#kreatorka 2020 //
PREZENT DLA CIEBIE
do pobrania

Dziękuję, że wzięłaś udział w moim przełomowym wyzwaniu na Instagamie. To pierwszy raz, kiedy ta akcja działa się właśnie na tej platformie i mogę śmiało powiedzieć, że miała taki rozmach, o jakim nawet nie marzyłam.

Wszystko dzięki Tobie i pozostałym dziewczynom biorącym w nim udział. Dzięki Waszym komentarzom, postom, Stories… 

Dziękuję. 

Obiecałam Ci PREZENT i oto on.

A jeśli masz ochotę pracować ze mną dalej,
to wskocz do mojego programu >>> #SHIFT

Jestem strategiem marketingu.

Uczę zarabiać na wiedzy w internecie. Pasjonuję się projektowaniem usług stawiających w centrum człowieka. Pokazuję, jak łączyć świetny design, biznesową opłacalność i radość korzystania z naszych rozwiązań, aby zarabiać z przyjemnością.

Pracuję tylko z liderkami gotowymi, by zmienić świat. One nie czekają na zmiany. One są zmianą.

//

W moich projektach i programach online wzięło udział przeszło 1300 kobiet z całego świata. Z wieloma do dziś współpracuję we wspólnych przedsięwzięciach.

Napisałam i wydałam 2 książki – Mapy myśli w biznesie oraz Komunikacja biznesowa oczami kierownika projektu (znajdziesz je w księgarni Onepress i w formie ebooków w Ebookpoint).

Stworzyłam 13 unikalnych autorskich programów i formatów rozwojowych na przełomie ostatnich 5 lat, m.in.: program subskrypcyjny (#Exciter – dla producentek cyfrowych produktów), program rozwojowy (#DigitalGirlsAcademy – 3 edycje), autorskie kursy online (Kreatorka – 5 edycji, Jump, Realizuję Pomysły, Start&UP), warsztaty stacjonarne (Mapy myśli w biznesie, I ♥ Project Mondays).

Prowadzę także biznesowe grupy mastermind.

A w ostatnich miesiącach współtworzyłam aplikacje na smartfony (#365Możliwości, Akademia Magii), e-magazyn (Kreatorka Uskrzydla), warsztaty (Postaw na swoje) i prowadzony wspólnie z Gosią Kamińską program dla edukatorek online (#JestemEdukatorką).