, a nie zawartością!)

8 płatności miesięcznych

Płatność jednorazowa. Oszczędzasz 179 PLN

Niektórym wydaje się, że zarabianie w internecie wymaga magicznych umiejętności, manipulowania innymi, albo stosowania „sprzedażowych tricków”.

Sprzedawanie to tworzenie wartości, którą się wymienimy z klientami.
Przestań przekombinowywać i skup się na tym, co naprawdę ważne w Twoim biznesie.  

SYSTEM

Fundament // prosta strategia, która prowadzi Cię krok-po-kroku od pomysłu na ofertę, aż do płacących klientów. 

Zawiera 13 kluczowych kroków zaplanowanych na 13 tygodni / 90 dni (ale oczywiście możesz je zrobić w swoim tempie). To podcasty z transkrypcją oraz video zorganizowane na platformie tak, abyś miała do nich szybki dostęp ZAWSZE, gdy ich potrzebujesz.  

BUSINESS SHIFT BOOK

Przewodnik // 60-stronicowy PDF, który wyjaśnia każdy krok, a także zawiera linki do materiałów uzupełniających na platformie lub w internecie.

YOUR SHIFT PLANNER

Planner // 90-dniowy PDF (140 stron), bajecznie kolorowy, idealny do wydruku i planowania oraz monitorowania postępów przez pierwszy 3-miesięczny okres pracy w programie. 

CANVA

Szablon // 1-stronicowy PDF. Będzie Twoją mapą. Nie tylko dziś w realizacji Twojego aktualnego pomysłu biznesowego, ale wielokrotnie w Twoim przedsiębiorczym życiu.

Zawsze, kiedy wymyślisz nowy pomysł i będziesz chciała sprawdzić szybko, czy możesz na nim zarobić.

Brzmi znajomo? //

 • Inwestujesz sporo w swoją firmę, a owoce są marne i wciąż nie widzisz efektów.
 • Próbowałaś wielu strategii marketingowych, których uczą na kursach i szkoleniach, ale wciąż czujesz, że się w tym gubisz i robisz wszystko po omacku.
 • Czujesz się coraz bardziej wypalona – nie ma szans, abyś wciąż była online, pisała posty, udzielała się w grupach na FB, nagrywała Insta Stories i może jeszcze podcasty… Wierzysz, że musi być inny sposób, ale nie wiesz skąd go wziąć.
 • Jesteś totalnie zmęczona uniwersalnymi poradami. Marzysz o tym, aby ktoś wziął Cię za rękę i poprowadził krok po kroku – po właściwych dla Ciebie krokach i w sensowej kolejności. I żebyś mogła zadawać pytania, kiedy Ci się pojawią.

Jeśli czytając te słowa, masz wrażenie, że siedzę Ci w głowie,
to jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej. 

co jest w środku //

^

#SHIFT SYSTEM

Fundament //
3-miesięczny proces, który prowadzi Cię krok-po-kroku od pomysłu na ofertę, aż do płacących klientów. 

^

#SHIFT CANVA

Szablon //
1-stronicowy PDF. Będzie Twoją mapą po całym systemie i 13-krokowej ścieżce. 

Czujesz się wypalona, soloprenerko?

Masz swój mikro-biznes. Chociaż czasami wydaje Ci się, że to on ma Ciebie.

Przeszłaś niezliczone szkolenia o tym, jak prowadzić biznes w internecie.

Toniesz w zgromadzonych informacjach o tym, jak określać idealnego klienta, udzielać się w mediach społecznościowych, budować markę osobistą. Założyłaś konta na fejsie, instagramie, a może nawet na linkedin.

Ale tam wszędzie… pełno nieznajomych.

Tłumy ludzi, których nie znasz, a którzy jakby ciągle czegoś od Ciebie chcieli. Najlepiej za darmo, bo przecież „w internecie wszystko powinno być za free” (krzyczą niektórzy obserwatorzy).

Przyciągasz do siebie same marudy i malkontentów, którzy oczekują samych rabatów i obniżek.

Nie kupują Twoich produktów, ale kiedy wypuszczasz coś bezpłatnego, to korzystają na 200% i jeszcze mają pretensje, że dałaś dostęp na zbyt krótki czas.

Przychodzą do Ciebie także „turystki rozwojowe”, które chcą się inspirować, obserwować, pobierać PDFy, ale nie robić nic więcej. Oczekują, że będziesz wymieniać swoją wiedzę za bezcen.

No i oczywiście ochotnicy na wymianę barterową, którzy nawet nie raczą zaproponować uczciwej wymiany, a raczej oczekują, że za nich zdecydujesz w czym mogliby Ci ewentualnie pomóc w zamian za Twoje usługi z wyższej półki.

//

 • Chcesz przyciągać klientów i utrzymywać relacje nie będąc z nimi w ciągłym kontakcie.
 • Trudno znaleźć Ci klientów, którzy pozwolą Ci poczuć wreszcie zyski finansowe.
 • Pozyskiwałaś nowych klientów najczęściej z polecenia, ale nie wiesz, jak sprawić, aby to był powtarzalny proces i przewidywalny sposób.
 • Czytasz te wszystkie poradniki i oglądasz szkolenia, ale czujesz się przez to jeszcze bardziej zagubiona. Nie potrafisz złożyć z tych elementów spójnej całości odpowiedniej dla siebie.
^

#SHIFT BOOK

Przewodnik //
60-stronicowy PDF, który wyjaśnia każdy krok, a także zawiera linki do materiałów uzupełniających na platformie lub w internecie.

^

#SHIFT PLANNER

Dziennik obserwacji i linijka postępów w jednym //
140-stronicowy PDF, który możesz sobie wydrukować i uzupełniać każdego dnia. 

modułów

STRON

#SHIFT to 90-dniowy program online, który poprowadzi Cię krok po kroku do stworzenia unikalnej oferty online i pozyskania płacących klientów. Potem zamienisz ją w mechanizm pozwalający Ci generować regularne przychody.

A GDYBY TAK… //

 • Wyobraź sobie, że nowi klienci piszą do Ciebie z zapytaniem o dostępność — słyszeli o Tobie i o tym, jakie efekty osiągają osoby, którym pomogłaś i chcą dołączyć do ich grona.
 • Co by było, gdybyś miała pewność o swój stan konta na kolejne miesiące? — to poczucie spokoju, nawet kiedy zaskoczą Cię nieprzewidziane wydatki, albo pojawi się oferta VIP, z której będziesz chciała skorzystać właśnie TERAZ.
 • Budzisz się rano i masz pewność, że to będzie dobry dzień — jest w nim przestrzeń na klientów, na pracę nad nowymi pomysłami, na rozwijanie siebie i oczywiście na Twoje osobiste sprawy – rodzinę, książkę, spacer* (wstaw tutaj cokolwiek lubisz robić tylko dla siebie).

ONE JUŻ TO ZROBIŁY //

Anna Bezdziecka //
Coach kryzysowy

Agnieszka Płoska // 
Kobieta z tłumu

Dorota Puchlew-Grzelak //
House of Cotton

Małgorzata Żebrowska //
Pełnia

w twojej głowie setki pytań //

Już kiedyś wypuściłam swoją ofertę - były lajki, komentarze, nawet maile z zachwytami, ale nikt, dosłownie NIKT tego nie kupił. Co jeśli taka sytuacja znowu się powtórzy?

Od czego teraz zacząć, skoro moje posty w sieci, linki, promocje… nie przynoszą mi klientów?

Co jeśli stracę pieniądze? Zainwestuję w kolejny program online i inwestycja mi się nie zwróci?

Nie mam nawet swojej listy kontaktów mailowych, której mogłabym zaproponować moją ofertę. Skąd więc wezmę klientów?

Jak przestać żyć w ciągłym napięciu, że każde spotkanie, na które nie poszłam i każda grupa, do której się nie dołączyłam, oznaczają kolejną zmarnowaną szansę na nawiązanie kontaktu z innymi? A przecież kontakty są ważne, kiedy buduję swoją markę w sieci.

Co będzie, kiedy stworzę ofertę, ale nie dam sobie rady poprowadzić moich klientów do ich efektów?

Wiem, że masz w swojej głowie jeszcze więcej takich pytań i niepewności. One wszystkie prowadzą do napięć i stresów, które przeszkadzają Ci zrobić naprawdę ważne kroki w Twoim mikro-biznesie. To błędne koło. Dlatego czujesz się często jak chomik w kołowrotku.

Własny biznes w sieci może przynosić wiele radości, ale stworzenie naprawdę dobrej oferty dla klientów jest naprawdę trudne. Tym bardziej, kiedy się to robi po raz pierwszy. Albo kiedy zamieniasz właśnie swoje etatowe życie na samodzielne pozyskiwanie zleceń i klientów i uczysz się tego od zera. 

Kiedy nie masz konkretnego planu, który może Cię przeprowadzić przez ten labirynt, to możesz popełnić wiele niepotrzebnych błędów, wypalić się, albo nie pozyskać ani jednego klienta.

Bez przewodnika i wsparcia, może Ci być trudno w krytycznych momentach. 

Zaprojektowałam ten program

dla Ciebie

13 modułów zorganizowanych w intuicyjną strukturę.

Już nigdy nie poczujesz się zagubiona.

Dlatego jako BONUS do programu stworzyłam dla nas przestrzeń, gdzie każde Twoje wyzwanie, czy problem spotka się z życzliwym wsparciem.

W naszej prywatnej grupie mogą sie odbywać:

 • MasterClass w każdym miesiącu w formie sesji Q&A
 • rozmowy i eksperymenty
 • testy pomysłów i badania rynku
 • gorące krzesła
 • burze mózgów

Czujesz niepokój za każdym razem, kiedy wchodzisz na swoje firmowe konto bankowe.

Nie cierpisz sprzedawać. Najchętniej schowałabyś się głęboko do szafy na samą myśl o tym, że trzeba zdobyć kolejny kontrakt, zlecenie, albo klienta na konsultacje. Totalnie nie wiesz jak się za to zabrać i dlaczego ktoś nie może zrobić tego za Ciebie… Nie czujesz się sprzedażowym ninja i za każdym razem kiedy masz wyjśc z ofertą na rynek – boisz się, że ludzie odbiorą Cię jak natręta, albo bazarową handlarkę.

Masz klientów prawie tylko z polecenia. Cieszysz się, ze ktoś sam przychodzi, ale nie zawsze są to osoby, które chciałabyś obsługiwać. Nie masz jednak innych opcji, więc bierzesz co jest i często taka współpraca bardzo Cię męczy i nie daje satysfakcji.

Boisz się, że jeśli zmienisz teraz ofertę, albo stronę www lub sposób działania, to stracisz tych wszystkich obserwatorów, których dotąd przyciągnęłaś, albo że Cię posądzą o to, że sama nie wiesz czego chcesz, że ciągle coś zmieniasz.

Czujesz ekscytację, kiedy myślisz o tym, jak sprawnie generujesz przychody w swoim biznesie.

Znasz mocne strony swojej oferty online i przyjemność sprawia Ci prezentowanie jej klientów i zapraszanie ich do współpracy. Jesteś dumna z tego, co przygotowałaś, a to daje Ci naturalną pewność siebie w sprzedawaniu. 

Masz swój mikro-system, który regularnie przynosi Ci zlecenia i wysokopłatne współprace. Twoja oferta nie jest tania, a klientów wciąż przybywa. Nie boisz się już o płacenie rachunków i o to, co będzie się działo z firmą, kiedy zrobisz sobie kilkudniowe wakacje. Ba! Zaplanowałaś nawet mały wypad nad morze z przyjaciółkami i zamierzasz się doskonale bawić – bez laptopa i bez wifi!

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jesteś dla wszystkich. Ufasz sobie i umiesz skupiać się tylko na tym, co jest naprawdę dobre dla Ciebie i Twoich klientów. Wciąż się rozwijasz, więc to oczywiste, że Twoja oferta i jakość świadczonych usług zmienia się w czasie i ewoluuje.

Nie chcesz obudzić się
za 3 miesiące i być
w tym samym miejscu co teraz,
prawda?

Twoja szybka ścieżka do regularnych przychodów właśnie się zaczyna //

#SHIFT / NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

 • natychmiastowy dostęp do programu i bonusów
 • 13 modułów – krok po kroku (wszystko testowane przeze mnie i moje klientki)
 • SHIFT Planner 90-dniowy (140 stron) – idealny do wydruku
 • Business SHIFT Book – przewodnik (60 stron)
 • SHIFT Canva – szablon do projektowania ofert oraz kampanii sprzedażowych
 • szybki i lekki sposób na stworzenie oferty – instrukcje jak to zrobić sprawnie, aby pozyskiwać płacących klientów
 • materiały do indywidualnego rozwoju – Twoje biznesowe DIY
 • gotowe do użycia od razu – skrypty, szablony, wszystko czego potrzebujesz, aby ruszyć
 • proste strategie, które działają
 • BONUS #1: prywatna grupa na FB
 • BONUS #2: indywidualna rekomendacja
 • BONUS #3: drukowany Planner z dedykacją ode mnie

WARIANT SPARK

8 płatności miesięcznych

WARIANT EXCLUSIVE

Płatność jednorazowa. Oszczędzasz 179 PLN

Oferty nie różnią się niczym w zawartości. W obu przypadkach otrzymujesz dostęp do całości programu od razu. Ekonomiczniej jest zapłacić jednorazowo 1397 PLN, bo wtedy oszczędzasz 179 PLN, ale Ty decydujesz.
Pamiętaj, że wystawiam faktury.

Otrzymasz także w PREZENCIE niedostępny nigdzie w sprzedaży…
papierowy Planner z niespodzianką ode mnie!

Dlaczego warto dołączyć
do programu DZIŚ,
zamiast czekać na lepszy moment?

Dołączenie DZIŚ pozwoli Ci:

 • Zacząć JUŻ, TERAZ pracować nad swoją ofertą online.
 • Wybierać klientów, z którymi pracujesz, a nie pozostawiać tego przypadkowi.
 • Rozwijać swoją osobistą markę.
 • Zaoszczędzać kilka godzin tygodniowo, które dotąd spędzałaś nad tworzeniem treści do internetu (które nie przynosiły Ci przychodów).
 • Zacząć zarabiać w sieci, a nie bawić się w biznes.
 • Zyskać przestrzeń w głowie i kalendarzu na spawy ważne dla Ciebie.
 • Otrzymasz jasny i konkretny plan działań.
 • Pożegnać się raz na zawsze z chaosem w głowie i paraliżem decyzyjnym „od czego zacząć”.

Gosia Kozłowska //
Swobodnie po angielsku

Katarzyna Kot //
Czy wiesz co jesz?

Agnieszka Adamiak //
Korekta i redakcja

Grażyna Pławska //
Trenerka

Idealny moment jest jak yeti.
Nikt go nigdy nie widział.

Ile czasu Ci to zajmie? //

Projektowanie i wdrażanie w życie Twojej oferty online nie dzieje kiedy śpisz.

Czeka Cię sporo pracy.

Nawet z moimi wskazówkami, szablonami, strategiami i drogą na skróty.

Zwykle od momentu wymyślenia nowego projektu
do wypuszczenia na rynek mija od 3 do 12 tygodni.
Zakładając, że inwestujesz w projekt minimum 30 minut / dziennie.

//

To wystarczający czas, aby przejść przez 13 kroków, wykonać niezbędne działania i mieć czas na refleksję.

Dlatego jeśli myślisz, że samo się zrobi od samego dołączenia do programu, to otwarcie mówię – nie zrobi się samo. Ty to zrobisz.

Skąd mieć pewność, że jesteś gotowa
na ten program właśnie TERAZ? //

jesteś gotowa, jeśli… 

 • Pragniesz mieć wpływ na życie innych ludzi.
 • Wiesz, że inwestycja, która się na pewno zwróci to inwestycja w siebie.
 • Masz co najmniej 30 minut dziennie (albo 4 godziny tygodniowo) na rozwój swojego biznesu online.
 • Nie boisz się nowoczesnych technologii. Nie musisz się w nich doktoryzować, ale chcesz je poznać na wystarczającym poziomie, by wspierały Cię w Twoim biznesie (np. abyś mogła zlecić pewne zadania osobom z Twojego zespołu lub wirtualnej asystentce).
 • Marzysz o znaczących wynikach finansowych – to dla Ciebie jedna z form docenienia Twojego wkładu w życie innych ludzi.
 • Jesteś gotowa do działania i eksperymentowania. 
 • Nie boisz się podejmowania prób, błądzenia, rynkowych testów i podważania swoich założeń o świecie. Bo wiesz, o jaką stawkę toczy się ta gra.
 • Sprzedajesz w sieci przede wszystkim swoją wiedzę, doświadczenie.
 • Interesuje Cię tylko wysoka jakość – w relacjach, biznesie, produktach, które tworzysz.

nie jesteś gotowa, jeśli…

 • Nie wiesz jeszcze, po co chcesz być w sieci.
 • Nie wiesz, po co Ci własna marka, ale wszyscy to robią, więc chcesz i Ty.
 • Szukasz tylko inspiracji, dostępu do nowych materiałów rozwojowych.
 • Nie masz w tej chwili nawet 30 minut dziennie na rozwój własnej firmy i swojej marki.
 • Masz nadzieję, że samo się zrobi.
 • Szukasz ciągle rozwiązań barterowych, albo darmowych, bo nie masz przekonania, że chcesz, aby ta inwestycja Ci się zwróciła.
 • Jesteś multi-pasjonatką i w zasadzie nie wiesz, co pasjonuje Cię najmocniej. Interesujesz się wieloma tematami i najchętniej nie dokonywałabyś żadnego wyboru.
 • Nie masz motywacji do zmiany aktualnego stanu, w którym jesteś.
 • Nie jesteś otwarta na nowe punkty widzenia, nieoczywiste odkrycia i podważanie założeń, na których opiera się Twój świat.

Jestem strategiem marketingu. 

Uczę zarabiać na wiedzy w internecie. Pasjonuję się projektowaniem usług stawiających w centrum człowieka. Pokazuję, jak łączyć świetny design, biznesową opłacalność i radość korzystania z naszych rozwiązań, aby zarabiać z przyjemnością.

Pracuję tylko z liderkami gotowymi, by zmienić świat. One nie czekają na zmiany. One są zmianą.

//

W moich projektach i programach online wzięło udział przeszło 1300 kobiet z całego świata. Z wieloma do dziś współpracuję we wspólnych przedsięwzięciach.

Stworzyłam 13 unikalnych autorskich programów i formatów rozwojowych na przełomie ostatnich 5 lat, m.in.: program subskrypcyjny (#Exciter – dla producentek cyfrowych produktów), program rozwojowy (#DigitalGirlsAcademy – 3 edycje), autorskie kursy online (Kreatorka – 5 edycji, Jump, Realizuję Pomysły, Start&UP), warsztaty stacjonarne (Mapy myśli w biznesie, I ♥ Project Mondays).

Prowadzę także biznesowe grupy mastermind.

A w ostatnich miesiącach współtworzyłam aplikacje na smartfony (#365Możliwości, Akademia Magii), e-magazyn (Kreatorka Uskrzydla), warsztaty (Postaw na swoje) i prowadzony wspólnie z Gosią Kamińską program dla edukatorek online (#JestemEdukatorką).

DZIAŁASZ WTEDY, KIEDY CHCESZ I GDZIE CHCESZ //

Program jest całkowicie cyfrowy i odbywa się w internecie.

Możesz wypełniać, oglądać i słuchać materiałów tak, jak najbardziej lubisz – w domu, w pracy, podczas spacerów.

Rekomenduję Ci jedynie być na żywo wtedy, gdy odbywają się nasze spotkania (sesje LIVE z pytaniami i odpowiedziami), ale nawet gdybyś akurat nie mogła, to nagrania z nich będą dla Ciebie zawsze dostępne w archiwum.

//

W programie nie chodzi o to, abyś odhaczyła wszystkie moduły i wchłonęła wszystkie gigabajty materiałów z platformy.

Chodzi o to, abyś zrealizowała kluczowe kroki w odpowiedniej kolejności i korzystała z materiałów, które są dla Ciebie wartościowe w TYM momencie.

Pomagam edukatorkom (które prowadzą już swój jednoosobowy biznes online) stworzyć własny system do zarabiania, dzięki wysokopłatnym współpracom z ich klientami premium.

pracuj ze mną //

Pracuj ze mną, jeśli pragniesz:

 • służyć klientom, których sama wybierasz
 • żyć i pracować, bo wierzysz w work-life integration
 • aby owocne i wartościowe współprace dawały Ci przychody i satysfakcję
 • spokoju w głowie, bo dzięki czemu będziesz miała więcej przestrzeni i swobody w spędzaniu czasu tak jak lubisz – z bliskimi i przyjaciółmi, z dobrą książką, przy kawie i na spacerze.

Masz dwie opcje

Możesz dalej robić to samo, co robiłaś do tej pory i oczekiwać nowych efektów. Czekać na kolejnego klienta, który przyjdzie z polecenia (albo i nie). Dołączać do grup wsparcia na FB i wyglądać momentu, w którym ktoś akurat opowie o sposobie, który wdrożysz u siebie i który zadziała. Możesz też samodzielnie pokonywać zaułki labiryntu online i zmagać się z wewnętrznymi obawami, strachem i niepewnością przed nowym i nieznanym. W samotności. 

Albo…

 

Dołączyć do programu już DZIŚ. Zacząć JUŻ, TERAZ pracować nad swoją ofertą online, którą przyciągniesz lekko nowych klientów. I która będzie stanowić fundament pod Twój system stabilnych przychodów. Możesz od tej chwili zacząć rozwijać swoją osobistą markę z większym sensem (nie tworząc gigabajtów darmowych treści każdego dnia) i zaoszczędzić mnóstwo czasu na spawy ważne dla Ciebie.

Pomyśl, gdzie chcesz być za 6 miesięcy od dzisiaj. Albo lepiej. W jak bardzo innym momencie rozwoju swojego biznesu chcesz być nawet za miesiąc!

Czy masz dobry plan działań jak TAM dotrzeć?

Spotkajmy się w środku już za chwilę //

#SHIFT / NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

 • natychmiastowy dostęp do programu i bonusów
 • 13 modułów – krok po kroku (wszystko testowane przeze mnie i moje klientki)
 • SHIFT Planner 90-dniowy (140 stron) – idealny do wydruku
 • Business SHIFT Book – przewodnik (60 stron)
 • SHIFT Canva – szablon do projektowania ofert oraz kampanii sprzedażowych
 • szybki i lekki sposób na stworzenie oferty – instrukcje jak to zrobić sprawnie, aby pozyskiwać płacących klientów
 • materiały do indywidualnego rozwoju – Twoje biznesowe DIY
 • gotowe do użycia od razu – skrypty, szablony, wszystko czego potrzebujesz, aby ruszyć
 • proste strategie, które działają
 • BONUS #1: prywatna grupa na FB
 • BONUS #2: indywidualna rekomendacja
 • BONUS #3: drukowany Planner z dedykacją ode mnie

WARIANT SPARK

8 płatności miesięcznych

WARIANT EXCLUSIVE

Płatność jednorazowa. Oszczędzasz 179 PLN

Oferty nie różnią się niczym w zawartości. W obu przypadkach otrzymujesz dostęp do całości programu od razu. Ekonomiczniej jest zapłacić jednorazowo 1397 PLN, bo wtedy oszczędzasz 179 PLN, ale Ty decydujesz.
Pamiętaj, że wystawiam faktury.

Kasia Światłoń //  
GoodDay.pl

Kinga Dybek // 
Galloop.pl

Aleksandra Żabik //
Odstreserka

Magdalena Lisiewicz

Pin It on Pinterest

Share This