fbpx

| LICZNIK |

Idziemy po milion >> razem

Licznik odmierza progres naszych Klientek i nasz własny na wspólnej drodze do miliona złotych przychodu z tworzonych przez nas kursów online, szkoleń, warsztatów, pakietów konsultacji, subskrypcji i całej masy produktów i usług cyfrowych, które sprzedajemy w sieci. 

#IdziemyPoMilion to część naszej misji, której realizację możesz podglądać każdego dnia.

Tytułowy milion to nie tylko hashtag, ani wysokość przychodów na koncie. Dla nas to początek dużej i ważnej akcji społecznej w internecie, do której każda z nas może dołączyć w każdej chwili. Ty także.

Chcemy pomóc naszej społeczności #DigitalGirls sięgnąć po milion złotych. Chcemy pokazać, że można zarabiać na sprzedaży wiedzy w sieci i teraz każda z nas może dołożyć do tej wizji swój własny puzzelek.

Wkładasz swój?

Będziemy zachwycone, jeśli weźmiesz udział w naszej akcji i zgłosisz nam swoje przychody ze sprzedaży TWOICH autorskich kursów oraz innych produktów i usług online.

$

Kwota Twoich przychodów zostanie dodana do licznika anonimowo.

$

Pod licznikiem umieścimy Twoje imię i nazwisko (bez kwoty, którą podałaś).

Kilknij w przycisk poniżej, wypełnij formularz i wpraw nasz licznik w ruch! 

| STAN LICZNIKA W DNIU 21 STYCZNIA 2021 ROKU |

Cel zrealizowany jest na poziomie:

  • 109% 109%

zobacz jak razem idziemy po milion

To dzięki tym osobom nasz licznik rośnie

Jeżeli i Ty chcesz nam podać swoje przychody z biznesu online i razem z nami iść po milion, to kilknij TUTAJ

1. Monika Filarowska

2. Kaśka Żbikowska

3. Małgosia Lepińska

4. Agata J. Goździk

5. Agnieszka Stążka-Gawrysiak

6. Ola Radomska

7. Anna Grabowska-Krupa

8. Anna Banaś

9. Emilia Kajca 

10. Agnieszka Gaczkowska

Nasz licznik pracuje 24/7. Jest aktualizowany codziennie przez pierwsze dni od wystartowania naszej akcji, a potem 1x w tygodniu. Bądź czujna!

Cześć!

Jesteśmy Kaśka i Monika z Digital Girls.

Marzymy o tym, żebyś mogła sięgnąć po najwyższe stawki w biznesie, żebyś była zadbana, spełniona i finansowo niezależna. Chcemy, żeby już nigdy nie musiała się czuć osamotnionia w Twojej biznesowej podróży. 

Zależy nam na tym, aby hasło #IdziemyPoMilion stało się czymś więcej niż tytułem czy hashtagiem. Chcemy, aby zamieniło się w Twój drogowskaz. Aby było dla nas wszystkich synonimem drogi ku lepszej przyszłości, którą projektujemy każdego dnia.

Jeżeli chcesz nas poznać lepiej i zobaczyć, jak wyglądała nasza droga so setek tysięcy złotych dochodów z biznesu online, to zajrzyj do naszego e-booka. To nie tylko zapis naszych biznesowych wzlotów i upadków ale też seria bezcennych wskazówek, do których z pewnością będziesz wracać w chwilach zwątpienia i wyzwań.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module