To najlepszy trening, jaki zaprojektowałam

Nie chcę, abyś czekała na moje kolejne warsztaty na żywo, więc nagrałam go dla Ciebie i udostępniam NATYCHMIAST po zapisie.

Jestem pewna, że za chwilę sama przyznasz, że to naprawdę świetnie zainwestowane 90 minut Twojego czasu.

Podczas treningu poznasz:

  • Sprawdzony sposób na tworzenie wysoko-przychodowych kursów (i innych produktów online), które klienci chcą kupować.
  • 3 kroki pozyskiwania klientów bez gotowego produktu i bez społeczności (a także bez wielu innych elementów tj. platforma kursowa, rozhulane social media i doktorat z technologii).
  • Formułę, dzięki której zamienisz swój komunikacyjny szum na przekaz trafiający do serc i portfeli klientów.

Wykorzystaj to, że obudziłaś w sobie tę GOTOWOŚĆ do DZIAŁANIA właśnie TERAZ. Bardziej idealnego momentu nie będzie.

.

CZEŚĆ

Jestem strategiem marketingu, przedsiębiorcą, autorką 2 bestsellerowych książek, twórczynią 13 różnych produktów i usług premium sprzedawanych w internecie pod własną marką. Jestem także matką chrzestną niezliczonych projektów online realizowanych przez moje klientki.

Jestem liderką internetowych społeczności od ponad 10 lat. W tym czasie pracowałam z ponad 1300 kobietami z całego świata. Od ponad 15 lat jestem project managerką prowadzącą projekty z obszaru digital marketingu i edukacji online (edtech), a także nowoczesnych technologii w największych krajowych korporacjach.

Jestem soloprenerką w swoim biznesie online. Nie mam sztabu ludzi, którzy stoją za moimi sukcesami (i porażkami). Każdego dnia podejmuję samodzielnie setki decyzji i wyzwań, a także realizuję konsekwentnie rynkowe eksperymenty, aby zarabiać ponad 100 tysięcy rocznie. Albo tyle, ile sobie akurat postanowię. I to tylko na sprzedaży moich programów online i strategicznych mastermindów. Wiem, jak to robić. I mogę Cię tego nauczyć.

Pin It on Pinterest

Share This