MENTORINGOWY
PROGRAM PREMIUM //

…dla soloprenerek, autorek, trenerek, coachów,
konsultantek i freelancerek, które zarabiają
w internecie dzieląc się wiedzą i pomagając innym

Tylko proste, uporządkowane i sprawdzone WSKAZÓWKI //

prywatna grupa //

Kiedy działasz – zawsze pojawiają się pytania. Stworzyłam dla nas przestrzeń, gdzie każde Twoje wyzwanie, zagwozdka, czy problem spotka się z życzliwym wsparciem.

W naszej grupie odbywają się regularnie:

 • rozmowy
 • testy pomysłów
 • badania rynku
 • eksperymenty
 • sesje Q&A
 • LIVE`y
 • gorące krzesła
 • burze mózgów

 

platforma online //

Zawsze dobrze jest mieć jedno miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na najgorętsze pytania.

Przygotowałam dla Ciebie platformę z pigułkami wiedzy – aktualizowaną i rozwijaną w każdym miesiącu. Znajdziesz tam treningi online, a także zapisy #SPRINTów i webinarów na tematy takie jak:

 • mindset – czyli twoje nastawienie na sukces
 • strategia biznesu online – projektowanie działań dla mikro-biznesów na wielką skalę
 • nisza – przyciągaj tylko płacących klientów gotowych na współpracę z Tobą
 • lista mailingowa – zacznij dobrze, a potem regularnie rozwijaj
 • landing page – stwórz przyciągającą stronę z ofertą
 • podcasty – wystartuj z własnym kanałem i rozwijaj firmę
 • i wiele, wiele innych…

Efekt widoczny w każdym miesiącu //

Ścieżka rozwoju w #Exciter jest zaprojektowana tak, abyś w każdym okresie widziała namacalny efekt swoich działań i czuła wymierne postępy.

MIERZENIE POSTĘPÓW //

Dzięki prostym narzędziom i szablonom, zyskasz możliwość obserwowania swoich postępów w obszarze tworzenia i sprzedawania własnej oferty.

TRENINGI MIESIĄCA 2019 //

01 / Strategia biznesu online

02 / Zorganizuj wyzwanie

03 / Zbuduj listę mailową 

04 / Mindset – nastaw się na sukces

05 / Poznaj z bliska swojego idealnego klienta

06 / Stwórz sprytny plan komunikacji

07 / Prezent za zapis, który konwertuje

08 / Stwórz skuteczną stronę z ofertą

09 / Zaprojektuj edukacyjny produkt online

10 / Wypuść na rynek swój płatny produkt online  (zorganizuj kampanię sprzedażową)

11 / Uruchom własny e-sklep i sprzedawaj swoje produkty (sprzedaż regularna lub subskrypcyjna)

12 / Uruchom grupę na FB (nieznajomi w klientów)

dlaczego miałabyś mi zaufać //

W moich projektach i programach online wzięło udział przeszło 1300 kobiet z całego świata. Z wieloma do dziś współpracuję we wspólnych przedsięwzięciach.

Stworzyłam 13 unikalnych autorskich programów i formatów rozwojowych na przełomie ostatnich 5 lat, m.in.: mój mentoringowy program premium (#Exciter – dostępny na abonament w wariatach 3- i 9-miesięcznym), program rozwojowy (#DigitalGirlsAcademy – 3 edycje), autorskie kursy online (Kreatorka – 5 edycji, Jump, Realizuję Pomysły, Start&UP), warsztaty stacjonarne (Mapy myśli w biznesie, I ♥ Project Mondays).

Prowadziłam także biznesowe grupy mastermind (OpenUP i Young PM), współtworzyłam e-magazyn (Kreatorka Uskrzydla), aplikacje na smartfony (#365Możliwości, Akademia Magii) oraz warsztaty (Postaw na swoje) i prowadzony wspólnie z Gosią Kamińską program dla edukatorek online(#JestemEdukatorką).

Jestem pasjonatką sensownego rozwoju i mentorką. Uczę jak projektować doświadczenia w procesach rozwojowych, aby nasi klienci mieli efekty, a my lekkość prowadzenia ich do celu. I abyśmy na tym zarabiały, a nie tylko rozmieniały się na drobne kosztem naszego zdrowia, samopoczucia i jakości świadczonych usług. Na to nie ma we mnie zgody! Moją intencją jest także to, aby poprzez mój solo-biznes online mieć pozytywny wpływ na świat (positive impact startup).

W społeczności #DigitalGirls organizuję cykliczne wyzwania (#Sprint, #FuckUpNight), a także prowadzę indywidualne procesy mentoringowe (#Akcelerator) i nagrywam podcasty (#DigitalGirl, #Mikro7).

Kocham internet za to, że daje nam niemal nieograniczone możliwości rozwijania siebie i innych. Dzięki niemu niemożliwe staje się możliwe. Nowoczesne technologie pozwalają nam działać na niespotykaną dotąd skalę. Jestem tym totalnie podekscytowana! I wiesz co jeszcze Ci powiem? Korzystajmy wspólnie z tego, że żyjemy w tak pięknych czasach. 🙂

Kaśka Żbikowska

możemy współpracować w 3 wariantach //

activator //

3-miesiące

Dostęp do:

 • prywatna grupa 
 • platforma online
 • 4x konsultacje 1:1 (mail) o wartości 197 PLN

397 pln

To wariant dla Ciebie, jeśli chcesz: 

 • wypuścić na rynek swój produkt i zacząć zarabiać w ciągu najbliższych 3 miesięcy,
 • pragniesz zbliżyć się do swoich klientów premium i zacząć budować długofalowe współprace,
 • chcesz stworzyć plan działań i strategię komunikacji swojej marki.

Raz na kwartał otwieram 7-dniowy nabór do programu. Najbliższy obędzie się w sierpniu 2019 roku. Zapisz się poniżej na listę oczekujacych, aby nic Cię nie ominęło. 

maximizer //

9-miesięcy  (1 miesiąc free)

Dostęp do:

 • prywatna grupa 
 • platforma online
 • 4x konsultacje 1:1 (telefon 30 minut) o wartości 697 PLN
 • audyt kampanii sprzedażowej z obszernym, indywidualnym raportem PDF (w tym, m.in. jak wzmocnić słabe strony, jak wykorzystać okazje biznesowe) o wartości 397 PLN

997 pln

To wariant dla Ciebie, jeśli chcesz: 

 • stworzyć i przetestować rynkowo spójną strategię sprzedaży i komunikacji swoich usług i produktów online, 
 • pragniesz zbudować swój własny system zarabiania i przyciągania klientów – pracujący dla Ciebie regularnie i przewidywalnie,
 • rozwijać swoją markę i mikro-biznes, budując długofalowe współprace z klientami premium, automatyzując procesy w firmie i żyjąc po swojemu.

strategic //

3-miesiące MASTERMIND

Dostęp do:

 • prywatna grupa 
 • platforma online
 • 4x konsultacje 1:1 (telefon 30 minut) o wartości 697 PLN
 • 6-osobowa grupa mastermind (6 spotkań na ZOOM – co drugi tydzień godz. 20)
 • dodatkowe materiały rozwojowe na tajnej platformie online (tylko dla członkiń zespołu!), narzędzia do monitorowania postępów, podsumowania spotkań, wnioski, autorska aplikacja na smartfony (tylko Android)
 • audyt kampanii sprzedażowej z obszernym, indywidualnym raportem PDF (w tym, m.in. jak wzmocnić słabe strony, jak wykorzystać okazje biznesowe) o wartości 397 PLN 

1997 pln

To wariant dla Ciebie, jeśli chcesz: 

 • marzysz o kameralnym zespole, w ramach którego będziesz mogła realizować swoje indywidualne cele ze wsparciem aktywnej grupy osób mających podobne wartości i będących na podobnym etapie rozwoju co Ty,
 • pragniesz wymiany doświadczeń i wsparcia, ale przede wszystkim zorganizowanego procesu, monitorowania postępów, zarządzania ryzykami, wychodzenia bez szwanku z zakrętów,
 • chcesz pracować blisko z Mentorką, która jest tam, gdzie Ty chcesz dotrzeć.

zapisz się na listę oczekujących na najbliższą edycję //

Zarabiaj na swoich zasadach

pracując z klientami, których wybierasz

tworząc autorskie edu-produkty online

KLIENTKI // przeczytaj CO MÓWIĄ O PRACY ZE MNĄ

#Exciter to magiczne miejsce! Najpierw lekko przytłacza nadmiarem różnorodności, potem zaraża prawdziwą #ekscytacją, i już czujesz, że ta magiczna ścieżka zaprowadzi Cię prosto do celu.

Krok po kroku, systematycznie, skupiasz się na działaniu, bo w #Exciter nie da się inaczej, jak tylko działać, zdobywać wiedzę i działać. Bać się i działać. Próbować i działać. Szukać dalej i działać. Nie wiedzieć, pytać w magicznej grupie, dostawać wsparcie od Ochmistrzyni i dalej działać.

Zrobiłam więcej nowych rzeczy przez te trzy miesiące, niż przez ostatnie trzy lata! Jeśli poważnie myślisz nad swoim biznesem on-line i naprawdę chcesz działać – nie myśleć, nie planować w nieskończoność, nie odkładać – tylko naprawdę prężnie i zdecydowanie działać, to tylko z #Exciter, tylko z Kaśką Żbikowską!

Sylwia Bujko

Holimama

Kaśce Żbikowskiej zawdzięczam większość sensownych kroków na mojej drodze do biznesu online. Wdrukowała mi w głowę szybkie testowanie pomysłów na produkty i usługi. Jeszcze zanim przybiorą one bardziej widoczne kształty niż sam zarys. Zanim spędzę nad nimi godziny pracy.

Pokazała, że warto upraszczać sobie i klientom życie. I że rozwiązania proste i niewielkiego formatu mogą mieć MEGA jakość, o ile zabłysnę tam moimi talentami. Kaśka każdą swoją ofertą potrafi zachwycić klienta. I tego zachwycania się od niej uczę. Z każdym jej programem i dzięki każdym konsultacjom.

Gosia Kozłowska

Pełnia Mocy

Od dłuższego czasu działam w online, jednak w pewnym momencie poczułam, że brakuje mi spoiwa, które skutecznie pouzupełniałoby szczeliny, które gdzieś po drodze się pojawiły. Stąd właśnie pomysł wskoczenia do #Exciter i szczerze? Od pierwszego dnia jest dla mnie jasne, że ten program to strzał w dziesiątkę!

Exciter to ogrom prostych, ale co ważniejsze uporządkowanych i skutecznych podpowiedzi, które jak drogowskaz kro-po-kroku pomagają mi działać w sieci sprytnie, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze. Absolutnie kocham ścieżkę GROW! W każdym miesiącu subskrypcji znajduję w niej coś dla siebie i… rosnę! I to poczucie, że nie jestem w tym wszystkim sama, że mam do dyspozycji grupę, a także indywidualne konsultacje – bezcenne!

Uwielbiam pracować z Kaśką w każdej formie! Bardzo bliskie jest mi jej relacyjne działanie, które jest mega spójne z tym jak ja pracuję z moimi kursantkami, dlatego z zamkniętymi oczami wchodzę w każdy jej projekt!

Kaśka, nie wiem jak to zrobiłaś, ale każdego miesiąca czekam na odpalenie kolejnego tematu. Dziękuję

Kasia Tajcher

Lightroom jest fajny

Pomiędzy wpadnięciem na pomysł, a jego realizacją płynie
rzeka niepewności, wymówek i strachu.

#Exciter to moje kamienie, po których spokojnie przejdziesz suchą nogą na drugi brzeg. 

FAQ //

Czy warto, abym dołączyła do #Exciter, jeśli nie mam w tej chwili jeszcze swojej oferty?

Tak, jak najbardziej. Brak oferty, albo bałagan w ofercie, albo „sama nie wiem co sprzedaję” w ofercie – to świetne momenty, by wejść i zrobić to raz a dobrze. W ciągu pierwszych 3 miesięcy większość uczestniczek programu ma swoich płacących klientów. 

Czy będę potrzebowała dużo środków na inwestycje w reklamy, aby rozhulać mój biznes?

W programie nie uczymy się inwestowania w reklamy na FB, a pozyskiwania klientów premium. Reklamy to tylko jedna ze ścieżek, niekoniecznie dobra dla wszystkich specjalizacji i biznesów. Skupisz się więc na tworzeniu oferty, która odpowiada na realny problem klienta, a nie na generowaniu ruchu, czy pozyskiwaniu lajków. 

Nie chcę sprzedawać kursów online, ani szkoleń. Moja branża jest bardzo specjalistyczna. Czy znajdę wsparcie i wskazówki dla branży, która nie jest edukacyjna?

Tak, materiały, które znajdziesz na platformie nie są tylko dla edukatorek i coachów. Każda branża, nawet najbardziej specjalistyczna i wyjątkowa – potrzebuje tego samego paliwa, by działać. Tym paliwem są płacący klienci. Takich będziesz pozyskiwać od pierwszych dni w programie. 

Co miesiąc będzie inny trening online, np. w czerwcu "Sprytny plan komunikacji", a w lipcu "Prezent za zapis, który konwertuje". Czy kiedy dołączę teraz, to będę mieć dostęp tylko do tych, które są w najbliższych 3 miesiącach, czy także do archiwalnych, np. Strategia biznesu online, zbuduj listę mailową, zorganizuj wyzwanie?

Dołączając do programu – otrzymujesz od razu dostęp do wszystkich archiwalnych materiałów, treningów, nagrań, wyzwań i webinarów. A w treningach odbywających się w miesiącach, które opłaciłaś – bierzesz udział na żywo, a potem masz dostęp do nowych materiałów podsumowujących treningi na platformie online. 

Czy w ramach treningu czerwcowego "Sprytny plan komunikacji", gdzie każdy tydzień jest dedykowany innemu medium społecznościowemu - przewidujesz tez LinkedIn?

Tak, jak najbardziej! LinkedIn jest jednym z najciekawszych i najszybciej rozwijających się miejsc w sieci, gdzie są Twoi klienci premium! W czerwcu każdy z 4 tygodni będzie poświęcony innemu serwisowi i są to >>> Facebook, Instagram, LinkedIn i YouTube. O innych platformach możemy porozmawiać dodatkowo w ramach sesji na żywo Q&A, albo w codziennych dyskusjach w grupie. 

Czy to program dla początkujących, czy zaawansowanych?

#Exciter to fundament dla Twoich działań zmierzających do przygotowania oferty online. Zaprojektowałam go tak, aby każda osoba, która stawia pierwsze kroki w tym temacie – niepewne, pełne znaków zapytania i obaw – czuła się jak w bezpiecznym Inkubatorze, gdzie może eksperymentować i podejmować próby aż poczuje się pewnie. Ale dużo weźmie z udziału w nim także każda osoba, która ma na koncie pewne działania w internecie, ale nie czuje, że wie jak robić to dobrze i chce poukładać sobie podstawy w sensowny sposób. Na silnych fundamentach – lepiej się buduje duże projekty.