Wygląda na to, że nie wykorzystałaś szansy
na skorzystanie z mojej oferty specjalnej.

Na szczęście wciąż możesz dołączyć do programu na poniższych warunkach! //

Zarabiaj w internecie sprzedając swoją wiedzę i doświadczenie w formie produktów online

Program premium // dla projektantek kursów online, warsztatów i treningów, które zmieniają życie innych ludzi na lepsze.

Plan 8 miesięcznych płatności po 337 PLN + VAT każda.
Dostęp do programu natychmiast po pierwszej wpłacie.

Oszczędzasz 199 PLN

Płatność jednorazowa.
Dostęp do programu natychmiast.

Co otrzymasz od razu po dołączeniu? //

13 modułów kursu, które krok po kroku poprowadzą Cię przez niezbędne działania do rozpoczęcia sprzedaży Twojej oferty online. Otrzymasz wszystkie moje podcasty, video, notatki i szablony, przewodnik oraz 90-dniowy planner – których potrzebujesz, aby sprzedawać w sieci swoją wiedzę w postaci kursów online, ebooków, konsultacji, usług specjalistycznych czy subskrypcji.

Dołączysz do społeczności Studentek, czyli projektantek produktów edukacyjnych i rozwojowych, które zmieniają życie innych ludzi. Poczujesz się, jak wśród przyjaciół mających podobne wartości i marzenia! Będziesz mogła zadać każde swoje pytanie, zrobić badanie rynku, otrzymać wsparcie i życzliwy feedback, a także budować relacje.

Otrzymasz 5 wyjątkowych BONUSÓW, które jeszcze bardziej przybliżą Cię do realizacji Twoich planów sprawnie i bez frustracji – prywatna grupa z comiesięcznymi warsztatmi na żywo, drukowany planner, indywidualną rekomendację ode mnie, a także sekwencję e-maili sprzedażowych, kompletny layout i pliki instalacyjne strony z ofertą (landing page) (dwa ostatnie bonusy dostępne w maju)

Dostajesz materiały do indywidualnego rozwoju siebie i Twojego biznesu – Twoje biznesowe DIY, czyli gotowe do wykorzystania od razu strategie, które działają.

#SHIFT to kompletny program tworzenia skutecznej oferty online – odbywa się w 100% w internecie i prowadzę go osobiście.

#SHIFT to program dla kobiet, które chcą zarabiać na swojej wiedzy w sieci.

 • Ma swoją strukturę – która upraszcza i uspokaja chaos w głowie.
 • To 13 kroków, które możesz zrobić w swoim tempie, bo dostęp do programu masz bezterminowy.
 • Możesz więc wykorzystać go wielokrotnie – do każdej oferty, którą tworzysz.

Niektórym wydaje się, że zarabianie w internecie wymaga magicznych umiejętności, manipulowania innymi, albo stosowania „sprzedażowych tricków”.

Sprzedawanie to tworzenie wartości, którą się wymienimy z klientami.
Przestań przekombinowywać i skup się na tym, co naprawdę ważne w Twoim biznesie.  

SYSTEM

Fundament // prosta strategia, która prowadzi Cię krok-po-kroku od pomysłu na ofertę, aż do płacących klientów. 

Zawiera 13 kluczowych kroków zaplanowanych na 13 tygodni / 90 dni (ale oczywiście możesz je zrobić w swoim tempie). To podcasty z transkrypcją oraz video zorganizowane na platformie tak, abyś miała do nich szybki dostęp ZAWSZE, gdy ich potrzebujesz.  

BUSINESS SHIFT BOOK

Przewodnik // 60-stronicowy PDF, który wyjaśnia każdy krok, a także zawiera linki do materiałów uzupełniających na platformie lub w internecie.

YOUR SHIFT PLANNER

Planner // 90-dniowy PDF (140 stron), bajecznie kolorowy, idealny do wydruku i planowania oraz monitorowania postępów przez pierwszy 3-miesięczny okres pracy w programie. 

CANVA

Szablon // 1-stronicowy PDF. Będzie Twoją mapą. Nie tylko dziś w realizacji Twojego aktualnego pomysłu biznesowego, ale wielokrotnie w Twoim przedsiębiorczym życiu.

Zawsze, kiedy wymyślisz nowy pomysł i będziesz chciała sprawdzić szybko, czy możesz na nim zarobić.

Brzmi znajomo? //

Inwestujesz sporo w swoją firmę, a owoce są marne i wciąż nie widzisz efektów.

Próbowałaś wielu strategii marketingowych, których uczą na kursach i szkoleniach, ale wciąż czujesz, że się w tym gubisz i robisz wszystko po omacku.

Czujesz się coraz bardziej wypalona – nie ma szans, abyś wciąż była online, pisała posty, udzielała się w grupach na FB, nagrywała Insta Stories i może jeszcze podcasty… Wierzysz, że musi być inny sposób, ale nie wiesz skąd go wziąć.

Jesteś totalnie zmęczona uniwersalnymi poradami. Marzysz o tym, aby ktoś wziął Cię za rękę i poprowadził krok po kroku – po właściwych dla Ciebie krokach i w sensowej kolejności. I żebyś mogła zadawać pytania, kiedy Ci się pojawią.

Jeśli czytając te słowa, masz wrażenie, że siedzę Ci w głowie, to jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej. 

Laserowe skupienie
na fazie, w której testujesz
swój pomysł na produkt,
zanim go stworzysz!

Nie potrzebujesz do tego żadnych kosmicznych umiejętności, wielkiej społeczności, ani doktoratu z nowoczesnych technologii. Wystarczy Ci to, co już masz – dostęp do sieci, determinacja i otwartość na eksperymenty. Bo tylko w działaniu oswoisz swoje strachy i poznasz prawdziwe potrzeby klientów.

Co jest w środku? //

^

#SHIFT SYSTEM

Fundament //
3-miesięczny proces, który prowadzi Cię krok-po-kroku od pomysłu na ofertę, aż do płacących klientów. 

^

#SHIFT CANVA

Szablon //
1-stronicowy PDF. Będzie Twoją mapą po całym systemie i 13-krokowej ścieżce. 

Osobisty list od Kaśki

Masz już dosyć niezarabiania?

Masz swój mikro-biznes. Chociaż czasami wydaje Ci się, że to on ma Ciebie.

Przeszłaś niezliczone szkolenia o tym, jak prowadzić biznes w internecie.

Toniesz w zgromadzonych informacjach o tym, jak określać idealnego klienta, udzielać się w mediach społecznościowych, budować markę osobistą. Założyłaś konta na fejsie, instagramie, a może nawet na linkedin.

Ale tam wszędzie… pełno nieznajomych. Tłumy ludzi, których nie znasz, a którzy jakby ciągle czegoś od Ciebie chcieli. Najlepiej za darmo, bo przecież „w internecie wszystko powinno być za free” (krzyczą niektórzy obserwatorzy).

Przyciągasz do siebie same marudy i malkontentów, którzy oczekują samych rabatów i obniżek.

Nie kupują Twoich produktów, ale kiedy wypuszczasz coś bezpłatnego, to korzystają na 200% i jeszcze mają pretensje, że dałaś dostęp na zbyt krótki czas.

Przychodzą do Ciebie także „turystki rozwojowe”, które chcą się inspirować, obserwować, pobierać PDFy, ale nie robić nic więcej. Oczekują, że będziesz wymieniać swoją wiedzę za bezcen.

No i oczywiście ochotnicy na wymianę barterową, którzy nawet nie raczą zaproponować uczciwej wymiany, a raczej oczekują, że za nich zdecydujesz w czym mogliby Ci ewentualnie pomóc w zamian za Twoje usługi z wyższej półki.

Chcesz przyciągać klientów i utrzymywać relacje nie będąc z nimi w ciągłym kontakcie.

Trudno znaleźć Ci klientów, którzy pozwolą Ci poczuć wreszcie zyski finansowe.

Pozyskiwałaś nowych klientów najczęściej z polecenia, ale nie wiesz, jak sprawić, aby to był powtarzalny proces i przewidywalny sposób.

Czytasz te wszystkie poradniki i oglądasz szkolenia, ale czujesz się przez to jeszcze bardziej zagubiona. Nie potrafisz złożyć z tych elementów spójnej całości odpowiedniej dla siebie.

Marzysz o tym, aby ktoś wreszcie poprowadził Cię za rękę i pokazał prostą ścieżkę. Znam to, byłam tam. Żałuję, że kiedy startowałam nie poznałam przewodnika, który pokazałby mi jak przejść na drugi brzeg tego rwącego potoku po kilku głazach. Suchą stopą.

Jeśli zechcesz – mogą być taką Twoją przewodniczką.

^

#SHIFT BOOK

Przewodnik //
60-stronicowy PDF, który wyjaśnia każdy krok, a także zawiera linki do materiałów uzupełniających na platformie lub w internecie.

^

#SHIFT PLANNER

Dziennik obserwacji i linijka postępów w jednym //
140-stronicowy PDF, który możesz sobie wydrukować i uzupełniać każdego dnia. 

modułów

STRON

#SHIFT to 90-dniowy program online, który poprowadzi Cię krok po kroku do stworzenia unikalnej oferty online i pozyskania płacących klientów. Potem zamienisz ją w mechanizm pozwalający Ci generować regularne przychody.

Zaprojektowałam go na 13 tygodni, ale możesz zrealizować program w innym tempie dostosowanym do Twojej aktualnej sytuacji. Powiem więcej! Możesz (i najprawdopodobniej będziesz) realizować go wielokrotnie, aby przetestować każdy kolejny pomysł na Twoją nową ofertę online.

Dlatego otrzymujesz do niego bezterminowy dostęp. Do aktualnej wersji, a także do wszystkich przyszłych aktualizacji.

Kiedy dołączysz do #SHIFT otrzymasz natychmiast:

Moje autorskie podcasty i treningi (80 podcastów, 13 webinarów, 15 video z wyzwań, 2 ebooki – łącznie ponad 100 godzin  nigdzie niepublikowanych materiałów) o tym, jak prosto, szybko i tanio sprawdzić Twój pomysł na produkt online i stworzyć jego pierwszą, nieperfekcyjną (ale wystarczającą!) wersję, aby zyskać bezcennych pierwszych płacących klientów oraz pewność, że zdobędziesz ich więcej!

Dostęp do społeczności kreatywnych twórczyń i przedsiębiorczyń, w której będziesz mogła zadać każde swoje pytanie, zrobić badanie rynku, otrzymać wsparcie i życzliwy feedback, a także budować relacje.

Your SHIFT Planner 90-dniowy (140 stron) – Twój osobisty Dziennik obserwacji, wiedzy o Twoich klientach oraz linijka mierzenia postępów w jednym. Planner, który możesz wielokrotnie drukować i uzupełniać przy każdej nowej ofercie, którą projektujesz i chcesz mieć pewność, że o wszystkim pomyślałaś.

Business SHIFT Book (60 stron) – Twój osobisty Asystent, który wyjaśnia każdy krok, a także zawiera linki do materiałów uzupełniających na platformie lub w internecie.

SHIFT Canva – Twoja osobista Mapa i podstawowy szablon do projektowania ofert oraz kampanii sprzedażowych, absolutnie wielokrotnego użytku. Nie tylko dziś w realizacji Twojego aktualnego pomysłu biznesowego, ale wielokrotnie w Twoim przedsiębiorczym życiu. Zawsze, kiedy wymyślisz nowy pomysł i będziesz chciała sprawdzić szybko, czy możesz na nim zarobić.

Materiały do indywidualnego rozwoju Twojego biznesu i Ciebie w roli przedsiębiorcy korzystającego śmiało i odważnie z niemal nieograniczonych możliwości internetu – Twoje biznesowe DIY, czyli gotowe do wykorzystania od razu strategie, które działają.

Proste strategie, które działają (przetestowane przeze mnie i dziesiątki moich Klientek).

I dodatkowo 5 wyjątkowych BONUSÓW o łącznej wartości 4385 PLN.

A to wszystko zebrane na nowoczesnej platformie online.
Dostępne na laptopie, smartfonie i tablecie.

#SHIFT może być Twoją ścieżką do szybkich rezultatów

Ale tylko pod warunkiem, że nosisz w sobie silne przekonanie (albo jesteś otwarta na jego zbudowanie), że każdy wynik Twoich działań będzie dla Ciebie wartościową lekcją. Nie sukcesem, po którym osiądziesz na laurach, ani porażką, która Cię pogrąży w rozpaczy. Lekcją. Wnioskiem. Wiedzą, którą wykorzystasz ponownie do tworzenia jeszcze lepszego rozwiązania dla Twoich klientów.

Jeśli nie jesteś gotowa na ciężką pracę, rozciąganie swojej strefy komfortu i podejmowanie dziesiątek wyzwań każdego dnia, bo szukasz łatwych dróg na skróty i oczekujesz „overnight success”, to znajdź innego przewodnika. Serio. Ja Ci nie pomogę.

Zostań częścią społeczności #SHIFT //

Udział w programie i w naszej prywatnej grupie nie ma na celu odciągnąć Cię od pracy nad Twoją ofertą!

To nie onlajnowa impreza, na której będziesz ciągle zachęcana do rozmów, komentowania i niekończących się zabaw w grupie na FB.

Nasza społeczność to przestrzeń, w której możesz wzrastać po swojemu, po cichu, albo ekscytując się każdym krokiem, wolno albo szybko, samodzielnie, albo w zespole.

A ja będę Twoją przewodniczką, do której możesz zawsze zwrócić się po wskazówki. Odpowiadam na pytania Studentek w ciągu 1-2 dni, a najczęściej w ciągu kilku godzin.

 

Lubisz bezpośredni kontakt? 

Od razu po starcie w programie – specjalnie dla Ciebie przygotowuję kilkustronny pakiet wskazówek o tym, od czego w Twojej sytuacji warto zacząć realizację programu.

Im więcej opowiesz mi o sobie i swoich wyzwaniach w formularzu – tym lepszy audyt tego, co już masz przygotuję dla Ciebie.

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zyskasz bezpośredni kontakt ze mną.

Jak to działa?

Wybierasz wariant płatności

Masz do wyboru wariant w 8 wpłatach miesięcznych lub jednorazową (i wtedy oszczędzasz równowartość 1 wpłaty miesięcznej).

Jeśli wybierzesz wariant w 8 wpłatach, to zostaniesz poproszona o podanie danych Twojej karty debetowej lub kredytowej (aby uruchomić mechanizm płatności cyklicznych). Wszystko dzieje się na szyfrowanej platformie, aby wszystkie Twoje dane były bezpieczne.

Otrzymujesz dostęp do platformy

Natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do platformy online, prywatnej grupy Studentek, a także maila ode mnie z instrukcjami na dobry start. Wypełniasz formularz i potwierdzasz swój adres korespondencyjny, pod który wysyłam Ci drukowany Planner.

Zaczynasz pracę z materiałami

Nie czekając na moja indywidualną rekomendację dla Ciebie – oglądasz materiały startowe na platformie (moduły: Zaczynamy, System, Canva), pobierasz materiały do pracy (PDF: Planner, Canva, Business Book), a także jeśli chcesz, to wskakujesz do prywatnej grupy przywitać się z pozostałymi Studentkami.

w

Spotykamy się, gdy tego potrzebujesz

Raz w miesiącu otrzymujesz ode mnie mailowo Magazyn Caps Lock – newsletter z newsami dot. programu tylko dla Studentek, w którym opisuję jakie kroki będziemy szczegółowo omawiać w najbliższych tygodniach, podaję terminy najbliższych Sesji QA / MasterClass oraz zbieram Twoje pytania na treningi na żywo (podczas których omawiam konkretne case study i aktualne wyzwania Studentek).

Idealny moment jest jak yeti. 
Nikt go nigdy nie widział.

A gdyby tak…

Wyobraź sobie, że nowi klienci piszą do Ciebie z zapytaniem o dostępność — słyszeli o Tobie i o tym, jakie efekty osiągają osoby, którym pomogłaś i chcą dołączyć do ich grona.

Co by było, gdybyś miała pewność o swój stan konta na kolejne miesiące? — to poczucie spokoju, nawet kiedy zaskoczą Cię nieprzewidziane wydatki, albo pojawi się oferta VIP, z której będziesz chciała skorzystać właśnie TERAZ.

Budzisz się rano i masz pewność, że to będzie dobry dzień — jest w nim przestrzeń na klientów, na pracę nad nowymi pomysłami, na rozwijanie siebie i oczywiście na Twoje osobiste sprawy – rodzinę, książkę, spacer* (wstaw tutaj cokolwiek lubisz robić tylko dla siebie).

One już to zrobiły //

 

Anna Bezdziecka //
Coach kryzysowy

Agnieszka Płoska // 
Kobieta z tłumu

Dorota Puchlew-Grzelak //
House of Cotton

Małgorzata Żebrowska //
Pełnia

W Twojej głowie setki pytań //

Już kiedyś wypuściłam swoją ofertę - były lajki, komentarze, nawet maile z zachwytami, ale nikt, dosłownie NIKT tego nie kupił. Co jeśli taka sytuacja znowu się powtórzy?

Od czego teraz zacząć, skoro moje posty w sieci, linki, promocje… nie przynoszą mi klientów?

Co jeśli stracę pieniądze? Zainwestuję w kolejny program online i inwestycja mi się nie zwróci?

Nie mam nawet swojej listy kontaktów mailowych, której mogłabym zaproponować moją ofertę. Skąd więc wezmę klientów?

Jak przestać żyć w ciągłym napięciu, że każde spotkanie, na które nie poszłam i każda grupa, do której się nie dołączyłam, oznaczają kolejną zmarnowaną szansę na nawiązanie kontaktu z innymi? A przecież kontakty są ważne, kiedy buduję swoją markę w sieci.

Co będzie, kiedy stworzę ofertę, ale nie dam sobie rady poprowadzić moich klientów do ich efektów?

Wiem, że masz w swojej głowie jeszcze więcej takich pytań i niepewności. One wszystkie prowadzą do napięć i stresów, które przeszkadzają Ci zrobić naprawdę ważne kroki w Twoim mikro-biznesie. To błędne koło. Dlatego czujesz się często jak chomik w kołowrotku.

Własny biznes w sieci może przynosić wiele radości, ale stworzenie naprawdę dobrej oferty dla klientów jest naprawdę trudne. Tym bardziej, kiedy się to robi po raz pierwszy. Albo kiedy zamieniasz właśnie swoje etatowe życie na samodzielne pozyskiwanie zleceń i klientów i uczysz się tego od zera. 

Kiedy nie masz konkretnego planu, który może Cię przeprowadzić przez ten labirynt, to możesz popełnić wiele niepotrzebnych błędów, wypalić się, albo nie pozyskać ani jednego klienta.

Bez przewodnika i wsparcia, może Ci być trudno w krytycznych momentach. 

Zaprojektowałam
ten program
dla Ciebie

13 modułów zorganizowanych w intuicyjną strukturę.

Już nigdy nie poczujesz się zagubiona.

Dlatego jako BONUS do programu stworzyłam dla nas przestrzeń, gdzie każde Twoje wyzwanie, czy problem spotka się z życzliwym wsparciem.

W naszej prywatnej grupie mogą sie odbywać:

 • MasterClass w każdym miesiącu w formie sesji Q&A
 • rozmowy i eksperymenty
 • testy pomysłów i badania rynku
 • gorące krzesła
 • burze mózgów

Czujesz niepokój za każdym razem, kiedy wchodzisz na swoje firmowe konto bankowe.

Nie cierpisz sprzedawać. Najchętniej schowałabyś się głęboko do szafy na samą myśl o tym, że trzeba zdobyć kolejny kontrakt, zlecenie, albo klienta na konsultacje. Totalnie nie wiesz jak się za to zabrać i dlaczego ktoś nie może zrobić tego za Ciebie… Nie czujesz się sprzedażowym ninja i za każdym razem kiedy masz wyjść z ofertą na rynek – boisz się, że ludzie odbiorą Cię jak natręta, albo bazarową handlarkę.

Masz klientów prawie tylko z polecenia. Cieszysz się, że ktoś sam przychodzi, ale nie zawsze są to osoby, które chciałabyś obsługiwać. Nie masz jednak innych opcji, więc bierzesz co jest i często taka współpraca bardzo Cię męczy i nie daje satysfakcji.

Boisz się, że jeśli zmienisz teraz ofertę, albo stronę www lub sposób działania, to stracisz tych wszystkich obserwatorów, których dotąd przyciągnęłaś, albo że Cię posądzą o to, że sama nie wiesz czego chcesz, że ciągle coś zmieniasz.

Czujesz ekscytację, kiedy myślisz o tym, jak sprawnie generujesz przychody w swoim biznesie.

Znasz mocne strony swojej oferty online. Prezentowanie jej klientom i zapraszanie ich do współpracy sprawia Ci przyjemność. Jesteś dumna z tego, co przygotowałaś, a to daje Ci naturalną pewność siebie w sprzedawaniu. 

Masz swój system, który regularnie przynosi Ci zlecenia i wysokopłatne współprace. Twoja oferta nie jest tania, a klientów wciąż przybywa. Nie boisz się już o płacenie rachunków i o to, co będzie się działo z firmą, kiedy zrobisz sobie kilkudniowe wakacje. Ba! Zaplanowałaś nawet mały wypad nad morze z przyjaciółkami i zamierzasz się doskonale bawić – bez laptopa i bez wifi!

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jesteś dla wszystkich. Ufasz sobie i umiesz skupiać się tylko na tym, co jest naprawdę dobre dla Ciebie i Twoich klientów. Wciąż się rozwijasz, więc to oczywiste, że Twoja oferta i jakość świadczonych usług zmienia się w czasie i ewoluuje.

Nie chcesz obudzić się
za 3 miesiące i być
w tym samym miejscu co teraz,
prawda?

Twoja szybka ścieżka do regularnych przychodów właśnie się zaczyna //

#SHIFT / NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

 • natychmiastowy dostęp do programu i bonusów
 • podcasty i treningi (80 podcastów, 13 webinarów, 15 video z wyzwań, 2 ebooki – łącznie ponad 100 godzin nigdzie nie publikowanych materiałów rozwojowych)
 • dostęp do społeczności kreatywnych twórczyń i przedsiębiorczyń
 • Your SHIFT Planner 90-dniowy (140 stron)
 • Business SHIFT Book (60 stron)
 • SHIFT Canva
 • materiały do rozwoju Twojego biznesu i Ciebie
 • proste strategie, które działają

Dodatkowo 5 wyjątkowych BONUSÓW
o łącznej wartości 4385 PLN

Plan 8 miesięcznych płatności po 337 PLN + VAT każda.
Dostęp do programu natychmiast po pierwszej wpłacie.

Oszczędzasz 199 PLN

Płatność jednorazowa.
Dostęp do programu natychmiast.

Oferty nie różnią się niczym w zawartości. W obu przypadkach otrzymujesz dostęp do całości programu od razu.
Ekonomiczniej jest zapłacić jednorazowo 2497 PLN + VAT, bo wtedy oszczędzasz ponad 200 PLN, ale Ty decydujesz. Pamiętaj, że wystawiam faktury VAT.

Inwestycja w program zwróci Ci się tak szybko, jak tylko:

 • pozyskasz 4 klientów na cykl konsultacji po 600 PLN,
 • sprzedaż 6 kursów po 400 PLN, albo
 • pozyskasz 10 klientów na Twoje warsztaty po 250 PLN itd.

A przecież ci pierwsi klienci to dopiero początek!

Co więcej, możesz pozyskiwać klientów w sieci, aby świadczyć im swoje usługi  także stacjonarnie / offline. Nie musisz traktować internetu jak jedynego miejsca, w którym jesteś, a jako kanału komunikacji.

Otrzymasz także w PREZENCIE niedostępny nigdzie w sprzedaży…
papierowy Planner z niespodzianką ode mnie!

Dlaczego warto dołączyć
do programu DZIŚ,
zamiast czekać na lepszy moment?

Dołączenie do programu DZIŚ pozwoli Ci:

 • Zacząć JUŻ, TERAZ pracować nad swoją ofertą online.
 • Wybierać klientów, z którymi pracujesz, a nie pozostawiać tego przypadkowi.
 • Rozwijać swoją osobistą markę.
 • Zaoszczędzać kilka godzin tygodniowo, które dotąd spędzałaś nad tworzeniem treści do internetu (które nie przynosiły Ci przychodów).
 • Zacząć zarabiać w sieci, a nie bawić się w biznes.
 • Zyskać przestrzeń w głowie i kalendarzu na spawy ważne dla Ciebie.
 • Otrzymasz jasny i konkretny plan działań.
 • Pożegnać się raz na zawsze z chaosem w głowie i paraliżem decyzyjnym „od czego zacząć”.

Gosia Kozłowska //
Swobodnie po angielsku

Katarzyna Kot //
Czy wiesz co jesz?

Agnieszka Adamiak //
Korekta i redakcja

Grażyna Pławska //
Trenerka

Ile czasu zajmie Ci praca?

Projektowanie i wdrażanie w życie Twojej oferty online nie dzieje się kiedy śpisz.

Czeka Cię sporo pracy.

Nawet z moimi wskazówkami, szablonami i strategiami.

Zwykle od momentu wymyślenia nowego projektu
do wypuszczenia na rynek mija od 3 do 12 tygodni.
Zakładając, że inwestujesz w projekt minimum 30 minut / dziennie.

//

To wystarczający czas, aby przejść przez 13 kroków, wykonać niezbędne działania i mieć czas na refleksję.

Dlatego jeśli myślisz, że samo się zrobi od samego dołączenia do programu, to otwarcie mówię – nie zrobi się samo. Ty to zrobisz.

Skąd mieć pewność, że jesteś gotowa na ten program właśnie TERAZ?

 

jesteś gotowa, jeśli… 

 • Pragniesz mieć wpływ na życie innych ludzi.
 • Wiesz, że inwestycja, która się na pewno zwróci to inwestycja w siebie.
 • Masz co najmniej 30 minut dziennie (albo 4 godziny tygodniowo) na rozwój swojej oferty online.
 • Nie boisz się nowoczesnych technologii. Nie musisz się w nich doktoryzować, ale chcesz je poznać na wystarczającym poziomie, by wspierały Cię w Twoim biznesie (np. abyś mogła zlecić pewne zadania osobom z Twojego zespołu lub wirtualnej asystentce).
 • Marzysz o znaczących wynikach finansowych – to dla Ciebie jedna z form docenienia Twojego wkładu w życie innych ludzi.
 • Jesteś gotowa do działania i eksperymentowania. 
 • Nie boisz się podejmowania prób, błądzenia, rynkowych testów i podważania swoich założeń o świecie. Bo wiesz, o jaką stawkę toczy się ta gra.
 • Sprzedajesz w sieci przede wszystkim swoją wiedzę, doświadczenie.
 • Interesuje Cię tylko wysoka jakość – w relacjach, biznesie, produktach, które tworzysz.

nie jesteś gotowa, jeśli…

 • Chcesz zacząć zarabiać szybko w internecie ustawiając jakiś lejek sprzedażowy i przepuszczając przez niego ludzi (to słowa jednej z moich anty-klientek).
 • Nie wiesz jeszcze, po co chcesz być w sieci.
 • Nie wiesz, po co Ci własna marka, ale wszyscy to robią, więc chcesz i Ty.
 • Szukasz tylko inspiracji, dostępu do nowych materiałów rozwojowych.
 • Nie masz w tej chwili nawet 30 minut dziennie na rozwój własnej firmy i swojej marki.
 • Masz nadzieję, że samo się zrobi.
 • Szukasz ciągle rozwiązań barterowych, albo darmowych, bo nie masz przekonania, że chcesz, aby ta inwestycja Ci się zwróciła.
 • Jesteś multi-pasjonatką i w zasadzie nie wiesz, co pasjonuje Cię najmocniej. Interesujesz się wieloma tematami i najchętniej nie dokonywałabyś żadnego wyboru.
 • Nie masz motywacji do zmiany aktualnego stanu, w którym jesteś.
 • Nie jesteś otwarta na nowe punkty widzenia, nieoczywiste odkrycia i podważanie założeń, na których opiera się Twój świat.

CZEŚĆ

Jestem strategiem marketingu, przedsiębiorcą, autorką 2 bestsellerowych książek, twórczynią 13 różnych produktów i usług premium sprzedawanych w internecie pod własną marką. Jestem także matką chrzestną niezliczonych projektów online realizowanych przez moje klientki.

Jestem liderką internetowych społeczności od ponad 10 lat. W tym czasie pracowałam z ponad 1300 kobietami z całego świata. Od ponad 15 lat jestem project managerką prowadzącą projekty z obszaru digital marketingu i edukacji online (edtech), a także nowoczesnych technologii w największych krajowych korporacjach.

Jestem soloprenerką w swoim biznesie online. Nie mam sztabu ludzi, którzy stoją za moimi sukcesami (i porażkami). Każdego dnia podejmuję samodzielnie setki decyzji i wyzwań, a także realizuję konsekwentnie rynkowe eksperymenty, aby zarabiać ponad 100 tysięcy rocznie. Albo tyle, ile sobie akurat postanowię. I to tylko na sprzedaży moich programów online i strategicznych mastermindów. Wiem, jak to robić. I mogę Cię tego nauczyć.

Działasz kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz //

Program jest całkowicie cyfrowy i odbywa się w internecie.

Możesz wypełniać, oglądać i słuchać materiałów tak, jak najbardziej lubisz – w domu, w pracy, podczas spacerów.

Rekomenduję Ci jedynie być na żywo wtedy, gdy odbywają się nasze spotkania (sesje LIVE z pytaniami i odpowiedziami), ale nawet gdybyś akurat nie mogła, to nagrania z nich będą dla Ciebie zawsze dostępne w archiwum.

//

W programie nie chodzi o to, abyś odhaczyła wszystkie moduły i wchłonęła wszystkie gigabajty materiałów z platformy.

Chodzi o to, abyś zrealizowała kluczowe kroki w odpowiedniej kolejności i korzystała z materiałów, które są dla Ciebie wartościowe w TYM momencie.

Pomagam projektantkom kursów online, warsztatów i treningów, które zmieniają życie innych ludzi na lepsze (które prowadzą już swój jednoosobową firmę) stworzyć własny system do zarabiania oparty na własnych produktach i usługach online.

//

Pracuję z osobami, dla których głównymi wartościami są uczciwość i szacunek dla drugiego człowieka i naszej planety.

Nie pracuję z osobami, które chcą się dowiedzieć, jak zarabiać na produktach fizycznych, ani pośrednictwie w sprzedaży czyichś usług i produktów.

Pracuj ze mną, jeśli pragniesz //

 • służyć klientom, których sama wybierasz;
 • żyć i pracować, bo wierzysz w work-life integration;
 • aby owocne i wartościowe współprace dawały Ci przychody i satysfakcję;
 • spokoju w głowie, bo dzięki czemu będziesz miała więcej przestrzeni i swobody w spędzaniu czasu tak jak lubisz – z bliskimi i przyjaciółmi, z dobrą książką, przy kawie i na spacerze.

Masz dwie opcje

Możesz dalej robić to samo, co robiłaś do tej pory i oczekiwać nowych efektów. Czekać na kolejnego klienta, który przyjdzie z polecenia (albo i nie). Dołączać do grup wsparcia na FB i wyglądać momentu, w którym ktoś akurat opowie o sposobie, który wdrożysz u siebie i który zadziała. Możesz też samodzielnie pokonywać zaułki labiryntu online i zmagać się z wewnętrznymi obawami, strachem i niepewnością przed nowym i nieznanym. W samotności.

Albo…

 

Dołączyć do programu już DZIŚ. Zacząć JUŻ, TERAZ pracować nad swoją ofertą online, którą przyciągniesz lekko nowych klientów. I która będzie stanowić fundament pod Twój system stabilnych przychodów. Możesz od tej chwili zacząć rozwijać swoją osobistą markę z większym sensem (nie tworząc gigabajtów darmowych treści każdego dnia) i zaoszczędzić mnóstwo czasu na spawy ważne dla Ciebie.

Pomyśl, gdzie chcesz być za 3 miesiące od dzisiaj.
Albo lepiej.
W jak bardzo innym momencie rozwoju swojego biznesu chcesz być nawet za miesiąc!

Czy masz dobry plan działań
jak TAM dotrzeć?

Spotkajmy się w środku już za chwilę //

#SHIFT / NATYCHMIASTOWY DOSTĘP

 • natychmiastowy dostęp do programu i bonusów
 • podcasty i treningi (80 podcastów, 13 webinarów, 15 video z wyzwań, 2 ebooki – łącznie ponad 100 godzin nigdzie nie publikowanych materiałów rozwojowych)
 • dostęp do społeczności kreatywnych twórczyń i przedsiębiorczyń
 • Your SHIFT Planner 90-dniowy (140 stron)
 • Business SHIFT Book (60 stron)
 • SHIFT Canva
 • materiały do rozwoju Twojego biznesu i Ciebie
 • proste strategie, które działają

Dodatkowo 5 wyjątkowych BONUSÓW
o łącznej wartości 4385 PLN

Plan 8 miesięcznych płatności po 337 PLN + VAT każda.
Dostęp do programu natychmiast po pierwszej wpłacie.

Oszczędzasz 199 PLN

Płatność jednorazowa.
Dostęp do programu natychmiast.

Oferty nie różnią się niczym w zawartości. W obu przypadkach otrzymujesz dostęp do całości programu od razu.
Ekonomiczniej jest zapłacić jednorazowo 2497 PLN + VAT, bo wtedy oszczędzasz ponad 200 PLN, ale Ty decydujesz. Pamiętaj, że wystawiam faktury VAT.

Kasia Światłoń //  
GoodDay.pl

Kinga Dybek // 
Galloop.pl

Aleksandra Żabik //
Odstreserka

Magdalena Lisiewicz

FAQ //

A jeśli nie pozyskam klientów, to zwrócisz mi pieniądze?

Program #SHIFT powstał na bazie moich 5-letnich doświadczeń w sprzedaży wiedzy w internecie. Testowałam go na sobie w prawie 20 autorskich produktach online. Testowały go także dziesiątki moich Klientek. Dlatego jestem absolutnie przekonana, że to kompletny i skuteczny program, który pozwala w krótkim czasie pozyskać klientów, dla których przygotujesz rozwiązanie szyte na miarę ich potrzeb i problemów.

Zaprojektowałam ten program dla zdeterminowanych do działania przedsiębiorczyń. Dla osób, które nie poddadzą się dopóki nie nauczą czegoś nowego w trakcie realizacji rynkowych testów.

Nie negocjuję cen. Nie zwracam wpłaconych środków.

Wybierając plan ośmiu miesięcznych płatności zaciągasz zobowiązanie i składasz osobistą deklarację, że dokonasz wszystkich wpłat w ustalonych terminach.

Zainwestuj w dostęp do programu TYLKO jeśli masz w sobie pewność, że podejmiesz działania zmierzające do Twojego własnego sukcesu w sprzedaży swojej wiedzy w sieci.

Z uwagi na całkowicie cyfrowy charakter programu i wszystkich materiałów, które otrzymują Kursantki – nie uznaję żadnych wniosków o zwrot wpłaconych środków.

Co to znaczy, że dostaję bezterminowy dostęp do programu?

Zawsze, kiedy uczestniczyłam w kursach przedsiębiorczości, modelowania biznesu, czy strategii marketingowych – miałam problem. Bo kurs zwykle trwał kilka dni lub tygodni, a ja w trakcie jego trwania uczyłam się, robiłam notatki, zbierałam i analizowałam inspiracje i nową wiedzę. Ale rzadko kiedy udawało mi się równocześnie z kursem projektować swoje własne rozwiązania, testować je w praktyce, wyciągać własne wnioski. Kiedy ja byłam gotowa do zadawania konkretnych pytań – to kursu już nie było, a prowadzący zajmował się już nową grupą kursantów.

Postanowiłam więc, że u mnie będzie inaczej.

Że kiedy zaczną pojawiać Ci się pytania praktyczne, to ja będę przy Tobie.

A pytania zawsze pojawiają się w działaniu, a nie podczas czytania kolorowych PDF czy słuchania instrukcji.

Dlatego zaprojektowałam #SHIFT tak, abyś mogła wskoczyć do niego w każdym momencie, kroczyć po ścieżce w swoim tempie i zawsze móc zwrócić się do mnie z prośbą o wskazówki.

Co więcej, wiem na 100%, że skorzystasz z programu #SHIFT więcej niż jeden raz. Będziesz to robić od nowa i od nowa za każdym razem, kiedy wpadniesz na nowy pomysł na ofertę i będziesz chciała go jak najszybciej przetestować. I wtedy gdy będziesz to robić – ja także będę przy Tobie.

Na tym polega bezterminowy dostęp do programu. Że kiedy pojawiają się Twoje pytania, to masz swoją przewodniczkę, którą możesz zapytać o to, z czym się aktualnie zmagasz.

Mam dosyć grupowych programów, jak mogę pracować z Tobą 1:1?

Współprace indywidualne w roli stratega marketingu lub trenerki biznesu podejmuję niezwykle rzadko. W tej chwili możesz pracować ze mną tylko w formule grupowej, dołączając do programu #SHIFT.

W programie #SHIFT jest w tej chwili ponad 80 Studentek, ale to wciąż bardzo kameralna przestrzeń. Nie wszystkie Studentki idą jednym rytmem. Nie wszystkie potrzebują w każdej chwili tego samego. To zdecydowanie program do pracy samodzielnej z moim przewodnictwem, kiedy jest niezbędne. Niczego nie narzucam, ani nie nadaję konkretnego tempa, do którego trzeba dorównać. Dołączając pracujesz tak, jak lubisz.

Ale zanim uciekniesz, niesatysfakcjonowana moją odpowiedzią, to zastanów się proszę, co rozumiesz pod pojęciem pracy w formule 1:1? Jakie są Twoje oczekiwania od osoby, z którą chcesz w taki sposób pokonywać swoje wyzwania? Bo jeśli to dla Ciebie oznacza, że przy Twoim boku jest zawsze ktoś, kogo możesz zapytać o wskazówkę i w ciągu 1-2 dni dostaniesz wyczerpującą wiadomość pisemną, albo 1-2 razy w miesiącu w formule warsztatu na żywo następuje omówienie Twojego konkretnego wyzwania jak case study, to… jesteśmy w domu. Wystarczy Ci dostęp do #SHIFT.

Jeśli myślisz, że wynajęcie stratega marketingu, to zapłacenie komuś za zrobienie roboty za Ciebie (czyli np. określenie niszy, doprecyzowanie czego potrzebują klienci w tej niszy i stworzenie produktu online rozwiązującego ten problem tych klientów), to możesz się bardzo zdziwić. Nikt nie podejmie za Ciebie strategicznych decyzji dot. Twojego biznesu, ani nie stworzy Twojego produktu / usługi. Pomyśl jakiego typu wsparcia naprawdę potrzebujesz w tej chwili. I jeśli, uwzględniając powyższe, wciąż jesteś pewna, że to jest właśnie praca ze mną 1:1, to napisz do mnie maila: kaska@digitalgirls.pl. Podejmiemy decyzję o współpracy wspólnie.

Zaczynam totalnie od zera tworzenie kursów online. Czy to program dla mnie?

Tak.

W ramach programu pokazuję, jak zarabiać w internecie na dzieleniu się naszą wiedzą (w formie kursów i programów online czy usług specjalistycznych), nawet jeśli nie masz jeszcze ani produktu, ani społeczności. Aby sprawdzić swój pomysł na produkt nie potrzebujesz też żadnych technicznych umiejętności, stron www, tysięcy obserwujących w social mediach, ani rozbudowanej listy kontaktów mailowych.

Jest jednak pewien haczyk. Możesz pozyskać pierwszych klientów, którzy Ci zapłacą za Twój produkt / usługę online w ciągu kilku tygodni, ale potrzebujesz mieć w sobie ogromną determinację i pracowitość. To nie zadzieje się magicznie, kiedy będziesz spać, albo oglądać Netflixa. To wymaga ciężkiej pracy. Ale jest możliwe.

Udowodniły to wielokrotnie moje Klientki i ja sama – wypuszczając nowy produkt do zupełnie nowej grupy odbiorców i zaczynając budowanie nowej marki totalnie od zera.

Pamiętaj też o tym, że w programie #SHIFT nie ma wskazówek o tym, jak prowadzić firmę, rozliczać podatki, ani zatrudniać pracowników. To nie szkoła zarządzania. To kurs online, który przeprowadzi Cię krok po kroku od wyboru pomysłu na edukacyjny produkt online lub usługę rozwojową, aż do sprawdzenia, czy na Twój pomysł pozyskasz płacących klientów.

Mam swój biznes stacjonarny i chcę go natychmiast przenieść do sieci, albo zbudować szybko nowy kanał sprzedaży w internecie. Czy to program dla mnie?

Tak, ale tylko pod kilkoma warunkami.

 1. Twoja firma działa na rynku usług lub produktów edukacyjnych i rozwojowych, albo jesteś doradcą, konsultantką lub specjalistką w dziedzinie, którą kochasz na tyle, że pragniesz uczyć jej w sieci lub świadczyć w jej ramach usługi w sieci.
 2. Masz w sobie gotowość do wejścia na nowo w buty „ucznia” i przyznanie się do tego, że nie wiesz wszystkiego. Fakt, że już potrafisz pozyskiwać klientów na usługi offline oznacza, że masz niezbędne kompetencje przedsiębiorcy. To ogromnie ważne. Ale przed Tobą rozwinięcie kilku nowych kompetencji charakterystycznych dla przedsiębiorcy internetowego, np. wystąpienia przed publicznością online, pisanie sprzedażowych treści do internetu, korzystanie z ważnych funkcji social-mediów.
 3. Jesteś gotowa skupić się na nowym przedsięwzięciu z ogromną determinacją i uporem, wydzielając na jego realizację część czasu inwestowanego w rozwój Twojej firmy. To nie wydarzy się „przy okazji”. Będziesz potrzebować czasu i pokory, aby poznać podstawowe pojęcia i zależności, którymi rządzi się rynek produktów edukacyjnych i rozwojowych online w polskim internecie.

Prowadzenie biznesu w sieci to nie to samo, co stacjonarnego, „ale ze stroną www czy fanpage na FB” (tak kiedyś myślała jedna z moich Klientek). To zmiana sposobu myślenia i działania. Zupełnie nowy mindset. Jesteś na to gotowa?

Boję się kwestii technicznych i to dla mnie czarna magia. Idealnie by było, gdybym nie musiała robić nic w żadnej aplikacji. Czy to program dla mnie?

Nie.

Chociaż w programie #SHIFT pokażę Ci w jaki sposób zacząć zarabiać w internecie mając tylko skrzynkę mailową GMail (lub inną) oraz Dropbox, czy Messenger na FB – czyli narzędzia, z których korzystasz na co dzień niekoniecznie w biznesie.

I chociaż podpowiadam jak korzystać z bezpłatnych wersji intuicyjnych aplikacji tj. DIVI (szablon stron www na WordPress), ZOOM (organizowanie spotkań online), OBS Studio (piękne transmisje LIVE i webinary), Audacity (tworzenie podcastów), czy Appoint.ly (umawianie spotkań), to… 

Nie uczę ich obsługi.

Nie rozwiązuję technicznych problemów, które mogą się zawsze pojawić.

Tak, pokażę Ci, jak zarabiać BEZ znajomości zaawansowanej technologii.

Ale jeśli chcesz zarabiać w internecie, budować swoją markę w internecie, tworzyć produkty i usługi, które będziesz promować, a potem dostarczać w internecie, to musisz się szybko obudzić ze snu, w którym nie potrzebujesz technologii.

Jeśli chcesz odegrać znaczącą rolę na rynku usług i produktów rozwojowych online, to musisz oswoić kilka prostych aplikacji i narzędzi, które będą Ci służyć każdego dnia. Zrozumieć ich funkcje. Nawet po to, aby móc delegować zadania z nimi związane do Twojej wirtualnej asystentki, albo członków zespołu.

Dlatego jeśli totalnie panikujesz przed poznaniem jakiejkolwiek technologii, to nie dołączaj do programu. Bo nie zrobię tego za Ciebie.

Pin It on Pinterest

Share This