Mam dla Ciebie kilka prostych wskazówek!

Wow! #Exciter to rozwiązanie szyte na miarę dla Ciebie!

To Studio dla dziewczyn, które szukają sposobów na zbudowanie w internecie swojej marki i chcących strategicznie podejść do relacji z klientami. Dla osób, które wiedzą, co potrafią i chcą zamienić ten unikalny koktajl w cyfrowe produkty.

Jeśli czujesz, że chcesz zainwestować w swoje pomysły czas i energię, to wskakuj do społeczności #Exciter i sięgnij po marzenia. One są w Twoim zasięgu, serio!

(po wejściu pobierz Roadmapę Producentki #GROW 
i sprawdź moją propozycję ścieżki dla Ciebie)

Najprawdopodobniej nie obudziłaś w sobie jeszcze motywacji do tworzenia swoich autorskich produktów w sieci. Sposobów na zarabiania w internecie jest tak dużo, że na pewno znajdziesz swój wymarzony. Zamiast dołączać do #Exciter – zachęcam Cię najpierw do dołączenia do naszej grupy #DigitalGirls na FB, gdzie ponad tysiąc wspaniałych dziewczyn na różnych etapach swojego rozwoju w cyfrowym świecie dzieli się wiedzą i robi wspólnie projekty. Na pewno znajdziesz tutaj partnerki do rozmów i wspólnego rozwoju. Sprawdzisz tutaj w działaniu i wyzwaniach, które organizujemy czy świat cyfrowych produktów jest miejscem stworzonym dla Ciebie.

Wskakuj już teraz i eksperymentuj!

Aby dobrze się rozgrzać przed tym spotkaniem – pobierz mój bezpłatny EBOOK „33 ekscytujące sposoby na rozwojowy produkt online (który nie jest kursem online)”.

 

(po przejrzeniu ebooka, wskocz do grupy #DigitalGirls i korzystaj z naszej przestrzeni)

Rozjaśniło się? 🙂

Masz głowę pełną twórczych pomysłów i szukasz na siebie sposobu. Dosłownie głowa kipi Ci od nadmiaru możliwości i koncepcji. Chciałabyś stworzyć coś swojego w internecie, ale nie jesteś jeszcze pewna, czy to mogłoby przyjąć formę bloga, grupy na FB, czy może mini-kursu online. A może czegoś jeszcze innego…?

Szukasz w tym momencie wskazówek, by zacząć działać w sieci sprytnie – czyli sprawdzić czy Twój pomysł znajdzie swoich klientów – a to wszystko nie inwestując w niego setek godzin i nie zarywając nocy…

Świetnie się składa! W #Exciter znajdziesz to wszystko.

(po wejściu pobierz Roadmapę Producentki #FLOW
i sprawdź moją propozycję ścieżki dla Ciebie)