#JESTEM EDUKATORKĄ

powered by Gosia Kamińska i Kaśka Żbikowska 

płacąc od razu lub w 2 ratach, albo…

…i odbierz za free Test na style uczenia się!

Sprawdzisz szybko jakie są Twoje własne preferencje uczenia się
i jak możesz je sprawnie wykorzystać w uczeniu innych!

Zaczynamy zbierać Edukatorki do edycji 3.0 czyli LATO.
Zostaw mi kontakt do siebie, abym mogła poinformować Cię o starcie zapisów.

ZRÓB PIERWSZY KROK W ŚWIECIE EDUKACYJNYCH PRODUKTÓW ONLINE

Wrota do komnaty tajemnic właśnie się otwierają

Ile razy dołączyłaś do kursu online, bo jego twórca obiecał Ci cudowne efekty w Twoim życiu. Ale już po pierwszym otrzymanym mailu, albo wejściu na platformę kursową, czy dołączeniu do kursowej grupy na FB, poczułaś, że to nie to?

Ja niestety zbyt wiele razy. W minionym roku kupiłam kilkanaście dostępów do produktów cyfrowych. Dostępów – bo czasami dostawałam hasło do platformy, a czasami pakiet maili, czy video-tutoriali. Wiesz ile spośród z nich skończyłam z efektem? Dwa. Dwa zakończone efektem programy rozwojowe. A ile produktów cyfrowych stworzyłam i wypuściłam na rynek samodzielnie? 1 ebook, 1 kurs, 1 program mentoringowy, 2 mastermindy, kilkanaście webinarów i LIVEów, 9 #SRINTów, 4 serie konsultacji online, no i #DigitalGirls Academy (my precious).

Każdy z nich jest całkowicie innym projektem rozwojowym! Zupełnie inaczej projektuje się 3-dniowe wyzwanie w grupie na FB, a inaczej 7-tygodnowy kurs, czy 5-miesięczny program.  Czujesz różnicę?

Chcesz poznać sekrety angażowania Twoich odbiorców w różnych  produktach edukacyjnych?
Chcesz do końca czerwca mieć zaprojektowany kompletny scenariusz swojego własnego kursu online? 

Takiego kursu, który Twoi klienci nie tylko kupią, ale ukończą z wypiekami na twarzy i rozczarowaniem, że już się kończy. Ale też z radością, że doprowadził ich do wymarzonych efektów w dziedzinie, w której jesteś Mistrzynią!

Chcesz prowadzić swoich klientów przez zaprojektowane przez Ciebie rozwojowe procesy, w których uczestnicy są zaangażowani, prowadząca spełniona, a rezultaty obiecane na starcie – przychodzą prawie naturalnie? 

Tak myślałam!

Dlatego zapraszam Cię dziś wspólnie z Gosią Kamińską do wyjątkowego projektu… 

#JESTEM EDUKATORKĄ

Projekt edukacyjno-rozwojowy
dla producentek kursów i programów rozwojowych online

Nasz projekt #JestemEdukatorką to cykl specjalnie zaprojektowanych
4 warsztatów online w interaktywnym zespole projektowym

W trakcie warsztatów będziemy pokazywać Ci proces rozwojowy z różnych perspektyw (np. uczestnika i prowadzącej, albo transferu wiedzy i rozwijania umiejętności).  Pomiędzy warsztatami – będziemy pracować w kameralnych zespołach projektowych nad Waszymi scenariuszami / koncepcjami produktów online. Gosia i ja będziemy dla wszystkich dostępne online każdego dnia w określonym czasie.

28.08.2018 roku

FREE

#1 / Jak zacząć pracę z grupą w online?

 • POTRZEBY – czyli najważniejsze potrzeby, które musisz zaspokoić, kiedy myślisz o projektowaniu produktu rozwojowego.
 • SENS – czyli cele biznesowe, edukacyjne, a także Twoje osobiste cele i cele uczestników Twojego rozwojowego produktu online.
 • BEZPIECZEŃSTWO – czyli jak zbudować atmosferę komfortu i przestrzeń do rozwoju dla wszystkich uczestników.

To bezpłatny warsztat, który otwiera cały projekt. Możesz w nim uczestniczyć bez żadnych kosztów, ale… musisz zrealizować Tajną Misję. Szczegóły poniżej.

30.08.2018 roku

#2 / Jak uczą się dorośli oraz struktura produktu rozwojowego.

 • PROCES UCZENIA SIĘ – czyli jak przyswaja nową wiedzę dorosły człowiek, jak wygląda proces zapamiętywania nowych informacji i adaptowania się do nowych warunków.
 • BADANIE POTRZEB – czyli dobre praktyki w określaniu celów edukacyjnych i projektowania produktów zorientowanych na odbiorcę.
 • STRUKTURA PRODUKTU – czyli jaka jest właściwa struktura produktu edukacyjnego i jak budować sprytne moduły szkoleniowe.

6.09.2018 roku

#3 / Metody szkoleniowe w świecie online.

 • DOPASOWANIE – czyli dobór metod szkoleniowych do gotowości i poziomu rozwoju uczestnika.
 • NARZĘDZIA – czyli wachlarz możliwości i jak z niego korzystać z głową. Kilkanaście technik i sposobów na aktywizowanie uczestników, przeprwadzanie ich przez proces i zabawa. 
 • RÓŻNORODNOŚĆ – czyli jak miksować różne metody rozwojowe, aby uczestnik nie poczuł się jak na rollercosterze.

13.09.2018 roku

#4 / Podsumowanie, bo każdy proces rozwojowy trzeba zamknąć 🙂

 • PITCH – czyli zderzenie Twojego projektu scenariusza z pierwszymi jego odbiorcami.
 • 360 STOPNI – czyli kompleksowa ocena Twojego projektu i informacja zwrotna od wszystkich członkiń zespołu oraz prowadzących – Gosi i Kaśki. 
 • ZAMYKANIE PROCESU – czyli co jest niezbędne do tego, aby uczestnik programu miał właściwe narzędzia wsparcia w procesie wdrażania nowych umiejętności i wiedzy w życie.

 Warsztaty online odbywają się zawsze wieczorami o godzinie 20.
Tylko pierwszy wyjątkowo o godzinie 18.

Tylko pierwszy warsztat jest bezpłatny.

Aby uczestniczyć we wszystkich 4 warsztatach – musisz dokonać zakupu wejściówki.

lub zapisz się na listę Uczestniczek bezpłatnego warsztatu ZOOM #1

 Zobacz jakie magiczne efekty mają Uczestniczki 1. edycji projektu

Dołączając do projektu Kaśki i Gosi miałam już za sobą pierwsze doświadczenia z kursami online i całkiem sporo zasobów: wiedzę i doświadczenie, którymi mogłam się podzielić, znajomość narzędzi PR-owych i marketingowych, rozpoznawalną markę, która budzi zaufanie i całkiem dobre opinie. Wiedziałam, że brakuje mi jednej rzeczy: znajomości warsztatu edukatorki.

W sieci znajdziecie mnóstwo mniej lub bardziej udanych kursów o tym, jak technicznie przygotować i sprzedać własny kurs online, ale nikt do tej pory nie proponował tego, co projekt #JestemEdukatorką: jak taki kurs zaprojektować, żeby spełnić wszystkie obietnice, które tak ochoczo składamy na naszych landing page’ach.

Jeśli myślisz o tym, żeby wziąć w nim udział, to przygotuj się na momenty, w których energia dziewczyn i grupy wyrwie Cię butów.

Tu nie ma miejsca na bierne słuchanie. To jest projekt dla tych z Was, które są gotowe do działania.

Po raz pierwszy brałam udział w programie, w którym nie tylko treść, ale i forma są elementem uczenia się.

Całość skonstruowana jest tak, aby w krótkim czasie dostać esencjonalną ampułkę z praktycznymi narzędziami i sposobami przekazywania wiedzy, motywowania grupy i podtrzymywania w niej energii. A to wszystko w kameralnym i bezpiecznym gronie, dzięki czemu każda uczestniczka ma przestrzeń dla rozwijania swoich projektów edukacyjnych. 

No dobra, a co z efektami? Efekty są takie, że już za jakiś czas zaproponuję Wam najlepszy na świecie kurs z budowania relacji z mediami. 😉 Ale zanim Was do niego zaproszę, koniecznie weźcie udział w „Edukatorce” i odpicujcie swoje własne projekty edukacyjne na błysk!

Potrzebujesz zespołu chcącego tak, jak Ty
zmienić życie innych osób dzieląc się z nimi wiedzą?
Dobrze trafiłaś. 

A jakie rezultaty Ty będziesz mieć po projekcie?

… jeśli wejdziesz w proces świadomie i z determinacją i włączysz się w aktywności, które zaproponujemy.

Nasza wspólna praca to 2 tygodnie wypełnione działaniem. A następnie 2 kolejne tygodnie wypełnione pracą nad twoim własnym scenariuszem kursu online oraz konsultacjami z Gosią i Kaśką.  Jeśli wejdziesz do zespołu, to do końca czerwca będziesz miała swoje własne:

 • #ScenariuszProduktu – czyli kompletną koncepcję Twojego produktu online, z precyzyjnie określonym zakresem tematycznym, podziałem na moduły i rozdziały, z wybranymi i zaprojektowanymi ćwiczeniami rozwojowymi oraz dobranymi formatami przekazywania treści cyfrowych;
 • #MapęProducentki – czyli checklistę kluczowych kroków do wykonania na każdym etapie projektowania i sprzedawania Twoich produktów edukacyjnych, dzięki której będziesz mogła zawsze łatwo weryfikować, czy zaprojektowany produkt ma dobrze określony cel edukacyjny i czy treść produktu przyczyni się do zrealizowania tego celu;
 • #NarzędziownikEdukatorki – czyli zestaw metod i narzędzi, z których będziesz mogła zawsze korzystać, kiedy będziesz projektowała ten i kolejne produkty edukacyjne;
 • #UnikalnyZespół – czyli grupę dziewczyn o podobnych marzeniach i wartościach, co Ty, z którymi przeżyjesz wspólnie przygodę i z którymi będziesz mogła konsultować i zderzać swoje pomysły także po zakończeniu naszego projektu.
Świetny, mocno skondensowany, nastawiony na działanie, dający efekty tu i teraz program. Bardzo mądra formuła uczenia przez praktykę i zabawę.

Produkt dla bardzo świadomego konsumenta, który „wyciągnie” z niego tym więcej… im więcej „włoży”. Stosunek ilości efektów do czasu trwania programu przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Niby całą „robotę” wykonałyśmy same, ale to ta formuła wyzwoliła podskórne pokłady kreatywności, motywacji i przede wszystkim zapału do pracy.

Ogrom pracy autorek ubrany w apetyczne kąski, pigułki wiedzy łatwe do przełknięcia i na dodatek (dzięki systemowi zawiłej pre-selekcji) gospodynie zadbały o świetne towarzystwo przy wirtualnym stole 🙂 Gorąco polecam!

 Jak będziemy pracować?

Spotykamy się za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji ZOOM – stworzonej z myślą o wirtualnych spotkaniach i pracy projektowej. A także w zamkniętej grupie na FB – gdzie będzie nasz plac manewrowy i ciężka orka.

Żartuję z tą orką.

Ale nie do końca. Bo będzie momentami ciężko. Będą zakręty, zachwiania, zwątpienia z serii „nie wiem, jak to ugryźć”. Ale nie będziesz w tych momentach sama. Naszą intencją jest zbudować 5-8 osobowe zespoły projektowe (minimum 5 osób, maksimum 8 osób w grupie), które będą pracowały intensywnie i wspierały się wzajemnie w procesie kreacji produktów. Zainteresowanie projektem zgłosiło do dziś ponad 100 dziewczyn z naszej społeczności (!!!). Jestem więc pewna, że będziesz mieć sporo okazji do poznania genialnych osób i wspólnego przejścia przez transformujący proces. Ja jestem już w blokach startowych. Gosia także.

Ponieważ widzimy, jak wiele dobrego dają Wam konsultacje Waszych projektów w pracy 1:1 ze mną lub Gosią, to dajemy Ci w pakiecie 45 minut pracy indywidualnej z jedną z nas. Do wykorzystania w dowolnym momencie w okresie od startu do 4 tygodni od zakończeniu projektu. 

Dziękuję dziewczyny za masę inspiracji oraz sposób nie tylko na projektowanie mojego aktualnego kursu online, ale też każdego kolejnego 🙂

Najbardziej praktyczny online’owy kurs w jakim brałam udział! Zapomnij o uczeniu się poprzez nudne gadanie! A co najważniejsze o uczeniu w ten sposób uczestników swoich kursów.

To program dla tych, którzy chcą się ze swoim produktem wyróżnić w przeładowanym ofertami kursów świecie online. Ale wyróżnić nie tylko świetnym tytułem, czy wciągającym marketingiem, tylko prawdziwie angażującą zawartością i skutecznością w przekazywaniu wiedzy.

Nie sztuka zrobić kurs online z 30 godzinami nudnych video (taki kurs prawdopodobnie bym stworzyła gdyby nie udział w programie Kaśki i Gosi). Sztuka przekazać to samo, albo nawet więcej w czasie o połowę krótszym, nie zanudzając swoich kursantów a za to dając im wyjątkowe, niezapomniane doświadczenie i konkretne efekty.

Nie czekaj aż ktoś inny zaprojektuje kurs Twoich marzeń.
Zrób to w naszym towarzystwie już w maju.  

Jak dołączyć do projektu?

…i tutaj zaczyna się najlepsza część! Chcemy, abyś poznała nasze pomysły i metody pracy zespołowej i podjęła decyzję o pracy z nami na bazie konkretów. Dlatego organizujemy bezpłatny, otwarty warsztat dla wszystkich osób, które wyraziły zainteresowanie projektem.

lub zapisz się na listę Uczestniczek bezpłatnego warsztatu ZOOM #1

…i odbierz za free Test na style uczenia się!

Sprawdzisz szybko jakie są Twoje własne preferencje uczenia się i jak możesz je sprawnie wykorzystać w uczeniu innych!

Zostaw mi kontakt do siebie, abym mogła poinformować Cię o otwarciu zapisów do edycji 3.0 – czyli LATO 2018

A oto Edukatorki Przyszłości, które zapraszają Cię do tego projektu…

Gosia Kamińska 

„Uzdrawiam” edukacyjne produkty on-line, abyś mogła skuteczniej uczyć swoich klientów, uczę, jak uczyć innych, podpowiadam, zachęcam i pokazuję przykłady, pracuję zgodnie z starym chińskim powiedzeniem, że nauczyciel przychodzi, kiedy uczeń jest gotowy…

malgorzata.kaminska@gmail.com  

Kaśka Żbikowska 

Jestem pasjonatką sensownego rozwoju i edukatorką przyszłości. Uczę jak uczyć dorosłych, jak projektować dla nich wyjątkowe doświadczenia w procesach edukacyjnych i jak angażować ich we wspólne projekty, by doświadczali zmian i osiągali swoje efekty.

kaska@digitalgirls.pl  

#Girls wczorajszy warsztat był jak prawdziwa magia (TrueMagic). Jeśli któraś z Was jest na etapie przygotowań kursu lub ulepsza istniejący – dołączajcie! W przestrzeni online bywa, że czuję się jak w bańce mydlanej ze wszystkimi postami, PDF’ami, webinarami i live’ami. Jeśli jesteś typem, który uczy się w grupie (podejrzewam, że jeśli uczysz to taki proces może być Twoim preferowanym typem) to otaczanie się jednostkami z podobnym celem na podobnej drodze jest mega stymulujące.

Ledwo mogłam usiedzieć taka energia z ZOOM biła 

Mam wrażenie, że tu można sparafrazować przysłowie „Sama dojdziesz szybciej, z zespołem dojdziesz dalej” na „Ze zgranym zespołem dojdziesz szybciej i dalej”. Brawo #DigitalGirls!

Masz jakieś pytania? Pisz śmiało >>> kaska@digitalgirls.pl

A teraz odpowiedzi na FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

1) Co wchodzi konkretnie w cenę projektu? 

 • 4 warsztaty online (każdy trwa do 2h) – spotkania całego zespołu w trakcie których widzimy się usłyszymy wszystkie (czyli i uczestniczki i my z Gosią). Wszystkie warsztaty są nagrywane i nagrania VIDEO są udostępniane na platformie kursowej przez 1 rok.
 • indywidualne 45-minutowe konsultacje celów edukacyjnych i modułów kursowych z Gosią lub ze mną (do wykorzystania w dowolnym momencie w okresie od startu do 4 tygodni po zakończeniu projektu) – dostrzegłyśmy potrzebę takich rozmów w trakcie edycji 1.0 i świetnie, że się odbyły, ponieważ dzięki tym rozmowom Uczestniczki posunęły się najbardziej do przodu realizacji swoich celów. Skupienie się na konkretnym przypadku z mentorką – ma wartość nie do przecenienia. Daje odpowiedni poziom skupienia i fokus. I doskonale uzupełnia omawianie czegoś na forum grupy, gdzie można spojrzeć na zagadnienie z różnych perspektyw.
 • autorskie materiały kursowe na platformie kursowej – materiały są w formacie PDF, są nieprzegadane i esencjonalne. Są dostosowane do miejsca, w którym aktualnie są Uczestniczki ze swoimi projektami, a także do potrzeb całej grupy.
 • tajna grupa na FB – przez cały projekt, a także po jego zakończeniu, Uczestniczki tworzące zespół projektowy mogą ze sobą i z nami współpracować, konsultować i eksperymentować. Tu dzieje się duża praca nad scenariuszami kursów.

2) Czy to projekt dla mnie, jeśli nie mam jeszcze kursu online? 

Z udziału w projekcie najbardziej skorzystają osoby, które mają już przygotowany kurs lub mają jakieś doświadczenie z prowadzenia kursu, wyzwania, czy projektu edukacyjnego.

Ale jeśli masz tylko koncepcję kursu lub przygotowaną pewną jego część – także skorzystasz. Dowiesz się jak dokończyć materiały, jak zaprojektować fajne i angażujące zadania i ćwiczenia dla uczestników, jak sprawić, aby ludzie sami chcieli się uczyć, a nie żebyś ich do tego zaganiała 🙂

3) Czy mogę jakoś sprawdzić czy to dla mnie, zanim podejmę decyzję o udziale w całym projekcie? 

Jasne! Specjalnie dla Ciebie postanowiłyśmy, że pierwszy warsztat online (1 z 4) będzie bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Poznamy się wtedy bliżej, weźmiesz udział w serii ćwiczeń i otrzymasz pierwsze materiały PDF. Dlatego jeśli masz ochotę sprawdzić nas w działaniu – zajmij swoją miejscówkę na ten warsztat (bez żadnej deklaracji, że chcesz iść z nami dalej) w tym formularzu >>> Tajna Misja.

Pierwszy warsztat bezpłatny odbędzie się 28.08.2018 roku o godz. 18. Będziesz miała możliwość podjąć decyzję o dołączeniu do całego projektu przez cały następny dzień, bo zapisy zamykają się 29.08.2018 roku, a na razie nie zaplanowałyśmy jeszcze kolejnej edycji projektu, więc… myśl szybko 🙂

4) Ile czasu powinnam przeznaczyć na udział w projekcie, aby mój kurs faktycznie powstał?

To bardzo indywidualna sprawa. Zależy od tego, na jakim etapie już teraz jesteś. Jeśli już masz przygotowany swój własny kurs, to usprawnienie go i zaprojektowanie dodatkowych elementów w nim – może Ci zająć zaledwie kilka godzin. Ale jeśli będziesz dopiero startowała z jego przygotowaniem, to oczywiście potrzebujesz więcej czasu.

Co ważne – nie przygotujemy razem z Tobą wszystkich materiałów kursowych i całej merytoryki, bo tylko Ty się na tym znasz, specjalizujesz lub pasjonujesz. My pomożemy Ci określić cele edukacyjne i biznesowe produktu edukacyjnego, określić strategię jego promowania i komunikowania go światu. Z nami także zaprojektujesz i zamomodelujesz wszystkie moduły kursowe oraz propozycje materiałów i zadań dla uczestników.