odczaruj biznes online
i zarabiaj na swojej wiedzy i talentach

Marzę o świecie, w którym sięgamy po nasze marzenia odważnie. 

Marzę o internecie pełnym przedsiębiorczych dziewczyn,
kt
óre zamieniają swoje talenty w przychody.

Marzę o tym, abyśmy nadały nową wartość światu online
– budując dobre relacje i odkrywając nasze mocne strony w działaniu,
by stać s
ię najlepszym rozwiązaniem dla naszych klientów…

…i dlatego stworzyłam Akademię Magii.

Kaśka Żbikowska

Akademia Magii to:

Dla kogo ją stworzyłam?

to najlepsze rozwiązanie dla ciebie, jeśli:

 • Masz głowę pełną pomysłów i jesteś zdeterminowana, by zarabiać na swoich cyfrowych produktach.

 • Masz już na koncie swoje projekty w sieci i szukasz sposobu na wyciągnięcie sensownych wniosków z dotychczasowych doświadczeń, ujarzmienie natłoku myśli, wybranie najlepszych pomysłów i uruchomienie działań strategicznych – czyli zamienić Obserwatorów w Klientów myśląc długofalowo.

 • Marzysz o przeprowadzaniu swoich Klientów przez procesy zmiany, wspieranie ich w rozwoju i kształtowaniu nowych umiejętności, a nie tylko przekazywaniu im informacji, czy inspiracji.

 • Masz swojego bloga, prowadzisz grupę tematyczną, albo masz inne doświadczenia w pracy z ludźmi i czujesz, że już Ci to nie wystarcza, że chcesz zostawić coś po sobie w sieci, coś więcej niż zadowolonych Czytelników.

to nie jest dla ciebie, jeśli:

 • Liczysz na to, że udział w kolejnym kursie online zrobi robotę za Ciebie.

 • Nie masz jeszcze pomysłu na siebie i czekasz, aż ktoś inny powie Ci w czym jesteś dobra i pozwoli działać.

 • Czekasz na idealny moment i doskonałe warunki do realizowania Twoich planów.

 • Przeznaczyłaś kilka chwil w miesiącu na projektowanie swojego biznesu on-line i oczekujesz spektakularnych efektów.

Dodam tutaj coś jeszcze. Znasz mnie już trochę i wiesz jakie osoby przyciągam do moich projektów. A jeśli znamy się zbyt krótko, byś to wiedziała, to poobserwuj chwilę grupę #DigitalGirls i zobacz kim są członkinie naszej społeczności. Są odważne, zorientowane na działanie i chcące zostawić po sobie ślad na tym świecie. Jeśli i Ty wyznajesz takie wartości, a także chcesz dodać szczyptę magicznego pyłu do swojego biznesu, to będziesz się świetnie czuła w zespole Akademii.

Dołącz do Akademii jeśli jesteś zorientowana na działanie i chcesz dodać szczyptę magicznego pyłu do swojego biznesu…

Cześć, jestem Kaśka Żbikowska

Pomagam rozwijać biznesy online oparte o produkty cyfrowe.

Uczę jak uczyć dorosłych, jak projektować dla nich wyjątkowe doświadczenia w procesach edukacyjnych i jak angażować ich we wspólne projekty, by doświadczali zmian i osiągali efekty w swoich biznesach. 

Stworzyłam 13 unikalnych autorskich programów i formatów rozwojowych na przełomie ostatnich 3 lat, m.in.: mój flagowy program rozwojowy >>> #DigitalGirls Academy (nazwany przez Studentki – Akademią Magii), oraz najnowszy, prowadzony wspólnie z Gosią Kamińską program dla edukatorek (#JestemEdukatorką), autorskie kursy online (Kreatorka, Jump, Realizuję Pomysły, Start&UP), e-magazyn (Kreatorka Uskrzydla), warsztaty stacjonarne (I ♥ Project Mondays, #DigitalGirls LAB), grupy mastermind (OpenUP i YoungPM).

W społeczności #DigitalGirls organizuję cykliczne wyzwania (#Sprint, #FuckUpNight), a także prowadzę indywidualne procesy mentoringowe (Akcelerator) i nagrywam podcast (#DigitalGirl / Zostań Edukatorką Przyszłości).

Pracuję z gotowymi do działania specjalistkami, trenerkami i autorkami przy projektowaniu biznesów opartych o kursy online, e-booki i inne produkty bazujące na wiedzy. A jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w cyfrowym świecie, to praktycznie i metodycznie pomogę Ci zamienić Twoje pomysły w przychodowe produkty online. Serio. Jestem w tym świetna.

Sama sięgniesz do gwiazd szybko, ale w zespole dalej

sprawdź co mówią o pracy ze mną Klientki

Pracując z Kaśką doprecyzowałam moją strategię biznesową oraz zyskałam jasność co do mojej oferty czyli różnorodności produktów i usług, jakie potrzebne są moim klientom. Kaśkę cechuje prosty język przekazu; to ważne szczególnie w tematach, które wydają się trudne, techniczne, nie dla mnie.

Kaśka ma znakomitą umiejętność systematyzowania wiedzy i przekładania jej na „ludzki język”. Dzięki niej wiedziałam, czym się zająć w kolejnych etapach porządkowania mojego biznesu, ale też jak krok po kroku tworzyć swoje oferty i produkty. Czułam jej wsparcie w trudnych chwilach i jej radość, kiedy osiągałam sukcesy.

Dla mnie Kaśka jest trenerką idealną, która czuje, rozumie, ma ogrom wiedzy i świetnie potrafi ją przekazać. Indywidualne podejście do projektu każdej z uczestniczek sprawia, że Kaśka nie przekazuje jakiejś „ogólnej wiedzy”, ale konkrety, które łatwo wcielić w życie.

Edyta Niewińska / mentorka piszących

Byłam po pierwszych wpisach na zielonym jak szczypior profilu FB mojej Stacji Komunikacji. Miałam cel: przenieść doświadczenie dziennikarskie oraz szkolenia prowadzone w realu do rzeczywistości wirtualnej. I tylko nie wiedziałam, JAK. Dlatego zgłosiłam się do Kaśki.

Spodobała mi się Jej ekspresja. Oraz – bardzo mi bliskie i ważne – indywidualne podejście. Zaklikało! Tak oto, niemal z ulicy, trafiłam do Akademii Magii. Uczyć się być online. I wykuwać w pocie czoła pierwszy wirtualny produkt edukacyjny. Jeśli od zawsze pracowałaś w realu, to najzwyczajniej w świecie nie wiesz, jak się robi mailingi, landingi i inne freebisie. Konwersja? Czy przypadkiem nie obrażasz mojej babci? Ratunku!

Jestem typem działacza, więc chętnie testuję i wdrażam. Muszę tylko wiedzieć, CO.

Dzięki Kaśce poszło mi to sprawnie. Dlatego dla mnie jest przede wszystkim katalizatorką. Oraz: łączniczką. Bo łączy dziewczyny. Bo wspiera wymianę.

Skatalizowana u Żbikowskiej, w trzy miesiące od startu Stacji zrobiłam pierwszy prezent dla moich wspaniałych odbiorców, a w pięć – pierwszy płatny trening (z dodawania emocji do tekstów). Mija ósmy miesiąc. Kończę pracę nad trzecim produktem (trening tworzenia opowieści w oparciu o archetypy marki). A planów mam po horyzont! Ale dobre, intensywne tempo moich „pierwszych kotów za płoty” w dużej mierze zawdzięczam Kaśce. Chcesz być online? Oddaj się w jej ręce! 🙂

Agata Górska / Stacja Komunikacja

Co się wydarzy w Twoim życiu dzięki Akademii?

twój model biznesowy

Pracujemy wspólnie przez 6 miesięcy nad kluczowymi elementami Twojego rentownego modelu biznesu.

twój plan działania

Tworzysz swój osobisty plan działania i przede wszystkim – wdrażasz ten plan w życie na bieżąco!

twoja formuła zarabiania

Zarabiasz w trakcie Akademii, bo projektujesz dźwignię, która pracuje dla Ciebie wtedy, gdy chcesz.

 • Koniec bycia Zosią Samosią, zatrudnioną we własnej firmie, jako najbardziej obciążony pracownik (i człowiek-orkiestra zarazem).

 • Koniec dawania wciąż za darmo, bo nie masz pomysłu jak wyjść z misjonarskiej pułapki, w którą wpadłaś.

 • Koniec zarabiania poniżej Twoich możliwości, bo boisz się podnieść ceny, aby nie wystraszyć klientów.

W Akademii Magii możesz rozwijać się na 3 sposoby

12 warsztatów 2-godzinnych (spotkania na żywo co 2 tygodnie), prowadzone przeze mnie, czyli Kaśkę Żbikowską, nagrywane i publikowane na platformie www.

Dodatkowe ścieżki rozwojowe dla ochotniczek, prowadzone przez Profesorki Akademii.

Dołączając do Akademii Magii zyskujesz zespół, w którym możesz nie tylko zapytać o wskazówki, czy podzielić się odkryciem. To także osoby, z którymi możesz realizować swoje indywidualne projekty. Zanim wystartujemy – połączymy się także w pary. Zyskasz więc także swoją towarzyszkę, z którą będziesz pracować najbliżej.

Na platformie www będą pojawiały się materiały w formatach AUDIO, VIDEO i PDF. To będą niezbędne pigułki wiedzy, video-tutoriale, check-listy i szablony do pracy własnej.

 • Podcast #OdczarujInternet – materiały AUDIO prosto do Twojego ucha

 • Księgi Zaklęć – materiały PDF do natychmiastowego korzystania (przewodnik do czytania oraz szablony do uzupełniania)

 • Rozgryzacze / Rozjaśniacze – materiały VIDEO wyjaśniające kwestie techniczne i narzędziowe

 • Notatki rysunkowe – materiały wizualne będące esencją wyciągniętą z naszych warsztatów zespołowych

Nie będę Cię zalewać gigabajtami informacji, bo najważniejsze w Akademii Magii jest… działanie.

Otrzymasz także dostęp do aplikacji Akademii Magii na smartfony (z systemem Android). Zainstalowana na Twoim telefonie będzie wysyłała Ci powiadomienia ode mnie, ale przede wszystkim będzie Twoim towarzyszem zawsze, gdy będziesz potrzebować odsłuchania podcastu lub kiedy spadnie Ci motywacja i będziesz czuła, że niezbędny jest mały podmuch w Twoje żagle. 

Plik do zainstalowania aplikacji w Twoim smartfonie otrzymasz ode mnie jeszcze przed startem Akademii Magii.

Wszystkie materiały rozwojowe w Akademii Magii są zorganizowane w 3 szufladach:

 • BASIC – jest to poziom niezbędny, byś zrealizowała główne założenia danej Komnaty. Są to materiały, z którymi gorąco rekomenduję się zapoznawać na bieżąco.

 • PERFORMER – to poziom zaawansowany, dla ochotniczek. Znajdziesz tutaj dodatkowe lektury, polecenia, linki, wyzwania i inspiracje, które pozwolą Ci wejść na wyższy poziom.

 • EXCITER – to poziom ekscytacji, dla najbardziej zaangażowanych Studentek, nieobowiązkowy. Tutaj znajdziesz niespodzianki, dodatkowe akcje i inicjatywy zespołowe, które sprawią, że jeśli ich dotkniesz – poczujesz się jeszcze bliżej swojego celu i marzeń.

Wszystkie materiały będą miały swoje oznaczenia kolorystyczne, aby nawigacja po nich była dla Ciebie intuicyjna.

6-miesięczny program Akademii Magii

Główną płaszczyzną, na jakiej się spotykamy są warsztaty strategiczne zespołu (raz na 2 tygodnie) oraz praca indywidualna nad zadaniami wdrożeniowymi (na co dzień). Sama decydujesz czy działasz codziennie, czy planujesz sobie swoje strategiczne bloki czasowe raz na kilka dni.

Do swojej dyspozycji otrzymujesz platformę www, czyli naszą Cyfrową Akademię Magii. Tutaj, każdego 1-szego dnia miesiąca otwieram dla Ciebie następną Komnatę Tajemnic. Będzie ich 7.

komnata strateżki

1 / Osobista strategia 

 • Wizja biznesu – Ty i Twoja rola, rola internetu i edu-produktów

 • Zespół / Akademia – na kim możesz się wesprzeć?

 • Strategia i jej elementy – planowanie 3- i 6-miesięczne, sprinty, action plan

komnata producentki

2 / Pierwszy płatny produkt

 • Płacący klient – jak go poznać bliżej i dowiedzieć się, jakie ma problemy, wybór rynku i badanie rynku

 • MVP / freebies / pętla pozyskiwania feedbacku

 • Landing – jak stworzyć naprawdę dobry i przyciągający

komnata relacji

3 / Budowanie społeczności

 • Grupa na FB – dlaczego warto ją założyć, aby budować długotrwałe i wartościowe relacje

 • Ambasadorzy marki – partnerzy w biznesie

 • Zachwycająca kampania sprzedażowa – porwać klienta i dobrze się nim zająć na każdym etapie

komnata empatii

4 / Mapa podróży klienta

 • Lista @ – fundament biznesu online, największe aktywo, systematyczny rozwój

 • Lejek relacji – pogłębianie znajomości, kanały komunikacji z klientem

 • Mapa podróży klienta – punkty styku z moją marką i content marketing

komnata unikalna

5 / Strategia produktowa i cenowa

 • UVP – unikalna wartość, za którą płaci klient (także liczbowe)

 • Produkty premium – dbam o moich klientów, a oni o mnie

 • Model biznesowy edukatorki online – elementy, case studies

komnata edukatorki

6 / Edukacja i rozwój online

 • Cele edukacyjne i sprzedażowe – jak określić, by pracowały dla nas

 • Techniki i narzędzia edukacyjne – tworzenie scenariusza genialnego kursu, warsztatu, dobór zadań i ćwiczeń dla uczestników

 • Zarządzanie zawartością merytoryczną – podział na moduły, aktywizowanie uczestników

komnata 7 i 3/4

To miejsce, gdzie będziesz mogła schować się i pomyśleć (to niewidzialna komnata, której przestrzeń wypełnisz sama, ja nie mam do niej klucza).

To jedyna Komnata, która będzie dla Ciebie otwarta jeszcze przed startem programu.

W naszej Akademii będzie jeszcze jedno wyjątkowe miejsce. To Komnata Projektów – gdzie znajdziesz materiały i nagrania ze wszystkich zajęć fakultatywnych odbywających się w Akademii Magii. Nawet jeśli w danym momencie nie zapiszesz się na zajęcia, to nic Cię nie ominie, bo wszystkie nagrania i materiały znajdziesz w tej zakładce. W każdej Komnacie Tajemnic odkryjesz dla siebie na nowo jeden element biznesu online, który jest niezbędny, by wypracować optymalny model biznesowy na ten moment Twojego rozwoju.

Akademia to zespół genialnych Profesorek

Prawdziwa Akademia Magii to przede wszystkim relacje i świetny zespół. Zaprosiłam do niego 6 wyjątkowych Dziewczyn, które podobnie jak Ty – mają swoje pasje, specjalizacje i uwielbiają się nimi dzielić! Sprawdź jakie zajęcia fakultatywne (czyli dla chętnych) poprowadzą w ramach naszej 6-miesięcznej Akademii.

W aktualnie trwającej edycji Profesorkami są:

Gosia Kamińska – jestem absolutną pasjonatką uczenia ludzi dorosłych mądrze i metodycznie. Fascynuje mnie tworzenie nowych narzędzi i metod oraz szukanie skutecznych rozwiązań. Pomagam dziewczynom tworzyć fascynujące produkty edukacyjne / gosiakaminska.pl 

Edyta Niewińska – pisarka, mentorka, autorka trzech powieści. Uczy kobiety jak pisać książki, które budują relacje. / edytaniewinska.com

Kamila Chyła – moją misją jest pomoc ekspertkom, które pragną rozwinąć działalność online / kamilachyla.pl

Asia Inak – uczę kobiety, jak skutecznie promować biznes dzięki kampaniom reklamowym w Google Ads i Facebook Ads / asiainak.pl 

Olga Siekierska – coach, minimalistka, pasjonatka grup mastermind i życiowej harmonii. Pomagam w odkrywaniu siebie, towarzyszę w drodze do życia jakiego pragniemy, prowadzę i uczę o grupach mastermind. / olgasiekierska.com

Magda Białecka – pomagam kobietom startującym i już działającym online pisać ich biznes – spełniam marzenia o lekkim, wciągającym i wyróżniającym pisaniu, o pisaniu, które staje się marką / magdalenabialecka.pl

Dodatki i bajery

Możesz sięgnąć po Zaczarowany Certyfikat ukończenia #DigitalGirlsAcademy. Upoważni Cię on do tego, abyś mogła:

 • Jako Absolwentka prowadzić autorskie zajęcia fakultatywne w kolejnych edycjach Akademii Magii.

 • Zostać Producentką w platformie #DigitalGirls #Exciter (czyli publikować na platformie własne pigułki z wiedzą i zarabiać).

W każdej Komnacie Tajemnic znajdziesz linijkę mierzenia postępów, abyś zawsze miała jasność co do postępów, które robisz w programie.

Będę Cię także zachęcać do tego, abyś połączyła się z inną Studentką Akademii Magii w parę i abyście stanowiły dla siebie Partnerki w naszej rozwojowej drodze. Grupa wsparcia daje dużo energii i szybkiego feedbacku – jak w najlepszym mastermindzie. Ale jeśli mamy jedną, bliską osobę, która najlepiej z całego zespołu zna nasz projekt i codzienne wyzwania z nim związane – jej wsparcie jest nieocenione.

To wszystko są oczywiście dodatkowe bonusy. Bo najważniejsze będzie ukończenie Akademii Magii z własnym modelem biznesowym, który pracuje na Ciebie. Aby sięgnąć po to wszystko (i po Certyfikat), co miesiąc będziesz miała do wykonania mały eksperyment, czyli zadanie wdrożeniowe, którego wynik będziesz przesyłać do mnie, a ja będę przekazywała Ci na jego temat indywidualny feedback.

W biznesie nie zawsze chodzi o więcej klientów.
Czasami wystarczy zmienić model biznesu.

Roadmapa Akademii Magii – terminy i kamienie milowe

Najbliższa edycja Akademii ruszy w 2019 roku. Dokładny termin podam niedługo.

Otrzymujesz wtedy klucze do pierwszej Komnaty Tajemnic, czyli dostęp do platformy www, aplikację na smartfona, a także dostęp do tajnej grupy na FB. 

Od tego dnia – będziemy się spotykać na warsztatach strategicznych co 2 tygodnie przez 6 miesięcy. Zawsze w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godzinie 20. Szczegółową rysunkową mapę z rozkładem jazdy przekażę Ci po dołączeniu do programu. 

Warsztaty odbywają się za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji ZOOM i są rejestrowane, a następnie publikowane na naszej platformie www. 

Zajęcia fakultatywne w aktualnej edycji prowadzą Mentorki / Profesorki z Akademii Magii:

 • Olga Siekierska – jak zaprojektować program grupowy typu mastermind

 • Kamila Chyła – jak odkryć kod swojej marki i zaprojektować fundamenty swojego biznesu online 

 • Gosia Kamińska – jak sprawić, aby klient z zachwytem ukończył Twój kurs

 • Edyta Niewińska – jak napisać książkę, która buduje relacje 

 • Asia Szwed – jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe z Pixelem Facebooka

 • Magda Białecka – jak napisać dobry tekst „o mnie”

W kolejnej edycji zespół Profesorek i tematy mogą ulec zmianie.

W Akademii zaczniesz działać i testować swoje pomysły. Stwarzasz dzięki temu więcej okazji do wejścia do gry, w której stawką są Twoje marzenia i przychody.

Najlepszy moment na działanie jest TERAZ.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Dlaczego wejściówka tyle kosztuje?

Wejściówka do Akademii Magii to tak naprawdę bilet wstępu do najlepszego zespołu, jaki może sobie wyobrazić przesiębiorczyni. Tak często słyszę od moich Klientek, że czują się bardzo samotne, kiedy rozwijają swój biznes. Z jednej strony niezrozumienie tego, co robimy wśród naszych najbliższych (rodziny i przyjaciół), a z drugiej… na rynku jest mnóstwo produktów i projektów dla startujących z pierwszym blogiem, pierwszym kanałem w social mediach, pierwszym pomysłem. Ale nie ma rozwiązań szytych na miarę dla osób chcących wejść na wyższy poziom w swoim biznesie, rozwinąć kolejne jego gałęzie (np. autorskie produkty cyfrowe), wyskalować działalność na nowe rynki, albo pozyskać osoby do współpracy i wspólnego rozwoju firmy.

Czujemy się samotne rozwijając własne biznesy online. Dlatego stworzyłam Akademię Magii, która łączy w sobie biznesowy mastermind, dostęp do wiedzy o nowoczesnym biznesie online, a także do najlepszych mentorek i przedsiębiorczyń internetowych. Stworzyłam Akademię, abym i ja sama miała możliwość rozkwitnąć w najbliższych miesiącach. Jestem przekonana, że ze Studentkami kolejnej edycji Akademii Magii mi się to uda.

Kaśka, boję się, że będzie za szybko, bo jak Cię znam, to działasz jak dynamit.

Zapewniam Cię, że tempo w Akademii Magii nie jest zabójcze, a materiały, które otrzymasz będą w niezbędnej ilości, a co ważne – praktycznie i intuicyjnie poukładane. Wyciągnęłam wnioski z poprzednich edycji programu i podzieliłam program na szuflady BASIC, PERFORMER i EXCITER, abyś miała jasność – co jest niezbędne, a po co możesz sięgnąć przy okazji lub w wolnej chwili. Inicjatywy zespołowe i zajęcia fakultatywne będą tylko dla chętnych.

Na ile czasu otrzymam dostęp do materiałów?

Platforma www z całą zawartością będzie dla Ciebie dostępna przez 12 miesięcy.

Aplikacja na smartfona będzie działała tylko w okresie trwania programu.

Tajna grupa na FB będzie działała tyle, ile tylko będziemy chciały się w niej spotykać. Patrząc na to, jak pracują dotychczasowe zespoły projektowe, które tworzyłam i tworzę przy innych moich projektach (np. poprzednie edycje Akademii, projekty #ProductFactory czy #JestemEdukatorką), to grupy żyją długo po zakończeniu programów i mają się świetnie 🙂

Boję się, że nie będę miała swoich efektów.

Rozumiem Cię doskonale, ale spójrz na to praktycznie. Nikt poza Tobą nie może wziąć odpowiedzialności za Twoje rezultaty. Ja jako mentorka i przewodniczka w tym programie biorę pełną odpowiedzialność za skuteczność procesu rozwojowego, za dostępność i kompletność narzędzi i materiałów. Ale za wyniki odpowiadasz tylko Ty, bo nikt tak jak Ty nie zna Twoich marzeń, zasobów i kontekstu, w którym działa Twój biznes online.

Co jeśli nie mam tematu, który mogłabym rozwijać w Akademii?

Jeśli podobnie jak wiele z nas cierpisz na „nadmiar” pomysłów i nie umiesz wybrać jednego, na którym się skupisz w najbliższych miesiącach, to bądź spokojna, poradzimy sobie z tym już w pierwszej Komnacie Strateżki. Dokonasz w niej wyboru dobrego pomysłu, nad którego rozwojem będziesz pracować w Akademii.

Jeśli jednak nie masz na horyzoncie żadnego pomysłu biznesowego, czujesz, że coś byś chciała, ale tak naprawdę to nie wiesz jeszcze czego, to zapraszam Cię do naszej otwartej grupy #DigitalGirls lub do mojego podcastu Zostań Eduukatorką Przyszłości, aby znaleźć inspiracje. Być może kolejna edycja Akademii Magii będzie „Twoja”.

Co jeśli nie będę na żywo na warsztacie, a nie mam czasu przechodzić przez wszystkie nagrania, żeby odnaleźć najważniejsze wskazówki?

Specjalnie dla osób, które nie będą miały możliwości uczestniczyć w warsztatach strategicznych, a także dla tych z nas, które lubią wiedzę w esencjonalnej formule – będą przygotowywane notatki rysunkowe. To wspaniały i bardzo praktyczny sposób porządkowania informacji, który jest niezwykle użyteczny podczas przeglądów, podsumowań i wyciągania wniosków.

Czy to jest kurs online, czy mogę liczyć na indywidualne podejście akurat do moich potrzeb i problemów?

Akademia Magii to nie jest kurs online, w którym otrzymujesz pakiet materiałów do nauki i zostajesz z nimi sama.

Akademia Magii to program zespołowy z uważną obecnością mentorki i przewodniczki czyli Kaśki Żbikowskiej. Nie jest to seria konsultacji 1:1, ani prowadzenie Studentek za rękę. To interaktywna formuła, w której wszystkie warsztaty strategiczne, zajęcia fakultatywne i projekty zespołowe dzieją się na żywo (online) i każda Uczestniczka ma możliwość zadawać swoje pytania, omawiać swoje przypadki i prosić o feedback wszystkich obecnych.

Za rok będziesz żałować, że nie zaczęłaś dzisiaj

zapisz się na listę oczekujących na najbliższą edycję 

 

© Copyright 2011-2018 / Katarzyna Żbikowska / wszelkie prawa zastrzeżone / Napisz do mnie / Regulamin sklepu i Polityka prywatności