Blogujesz, tworzysz posty do social media, materiały do swoich kursów online. Chcesz, aby przebywanie ich towarzystwie było przyjemne i użyteczne dla Twoich klientów. Ba, marzysz o tym, aby to pisanie było Twoim znakiem rozpoznawczym. Jak odcisk palca w internecie. 

Możesz to osiągnąć. I nie potrzebujesz do realizacji tego celu kończyć 5-letnich studiów dziennikarskich, ani odbywać stażu w redakcji. Możesz stworzyć swoją własną, wirtualną. A pomoże Ci w tym… Magda Białecka. 

Poznałam Magdę kilka miesięcy temu, kiedy projekt #DigitalGirls nabierał rozpędu. Zachwyciłam się sposobem, w jaki Magda rozkłada proces pisania na male, całkowicie jadalne elementy. Przedtem to wszystko wydawało mi się bardzo trudne i złożone. Z Magdą staje się prostsze. Zaczęłam w nowy dla mnie sposób podchodzić do pisania tekstów do newsletterów, artykułów na bloga. Dzięki kilku wskazówkom, które od niej otrzymałam – piszę z większą lekkością. Ciekawa jestem, czy jako moja Czytelniczka zauważasz różnicę? 

… no i postanowiłam zaprosić Magdę do kobiecej rozmowy. Nie musiałam jej długo namawiać, ponieważ współpracujemy razem już od jakiegoś czasu. Jest nawet Dobrym Duchem Akademii, którą prowadzę.

Oddaję głos mojemu pierwszemu Gościowi…

Czy już wiesz, jak sprawić, aby Twoje pisanie było Twoją marką? 

Na zakończenie przekazuję Ci bardzo gorące zaproszenie od Magdy…

Jeżeli chcesz pisać skuteczne artykuły ma blogu. Takie, które przemieniają Czytających w Kupujących, zapisz się szybko do grupy osób zainteresowanych >>> warsztatem pisania takich artykułów. Warsztat startuje 6.03.2018 roku, ale zanim to nastąpi – Magda organizuje bezpłatne spotkanie na ZOOM (1.03.2018 roku o godz. 20), podczas którego zrobicie wspólnie pierwszy krok w stronę pisania skutecznych artykułów. Krok, które robią wszystkie redakcję najlepszych tytułów. Myślę, że naprawdę warto. Kameralna grupa, praca warsztatowa, możliwość zadania swoich gorących pytań Magdzie.

Magdalena Białecka 

Jestem dziennikarką i trenerką pisania. Od 18 lat piszę do najlepszych tytułów na rynku. Od 11 lat uczę pisania. Od 9 miesięcy robię to online. Pomagam kobietom startującym i tym już działającym online, pisać ich biznes. Spełniam marzenia o lekkim, wciągającym i wyróżniającym pisaniu. Uczę pisać tak, żeby Czytający chcieli więcej. Pomagam pokonać blokady związane z pisaniem. Pomagam odnaleźć swój styl, język, wrażliwość i inne wyróżniki. Pomagam odnaleźć drogę do pisania, które staje się marką.

Więcej o Magdzie >>> MagdalenaBialecka.pl

Grupa pisania >>> Pracownia Słowa

Cykl #GirlsTalks uważam za otwarty 🙂