Sprawdź, dokąd cię poprowadzą Twoje odpowiedzi z quizu.

Przewaga odpowiedzi A

Wow! #DigitalGirls Academy to rozwiązanie szyte na miarę dla Ciebie! To program dla dziewczyn, które szukają sposobów na zbudowanie w internecie swojej marki i chcących strategicznie podejść do relacji z Odbiorcami. Dla osób, które wiedzą, co potrafią i chcą zamienić ten unikalny koktajl w cyfrowe produkty. Wczytaj się głębiej w moją propozycję wartości opisaną na stronie Akademii i podejmij dobrą dla siebie na ten moment decyzję. Zapraszam do grona Uczestniczek programu!

Przewaga odpowiedzi B

Masz głowę pełną twórczych pomysłów i szukasz na siebie sposobu. Dosłownie głowa kipi Ci od nadmiaru możliwości i koncepcji. Chciałabyś stworzyć coś swojego w cyfrowym świecie, ale nie jesteś jeszcze pewna, czy to mogłoby przyjąć formę bloga, grupy na FB, czy może mini-kursu on-line. A może czegoś jeszcze innego…? Szukasz w tym momencie inspiracji i osób, od których mogłabyś czerpać wiedzę. Świetnie się składa! Bo dosłownie setki inspirujących dziewczyn, tony wiedzy i praktycznych wskazówek, a także bezpłatne wyzwania i projekty dla chcących dopiero ruszyć na podbój świata cyfrowych produktów znajdziesz w grupie #DigitalGirls na FB. A swoją przygodę możesz rozpocząć od wzięcia udziału w moim bezpłatnym mini-kursie „Zachwycająca kampania sprzedażowa„, w którym w trakcie moich 3 krótkich video, dowiesz się co jest najważniejsze na każdym etapie przygotowań do premiery Twoich pomysłów w sieci. Omawiamy wszystkie video w naszej kobiecej grupie. Dołącz koniecznie!

Przewaga odpowiedzi C

Najprawdopodobniej nie obudziłaś w sobie jeszcze motywacji do tworzenia swoich autorskich produktów w sieci. Sposobów na zarabiania w internecie jest tak dużo, że na pewno znajdziesz swój wymarzony. Zamiast dołączać do Akademii – zachęcam Cię najpierw do dołączenia do naszej grupy #DigitalGirls na FB, gdzie setki wspaniałych dziewczyn na różnych etapach swojego rozwoju w cyfrowym świecie dzielą się wiedzą i robią wspólnie projekty. Na pewno znajdziesz tutaj partnerki do rozmów i wspólnego rozwoju. Sprawdzisz tutaj w działaniu i wyzwaniach, które organizujemy czy świat cyfrowych produktów jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Wskakuj już teraz i eksperymentuj!