tu ożywisz swój wyjątkowy produkt online

#Exciter

Stworzyłam #Exciter, abyś zyskała najkrótszą drogę pomiędzy
światem wyobraźni i twórczości,
a sferą realizacji i działania.

A kiedy już stworzysz swój produkt – będziesz mogła sprzedawać go na naszej platformie.

Zapraszam!
Kaśka Żbikowska

Studio Producentek,
które rośnie z Tobą

Po zrealizowaniu swojej Roadmapy Producentki i stworzeniu własnego produktu online, będziesz miała możliwość opublikowania go na platformie #Exciter i sprzedawania go za jej pośrednictwem. To będzie prawdziwy test rynkowy Twojego pomysłu, nawet zanim założysz działalność gospodarczą. 

Czym jest #Exciter?

Przestrzeń do eksperymentów

Miejsce, w którym Twoja gotowość do działania spotka się z radością tworzenia.  Tu ożywisz swoje pomysły na wyjątkowe produkty online. 

Wchodzisz i wybierasz swoją ścieżkę #Flow lub #Grow i robisz tylko to, co jest niezbędne, by stworzyć coś swojego, fajnego, z czego Ty będziesz dumna, a Twoi klienci zadowoleni.

Społeczność praktyków

Spotkasz się tu z autorkami ebooków, kursów online, podcastów, warsztatów zespołowych, czy mastermindów, a także tymi z nas, które są dopiero krok przed wejściem na ścieżkę Producentki. 

Członkinie naszej społeczności nie wiedzą, co to samotność w sieci. 

Studio produkcyjne

Platforma, która będzie rosła wraz z nami. Kiedy już wyprodukujesz swój kurs, ebooka, czy program online – będziesz mogła po zrealizowaniu minimum 3-miesięcznej Roadmapy Producentki – opublikować swój produkt w Studio.

Po podpisaniu umowy współpracy, będziesz mogła zarabiać nawet bez zakładania przez Ciebie działalności gospodarczej.

Platforma z unikalnymi materiałami

Lubię o niej myśleć, jak o wytwórni wyjątkowych produktów i usług online opartych o naszą wiedzę i talenty. Niektóre dziewczyny mówią o niej… Netflix dla Producentek, bo po wejściu do środka – dostajesz dostęp do dziesiątek programów i serii tematycznych, dzięki którym stworzysz sprawnie i z lekkością swój wymarzony produkt!

Korzyści dla Producentek Studia

Z

Efekt widoczny w każdym miesiącu!!!

Ścieżka rozwoju w #Exciter jest zaprojektowana tak, abyś w każdym okresie widziała namacalny efekt swoich działań i czuła wymierne postępy.

Indywidualna ścieżka rozwoju

Zrób QUIZ, określ sprawnie swoje aktualne potrzeby, wybierz indywidualną ścieżkę rozwoju i zgodnie ze sobą i swoją gotowością – działaj. 

Dostęp do społeczności praktyków

Zamknięta i moderowana Grupa FB, w której będziesz mogła wymieniać się doświadczeniami z dziewczynami mającymi podobne plany do Ciebie, a także spotykać się z Kaśką Żbikowską – Szefową Studia #Exciter. 

z

Mierzenie postępów

Dzięki prostym narzędziom i szablonom, zyskasz możliwość obserwowania swoich postępów w obszarze tworzenia i sprzedawania własnej oferty.

Możliwość pobrania na dysk materiałów PDF

Większość programów rozwojowych na platformie zawiera materiały, które możesz pobrać na dysk i korzystać z nich wielokrotnie.  Pamiętaj oczywiście o prawach autorskich! Chronią one twórczynie treści, a Tobie pozwalają korzystać z nich w celach rozwoju osobistego.

}

Dostęp do unikalnych materiałów online

Specjalna platforma online z oryginalnymi treściami w formatach AUDIO, VIDEO i PDF. Nigdzie niepublikowane materiały, a także dodatki specjalne do wydarzeń otwartych realizowanych w społeczności. 

T

Warsztaty na żywo i sesje Q&A

Pytania pojawiają się w trakcie działania. Będziesz miała możliwość zadawać je i omawiać swoje realne wyzwania podczas warsztatów na żywo oraz sesji pytań i odpowiedzi z Kaśką Żbikowską.

w

Feedback dot. Twoich pomysłów i produktów

Ożywiając swój pomysł, warto skonfrontować go z innymi ludźmi. Każda z nas potrzebuje czasem przejrzeć się w czyichś oczach, zmienić perspektywę i otrzymać informację zwrotną, zanim jeszcze produkt wyjdzie na rynek. 

R

Możliwość kreowania przyszłych materiałów

Tylko jako Subskrybentka masz wpływ na materiały i programy pojawiające się na platformie w kolejnych miesiącach. Repertuar kolejnych miesięcy będziemy tworzyć wspólnie!

Najlepszy moment
na działanie jest teraz.

 

Działając w #Exciter, w każdym miesiącu dostrzeżesz realny, konkretny efekt w swoich projektach. 

Cześć, jestem Kaśka Żbikowska

Jestem pasjonatką sensownego rozwoju i edukatorką przyszłości. Uczę jak uczyć dorosłych, jak projektować dla nich wyjątkowe doświadczenia w procesach edukacyjnych i jak angażować ich we wspólne projekty, by doświadczali zmian i osiągali swoje efekty.

Stworzyłam 13 unikalnych autorskich programów i formatów rozwojowych na przełomie ostatnich 3 lat, m.in.: mój flagowy program rozwojowy >>> #DigitalGirlsAcademy (nazwany przez Studentki – Akademią Magii), oraz najnowszy, prowadzony wspólnie z Gosią Kamińską program dla edukatorek (#JestemEdukatorką), autorskie kursy online (Kreatorka, Jump, Realizuję Pomysły, Start&UP), e-magazyn (Kreatorka Uskrzydla), warsztaty stacjonarne (I ♥ Project Mondays, #DigitalGirls LAB), grupy mastermind (OpenUP i Young PM).

W społeczności #DigitalGirls organizuję cykliczne wyzwania (#Sprint, #FuckUpNight), a także prowadzę indywidualne procesy mentoringowe (Akcelerator) i nagrywam podcast (#DigitalGirl).

Startujesz czy rośniesz?

Określ swoje potrzeby w tym momencie i sprawdź jaką ścieżkę możesz dla siebie wybrać w ramach #Exciter. 
#FLOW – chcę wreszcie ruszyć z miejsca!
#GROW – chcę wreszcie zacząć zarabiać!
Rozwój szyty na miarę dla Ciebie!

Dla kogo jest #Exciter?

 • Dla dziewczyn, które chcą poczuć, że ważniejsze od czekania na idealny moment jest działanie
  chcą obudzić odwagę, by pokazywać światu niedoskonałe, ale wystarczające dla klientów produkty, bo one są WARTOŚCIOWE.
 • Dla dziewczyn, które chcą wiedzieć od razu co działa, a co nie działa w tworzeniu produktów –
  chcą mieć dostęp do sprawdzonych sposobów z rynku polskiego (a nie porady z serii „amerykańscy naukowcy odkryli…”).
 • Dla dziewczyn, które chcą przestać się bać działać. I chcą eksperymentować! Chcą wreszcie stworzyć coś fajnego i sprawdzić czy to pozwoli im zarabiać w sieci, zamiast siedzieć i myśleć w nieskończoność.

Success Stories

Pracując z Kaśką doprecyzowałam moją strategię biznesową oraz zyskałam jasność co do mojej oferty czyli różnorodności produktów i usług, jakie potrzebne są moim klientom. Kaśkę cechuje prosty język przekazu; to ważne szczególnie w tematach, które wydają się trudne, techniczne, nie dla mnie. Kaśka ma znakomitą umiejętność systematyzowania wiedzy i przekładania jej na „ludzki język”. Dzięki niej wiedziałam, czym się zająć w kolejnych etapach porządkowania mojego biznesu, ale też jak krok po kroku tworzyć swoje oferty i produkty. Czułam jej wsparcie w trudnych chwilach i jej radość, kiedy osiągałam sukcesy. Dla mnie Kaśka jest trenerką idealną, która czuje, rozumie, ma ogrom wiedzy i świetnie potrafi ją przekazać. Indywidualne podejście do projektu każdej z uczestniczek sprawia, że Kaśka nie przekazuje jakiejś „ogólnej wiedzy”, ale konkrety, które łatwo wcielić w życie.

Edyta Niewińska

Pisarka, EdytaNiewinska.com

U Kaśki w trzy miesiące od startu mojego projektu Stacja Komunikacja zrobiłam pierwszy prezent dla moich wspaniałych odbiorców, a w pięć – pierwszy płatny trening (z dodawania emocji do tekstów). Mija ósmy miesiąc. Kończę pracę nad trzecim produktem (trening tworzenia opowieści w oparciu o archetypy marki). A planów mam po horyzont! Ale dobre, intensywne tempo moich „pierwszych kotów za płoty” w dużej mierze zawdzięczam Kaśce. Chcesz być online? Oddaj się w jej ręce! 🙂

Agata Górska

Trenerka, FB / Stacja Komunikacja

Dzięki Kaśce zrozumiałam jak obszerny jest świat online i poczułam, że mimo to dam radę się z nim zmierzyć. Wszystkie konkrety i trudności są jednak przysypane „magicznym pyłem” i nagle okazuje się, że mija czas, a Ty spełniasz swoje marzenia. Tak po prostu.

Dominika Maciejewicz-Matyjewicz

Projektantka aplikacji, Turkusowe aplikacje

Pracę z Kaśką polecam każdemu gotowemu na testy i eksperymenty. Kaśka pokazuje, że nie warto przyklejać się do własnego pomysłu, tylko trzeba otworzyć głowę i ucho na to, co mówią klienci. A potem ich zachwycić, dając rozwiązanie szyte na miarę.

Gosia Kozłowska

Trenerka, Coach, Filiżanka motywacji / Przestrzeń malucha / Zielone w betonie

Dzięki pracy z Kaśką dokonałam wyboru pomysłu, a następnie stworzyłam całkowicie nowy freebie – napisałam ebooka w wersji Basic i zrobiłam zarys na wersję rozszerzoną. A co najważniejsze mam w końcu przemyślaną strategię działania na kolejne miesiące.

Anna Bezdziecka

Coach kryzysowy, AnnaBezdziecka.pl

To rekomendacje od moich Klientek, z którymi pracowałam w tegorocznych programach rozwojowych i które testowały Formułę Ożywiania Pomysłów (na której opiera się #Exciter).

Tworzenie dobrych produktów nie jest proste. Jeśli ktoś Ci to kiedyś powiedział – kłamał. 

Większość moich klientek utyka właśnie w tym miejscu, gdzie mają zamienić gromadzoną latami wiedzę w produkt online. Nie są nieefektywne.
Nie brakuje im odwagi, ani wiedzy. 
Brakuje im formuły, który działa za każdym razem. Dam Ci ją.

 

Kaśka Żbikowska

Opłata członkowska #Exciter

 • Dostęp do społeczności praktyków w Grupie FB.
 • Dostęp do dotychczasowych materiałów na platformie.
 • Kreowanie tematyki przyszłych materiałów, programów i serii tematycznych.
 • Możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych dla danego miesiąca (m.in. sesja Q&A, warsztaty na żywo z Kaśką) – dostęp tylko w danym miesiącu.
 • Certyfikat ukończenia programu w wybranej Roadmapie Producentki oraz prezentacja produktu w newsletterze Kaśki Żbikowskiej
 • Subskrypcja odnawiana co miesiąc, bez zobowiązania o kontynuowaniu subskrypcji na kolejne okresy.
 • 3 konsultacje mailowe z Kaśką Żbikowską dot. Twojego produktu.

97 PLN / miesiąc

 • Dostęp do społeczności praktyków w Grupie FB.
 • Dostęp do dotychczasowych materiałów na platformie.
 • Kreowanie tematyki przyszłych materiałów, programów i serii tematycznych.
 • Możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych dla danego miesiąca (m.in. sesja Q&A, warsztaty na żywo z Kaśką) – dostęp tylko w danym miesiącu.
 • Certyfikat ukończenia programu w wybranej Roadmapie Producentki oraz prezentacja produktu w newsletterze Kaśki Żbikowskiej. 
 • Subskrypcja odnawiana co kwartał, bez zobowiązania o kontynuowaniu subskrypcji na kolejne okresy.
 • 3 konsultacje mailowe z Kaśką Żbikowską dot. Twojego produktu.

297 PLN / kwartał

Podsumowując – co miesiąc otrzymujesz coś nowego, co rozwiąże kolejne Twoje wyzwanie

Unikalne formaty treści

Nowe odcinki ulubionych serii, reality shows, programy autorskie – niedostępne nigdzie poza platformą! 

Od razu po opłaceniu abonamentu (1- lub 3-miesięcznego) otrzymasz dostęp do kompletnych materiałów programu #Kreatorka2019, a także pierwszych modułów Roadmapy Producentki #Flow oraz #Grow (Ty wybierasz ścieżkę). 

W kolejnych miesiącach dołączą kolejne własne produkcje Studia, tj.  #UnikalnyGłos, #NadzwyczajnyProdukt, czy #ZachwycającaKampania.

Przez cały czas trwania swojej subskrypcji będziesz mogła korzystać także z archiwów naszego Studia, czyli zapisów kultowych już #Sprintów (wyzwań realizowanych w naszej społeczności) oraz #Webinarów (to przeszło 50 godzin materiałów najwyższej wartości!). 

Netflix dla Producentek, czyli...

#Exciter to oferta na abonament. Masz dostęp do wszystkich treści zgromadzonych na platformie dokładnie na okres, za który opłaciłaś subskrypcję. Zupełnie jak Netflix – korzystasz do woli w czasie abonamentu, elastycznie, dostosowując swój sposób i tempo działania do aktualnych potrzeb. Możesz też przerwać swoją subskrypcję i wrócić za jakiś czas

Warsztaty na żywo i Q&A

W naszej zamkniętej Grupie na FB przynajmniej raz w miesiącu odbywać się będzie zamknięty warsztat na temat, na który zagłosuje społeczność, a także sesje pytań i odpowiedzi. Nie archiwizujemy nagrań – są dostępne tylko przez 1 miesiąc.

Pytania pojawiają się tylko w działaniu...

Chciałabyś przedyskutować swój przypadek lub wyzwanie przed jakim stoisz z Szefową Studia? Masz taką możliwość w każdym miesiącu Twojej subskrypcji. Pamiętaj jednak, że po miesiącu nagranie z LIVE`a będzie już niedostępne. Dlaczego tak?

Chcę, abyśmy skupiały się na działaniu, a nie gadaniu i oglądaniu starych LIVE`ów! Co więcej, chcę, aby Twoje opowieści zza kulis były dostępne tylko dla osób, z którymi aktualnie przebywasz w Studio. Pomyślałam, że możesz nie życzyć sobie tego, aby Twoje wypowiedzi były widoczne także po Twoim wyjściu ze społeczności #Exciter. 

Innowacyjna platforma

Od razu po opłaceniu abonamentu (1- lub 3-miesięcznego) otrzymujesz dostęp do repozytorium online zawierającego wiele programów i serii tematycznych, które mogą Ci pomóc zrobić pierwsze lub kolejne kroki w świecie online bez totalnego zagubienia.

Tylko to, czego potrzebujesz - krok po kroku...

Bez zagubienia w natłoku wiedzy –> intuicyjna nawigacja. 

Bez tracenia czasu na oglądanie materiałów, których nie potrzebujesz –> po wejściu otrzymujesz Roadmapę ze wskazówkami szytymi na miarę Twoich potrzeb w tym momencie.

Bez robienia wszystkiego na raz i nie posuwania się do przodu w żadnej z dziedzin –> plan działań na konkretny moment Twojego rozwoju.

Repertuar #Exciter

grudzień 2018 – marzec 2019

#Kreatorka2019

Piąta (!!!) edycja kultowego programu rozwojowego dla dziewczyn, które nie czekają na idealny moment – biorą swoje marzenia na taśmę produkcyjną i działają! 

 • 3 filmy inspirujące (VIDEO/MP3)
 • Przewodnik 100+ stron (PDF)
 • Asystent / Planner 30+ stron (PDF)
 • Niespodzianki i dodatki na cały rok

#Flow

Ścieżka dla poszukujących wskazówek, by zacząć działać w sieci sprytnie – czyli wybrać jeden z MILIONA pomysłów, sprawdzić czy znajdzie swoich klientów – a to wszystko nie inwestując w niego setek godzin i nie zarywając nocy…

 • 3 nowe nagrania w każdym miesiącu (PODCAST)
 • Receptura Wyboru Pomysłu (PDF)

#Grow

Ścieżka dla chcących zamienić swoich obserwatorów w klientów. Zbudować w sieci swoją markę i nawiązywać wartościowe relacje z klientami. 

 • 3 nowe nagrania w każdym miesiącu (PODCAST)
 • Receptura Wyboru Pomysłu (PDF)

#UnikalnyGłos

Seria dotykająca najgłębszych przekonań. To opowieść o tym, jak podjęcie decyzji zmienia wszystko. Tylko wzięcie odpowiedzialności za swoje efekty i żywe, palące pragnienie osiągnięcia swoich rezultatów – spowoduje, że w Twoim kalendarzu pojawi się miejsce dla projektowania autorskich produktów online, a w Twojej głowie ucichnie głos zwątpienia w swoje możliwości. Magia. 

 • 3 nowe nagrania w każdym miesiącu (PODCAST)
 • Szablony, receptury, eliksiry… (PDF)

#NadzwyczajnyProdukt

Ile razy zastanawiałaś się nad tym, jak trafić w „dziesiątkę” potrzeb Twoich klientów? Chciałabyś tworzyć coś, co ma znaczenie i co sprawia, że klienci stoją w kolejce po Twój produkt, prawda? To jest możliwe. Opracujesz rozwiązanie, którego Twoi płacący klienci potrzebują. I będą nie tylko płacić za nie, ale także będą chcieli być z Tobą w wartościowej relacji. 

 • 3 nowe nagrania w każdym miesiącu (PODCAST)
 • Szablony, receptury, eliksiry… (PDF)

#ZachwycającaKampania

A gdyby tak Twoi klienci nie tylko chcieli dokonać zakupu, ale byli tak zaangażowani, że polecaliby Twoją ofertę i wspierali Cię w promocji? A gdyby tak kampania sprzedażowa była wielką przygodą z niespodzianką na końcu, a nie stresującą udręką? 

 • 3 nagrania (PODCAST)
 • 3 sketchnotes (PDF)
 • Launch Roadmap (PDF)

A ponad to… 

#SPRINT`y

W każdym miesiącu w społeczności #DigitalGirls odbywają się 3-dniowe wyzwania, dzięki którym wzmacniasz wybraną umiejętność, rozkręcasz element swojego biznesu, poznajesz nowe tricki na tworzenie bajecznych materiałów rozwojowych dla klientów. Jako Subskrybentka otrzymasz dostęp do zapisów wszystkich wyzwań, które miały miejsce w społeczności (ponad 50 godzin!).

 • 3 nowe nagrania w każdym miesiącu (VIDEO)
 • Nowy Asystent co miesiąc (PDF)

#LIVE`y oraz Q&A

W naszej zamkniętej grupie na FB będą odbywały się spotkania na żywo oraz sesje pytań i odpowiedzi, abyś mogła na bieżąco rozwiązywać swoje wyzwania. 

 • 1 nowe spotkanie w każdym miesiącu (LIVE)

#Konsultacje

Tylko wybierając subskrypcję kwartalną otrzymujesz możliwość 3 konsultacji mailowych swoich pomysłów i produktów z Kaśką Żbikowską (do wykorzystania w trakcie trwania subskrypcji). 

 • 3 konsultacje (mailowo)

Nasze wartości

Mamy nasz Manifest Producentki, który stwarza wspólną płaszczyznę do porozumienia w naszej społeczności.  Opiera się na 3 fundamentach.

odwaga

Boję się i działam. To nasze motto. Nie czekamy na idealny moment, bo on jest jak yeti – nikt go nigdy nie widział. 

eksperymenty

Zaczynamy z tym, co już mamy i uczymy się realizując kolejne kroki. Zamiast zgłębiać tajniki „wszystkiego” – wybieramy jeden pomysł i robimy szybkie testy.

relacje

Lubimy działać z ludźmi, których lubimy. Budujemy więc życzliwe relacje i korzystamy z siły społeczności, by nie czuć samotności w sieci.

Premiera już 12.12.2018 roku!

Zacznij działać już teraz

Idealny moment jest jak yeti. Nikt go nigdy nie widział.